Відеореєстратор Globex GU-DVF011
Артикул: 18947
Товар продано
Ціна:
4378
грн
Опис Globex GU-DVF011:
- Відеореєстратор Globex GU-DVF011 сміливо заслуговує на лідерство і перше місце серед усіх відеореєстраторів, однозначно можна сказати, що дана модель є флагманом компанії Globex.
- Globex GU-DVF011 працює під управлінням новітнього чіпсету Ambarella A7LA50, що знімає в прямому сенсі "супер" SuperHD роздільній здатності, а це за сьогоднішніми мірками вважається еталоном, Ви тільки уявіть картинка з роздільною здатністю 2304x1296 пікселів без інтерпретацій - найдрібніша деталь буде як на долоні.
- КУТ ОГЛЯДУ 170° ПО ГОРИЗОНТАЛІ
- Камера, встановлена в мініатюрний корпус, має лінзу, що дозволяє захоплювати зйомку в 170 градусів - кількість корисного сюжету, що міститься в кадр, більше, ніж на 20%. Збільшення на 20% - це гарантована зйомка автомобіля, що рухається перпендикулярною до вас дорогою на заборонний сигнал світлофора зі швидкістю 60 км/год на 50-60 метрів раніше, ніж це зроблять інші відеореєстратори.
- МАТРИЦЯ CMOS 4 МП
- Максимальна якість запису Globex GU-DVF011 - 2304x1296 пікселів (SuperHD), 30 кадрів в секунду, потік 11 МБ/с і все це за допомогою оптики OmniVision OV468. /span>
- ДИСПЛЕЙ 2.7
- Відеореєстратор має екран діагональ 3", це достатньо для швидкого перегляду відзнятого відео, що найчастіше є ключовим доказом під час аварійних ситуаціях на дорозі. li>
- G-СЕНСОР
- Ця функція дозволяє точно визначити момент зіткнення, зберегти та захистити відеофайл у спеціальну папку пристрою. Ви зможете пред'явити відеоматеріали в суді та відновити картину події.
Характеристики:
- Чіпсет Ambarella A7LA50
- Кількість камер 1
- Камера № 1 4Мп CMOS OmniVision OV4689
- Кут огляду, гориз. / Верт. 170/98
- Поворот на двері водія +
- Дисплей, дюйм 3"
- Тип і об'єм картки пам'яті microSDHC, що підтримується, до 32 GB (4 class)
- Наявність вбудованої пам'яті 32MB
- Реєстрація GPS-координат -
- G-сенсор +
- Нічний режим auto
- Порти USB 2.0 / HDMI / AV-out
- Вбудований мікрофон +
- Вбудований динамік +
- Накладення «час, дата» зображення +
- Живлення від прикурювача 12В +
- Вбудований акумулятор 240 мАч
- Додатково
- Розміри пристрою, ШхВхГ, см 9.1х5.7х3
Параметри відео
- Максимальна роздільна здатність запису, точок Super HD: 2304 х 1296
- Частота запису, кадр/сек 30
- Відео кодек Н.264
- Формат відео MOV
- Циклічний запис безшовний
- Функція стабілізації зображення +
- Датчик руху +
- Спосіб активації запису відео ручний та автоматичний
Параметри Фото
- Максимальна роздільна здатність картинки, М 12
Приклади відео:
Тип встановлення: | Универсальный |
Wi-Fi модуль: | Ні |
Кількість камер: | 1 |
Макс. Роздільна здатність відео: [?]От разрешения видео зависит четкость изображения, а также возможность различать при просмотре мелкие детали. | 2304х1296 |
Дисплей: | Так |
Вбудований GPS модуль: [?]GPS-модуль в видеорегистраторе служит для наложения на записываемое видео местоположения и скорости транспортного средства в котором ведется запись. | Ні |
Датчик руху: [?]При попадании в кадр движущихся объектов(объекта)-автоматически включается запись видео. | Так |
Порт HDMI: | Так |
AV-OUT: | Так |
Підсвічування: | Ні |
Ваш відгук
Отмена