Автосабвуфер Audison APBX 8 AS2

Артикул: 1730303578
Є в наявності
Оцінка:
Ціна:
22500
грн
Швидкий заказ
Придбати за 1 клік

Опис Сабвуфер Audison Prima APBX 8 AS2:

  • Активний сабвуфер Prima APBX 8 AS має всі переваги корпусних рішень Audison Prima, головні з яких – ідеальне поєднання компактності та ефективності, дизайн 2S2 (2 Sides / 2 Sounds) та можливість підключення за принципом Plug & Play.
  • Вбудований підсилювач спроектований з використанням технології he-li (high efficiency/low impedance, високий ККД/низький імпеданс) та має вихідну потужність 250 Вт RMS. Оригінальні схемні рішення дозволили підняти його ККД до 90%, що близько до теоретично можливої ​​межі для D-класу, і при цьому обійтися без перетворювача, що підвищує, DC-DC.
  • Отримання від підсилювача такої високої потужності без традиційного блоку живлення стало можливим завдяки використанню в динаміці нової подвійної звукової котушки з наднизьким імпедансом. Низький імпеданс є невід'ємною складовою технології he-li, дозволяючи максимально використовувати потенціал підсилювача і акустичного оформлення для отримання низького, потужного і чіткого басу.
  • Вхідна частина підсилювача забезпечує оптимальне налаштування сабвуфера. Фільтр нижніх частот з крутизною 12 дБ/октава і характеристикою Баттерворта можна налаштувати на частоту від 50 до 200 Гц або вимкнути, якщо Prima APBX 8 AS використовується, наприклад, разом із процесором. Bass-Boost (0-6 дБ) працює на центральній частоті 45 Гц, дозволяючи підкреслити вагомість НЧ-діапазону. Для точного узгодження з акустичними системами передбачено перемикач полярності сигналу (0/180 градусів).
  • Prima APBX 8 AS можна підключати як до aftermarket головних пристроїв через лінійні входи, так і до штатних аудіосистем через входи високого рівня. Він може включатися/вимикатися не тільки традиційно, подачею напруги на вхід, що управляє, але і автоматично. Система ART (Automatic Remote Turn-On) може бути налаштована або поява на входах високого рівня постійного зміщення напруги, або поява корисного звукового сигналу.
  • Підключення живлення реалізовано за принципом Plug & Play через клемну колодку SSP (Sub Smart Plug), що дозволяє за необхідності швидко та безпечно знімати сабвуфер.

Особливості:

  • RCA-вхід та високорівневий вхід
  • Дистанційне керування рівнем
  • Автоматичне включення за появою постійної складової або повного сигналу на вході високого рівня
  • Захист від виходу напруги живлення за межі робочого діапазону та перегріву

Характеристики:

  • Максимальна потужність, Вт: 500
  • Потужність RMS, Вт: 250
  • Частотний діапазон, Гц: 20 – 300
  • Матеріал дифузора: папір
  • Тип корпусу: закритий
  • Чутливість входу, В: 0,1 - 4 / 0,2 - 8
  • Режими роботи кросовера: LO-PASS / BY PASS
  • Фільтр НЧ: 50 – 200 Гц, 12 дБ/окт.
  • Фільтр Subsonic: 16 Гц, 24 дБ/окт.
  • Посилення басів (45 Гц), дБ: 0...+6
  • Поворот фази, °: 0 – 180
  • Напруга живлення, В: 10 - 16
  • Запобіжник, А: 20
  • Розміри корпусу, мм: 368 x 158 x 294
Тип сабвуферу: Корпусной активный
Конструкція сабвуфера: Закритий корпус (Sealed box)
Діаметр: 200мм(8")
Номінальна потужність: 250 Вт
Максимальна потужність: 500 Вт
Діапазон частот: 20-300 Гц
Опір: 4
Кількість звукових котушок: 1

Ваш відгук

*Ім'я

Електронна адреса

Оцініть товар

Коментарі