Штатна Магнітола Phantom DVM-5044G iS
Артикул: 34311
Товар продано
Ціна:
14800
грн
Опис Phantom DVM-5044G iS:
- Мультимедійний навігаційний центр PHANTOM DVM-5044G iS призначений для встановлення замість штатного головного пристрою в автомобілі Suzuki SX-4 New 2013 р.в. та пізніше, у комплектаціях GX, GLX. Головний пристрій PHANTOM DVM-5044G iS повністю сумісний зі штатним обладнанням автомобіля Suzuki SX-4 New 2013 р.в. і пізніше - підтримуються всі клавіші на кермі, штатний роз'єм USB, апарат легко встановлюється замість штатного головного пристрою, підключення "роз'єм у роз'єм". Підсвічування клавіш PHANTOM DVM-5044G iS червоного кольору гармонує з підсвічуванням панелі приладів, а пластик лицьової панелі головного пристрою поєднується за фактурою і кольором з консоллю авто, ідеально вписується в інтер'єр. Завдяки установці мультимедійного центру PHANTOM DVM-5044G iS, власник автомобіля Suzuki SX-4 New не тільки зберігає всі можливості штатного головного пристрою свого автомобіля, але й отримує сучасні, необхідні в дорозі функції 3D GPS навігацію з інформацією про пробки (підтримуються карти «Навітел» , "Mireo Don"t Panic"), доступ до мережі Інтернет, можливість слухати в дорозі улюблену музику по радіо, або з різних носіїв, а також дивитися фільми на DVD і телепередачі. Завдяки вбудованому модулю Bluetooth, під час руху зручно та безпечно можна використовувати мобільний зв'язок.
Технічні характеристики:
- Екран: Діагональ 7″, роздільна здатність 800 х 480, сенсорний, резистивний TFT HD
- Інтерфейс: Графічний, русифікований, сенсорний, що налаштовується, підтримуються кнопки на кермі, в комплекті пульт ДК
- CD/DVD програвач: читання дисків DVD/VCD/MPEG4/CD/MP3/WMA/JPEG
- Відтворення AVI/MP3/JPEG з DVD дисків
- Радіо тюнер: 30 станцій AM/FM з функцією RDS
- Вбудований ТВ-тюнер: аналоговий, 40 каналів
- Вбудований гучномовець Bluetooth: модуль Parrot, версія Bluetooth 3.0.
- Вбудований підсилювач потужності: Є, 4 х 10 Вт
- Вбудована пам'ять: віртуальний CD-чейнджер на 6 дисків
- Підтримка зовнішніх мультимедіа носіїв: USB-флешкарта (підтримується штатний роз'єм)
- Аудіо-відео вхід та вихід для підключення зовнішнього обладнання: так
- Підтримка Apple iPod: так
- Вбудована 3D GPS-навігація: модуль u-Blox, активна виносна антена, microSD слот для карт навігації.
- Підтримка Internet: є
Основні функції
- РОЗВАГИ В ДОРОГІ
- Перегляд ТВ-програм вбудований аналоговий ТВ-тюнер, можливе підключення зовнішнього DVB-T2 тюнера.
- Прослуховування та перегляд DVD, MP3 та інших дисків популярних форматів, з відображенням російських тегів у назві MP3 та JPEG.
- Прослуховування аудіо-книг з використанням функції запам'ятовування останнього MP3 файлу.
- Віртуальний CD-чейнджер 6 CD-дисків можна копіювати на вбудовану пам'ять пристрою.
- Прослуховування радіопрограм із отриманням дорожньої інформації через RDS.
- Перегляд інформації з USB виділений USB вхід для підключення флешкарт з мультимедійною інформацією, підтримується штатний роз'єм USB
- Відтворення музики з мобільного телефону, підключеного через Bluetooth
- Відтворення музики з плеєра iPod (кабель для підключення в комплекті)
- Функція «друга зона» служить для підключення одного або двох зовнішніх моніторів (придбаються окремо), що дозволяє водієві слухати радіо, а пасажирам на задніх сидіннях дивитися DVD або улюблену передачу ТБ.
КОМФОРТ І БЕЗПЕКА
- Спілкування по мобільному телефону за допомогою вбудованого пристрою гучного зв'язку Bluetooth (версія 3.0), виробництва Parrot, з відображенням повного списку дзвінків та російськомовної телефонної книги
- Встановлюючи додатковий блок CA2530 (придбається окремо) для безпеки руху, водій отримує можливість контролювати стан температури та тиску в шинах.
- При установці блоку PS2550 або BS2515 (придбаються окремо) для безпечного паркінгу, водій отримує можливість користуватися інформацією з паркувальних сенсорів, яка виводиться на екран пристрою, показуючи напрямок та відстань до перешкоди. При встановленні на автомобілі зі штатною паркувальною системою, вона продовжує функціонувати в стандартному режимі, інформація виводиться на екран на приладовій панелі
- Додаткова зручність паркування та маневру автомобіля заднім ходом, забезпечує встановлення камери заднього виду (придбається окремо).
- При встановленні 4-х канального відеореєстратора прихованої установки PHANTOM VR 4Х4 можливий перегляд на екрані мультимедійного навігаційного центру зображення з камер в режимі реального часу, а також перегляд зроблених відеозаписів.
НАВІГАЦІЯ ТА ІНТЕРНЕТ
- Вбудована 3D GPS навігація, що забезпечує швидкий пошук супутників і точне місцезнаходження. Підтримуються карти "Навітел" (з відображенням пробок та погоди, при підключенні модему), "Mireo Don"t Panic", Яндекс-карти (при підключенні модему).
- Високошвидкісний 3G інтернет (при підключенні 3G USB модему). Можливість дізнаватися про пробки, переглядати новини, спілкуватися з партнерами, колегами, друзями, використовуючи інтернет-програми для обміну миттєвими повідомленнями, не виходячи з автомобіля. Рекомендовані мод
- Якщо модемів операторів стільникового зв'язку уточнюйте у місцях продажу. Підключення здійснюється через виділений для модему USB-вхід.
Додаткове обладнання
- Паркувальний радар на 8 датчиків PHANTOM PS 2550
- Паркувальний радар на 4 датчики PHANTOM BS 2515
- Система контролю тиску та температури в шинах PHANTOM СА 2530
- Модем (підтримуються різні моделі Huawei, ZTE)
- Камера заднього виду PHANTOM
- Антена Calearo
- Відеореєстратор PHANTOM VR 4Х4
Стандартна комплектація
- Пульт дистанційного керування
- GPS-антена на магнітній основі
- Адаптер для підключення до штатної радіоантени
- Кабель для підключення iPod
- USB-кабель для підключення модему
- Подовжувач для підключення USB-модему
- Кабель для підключення до штатного роз'єму USB
- USB-подовжувач для підключення USB флешкарти
- Кабель для підключення камери заднього виду Phantom та паркувального радара Phantom
- Кабель для подачі напруги на штатну радіоантену
- Кабель AV входу
- Кабель AV виходів
- Кабель акустичних виходів 5.1
- Стілус
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Марка автомобіля: | Suzuki |
Діагональ дисплея (Дюймів): | 7" |
Роздільна здатність екрана (px): | 800x480 |
Операційна система: | Windows CE |
CD/DVD привід: | Так |
GPS навігація: | Так |
Bluetooth: | Так |
Wi-Fi: | Ні |
Ваш відгук
Отмена