Парктронік (паркувальний радар) AMS S4191.1 Black

Артикул: 66070
Є в наявності
Оцінка:
Ціна:
3690
грн
Швидкий заказ
Придбати за 1 клік

Опис Паркувальний радар (парктронік) AMS S4191.1 Black:

  • Парктронік попереджає автомобіліста про наближення до перешкоди, і покликаний забезпечити велику безпеку під час паркування та при супутніх маневрах. Радар AMS S4191.1 є сучасним пристроєм, що має потрійну систему оповіщення.
  • Чотири ультразвукові датчики встановлюються на задньому бампері. Їхнє спільне поле повністю закриває всю область, що знаходиться на відстані 2 метрів від бампера, і не пропустить навіть невеликий предмет, який може перешкодити руху.
  • Система оповіщення про небезпеку включає візуальну і звукову складові, що до мінімуму знижує ймовірність невірної реакції водія на ситуацію, що склалася. На невеликий дисплей інформація виводиться у двох видах: графічна шкала змінює колір залежно від відстані до перешкоди, одночасно ця відстань висвічується на дисплеї у цифровому вигляді. Крім того, про перешкоду попереджає біпер, надаючи короткі звукові сигнали. Що ближче перешкода, то частіше ці звуки, коли відстань стає критичним, сигнал звучить безперервно.
  • Парктронік AMS S4191.1 може враховувати наявність навісного обладнання, наприклад запаски. Чутливість датчиків можна регулювати, як і гучність біпера. Ще одна дуже корисна опція цього парктроніка – сигналізація про несправність. Система перевіряє сенсори в момент увімкнення, і якщо якийсь вийде з ладу, інформація про це з'явиться на дисплеї.

Параметри та можливості

  • Число датчиків - 4, (для заднього бампера);
  • Установка – датчики врізаються в бампер, відповідна фреза входить у комплект;
  • Комутація - провідна, що забезпечує гарний захист від електромагнітних наведень;
  • Дистанція реагування – від 2 м до 0.3 м;
  • Час реагування – 0.1 с;
  • Дисплей - символьна шкала (поступово спалахує жовтим, а при дистанції від .3 м - червоним) і цифрове значення відстані до перешкоди;
  • Біпер - забезпечує звукове оповіщення;
  • Клас захисту датчиків від пилу та вологи - IP67 (не бояться потоків води, можуть бути занурені у воду на 30 хвилин).

Ключові переваги

  • Висока надійність реакцію перешкода, відсутність «сліпих зон»;
  • Потрійна система оповіщення знижує можливість того, що водій не зреагує вчасно;
  • Висока завадостійкість;
  • регулярна діагностика справності сенсорів;
  • Стабільна робота за будь-якої погоди;
  • Зручна система кріплення дисплея (двосторонній скотч);
  • Приємний зовнішній вигляд - дисплей можна встановити на торпедо або на дзеркалі заднього вигляду, він дуже компактний і не зіпсує загальний дизайн.

Характеристики Паркувальний радар (парктронік) AMS S4191.1 Black

  • Характеристики паркувального радара
  • Місце встановлення Задній бампер
  • Оповіщення Біпер та дисплей
  • Кількість датчиків 4
  • Діаметр датчиків 18 мм
  • Тип датчика Виступає з фаскою
  • Колір датчиків Чорний
  • Виробник/Країна AMS/Китай
Дисплей: З дисплеєм
Кількість датчиків: 4
Колір датчика: Чорний
С камерой заднего вида(Видео выходом): Ні
Діаметр датчика (мм): 18 мм

Ваш відгук

*Ім'я

Електронна адреса

Оцініть товар

Коментарі