Pandora NAV-11 – 4G/GPS трекер нового покоління з каналом дистанційного керування
03 вересня 2020

Pandora NAV-11 – новий 4G GPS-трекер з живленням від бортмережі та аварійним живленням.

Огляд нового GPS-трекера Pandora NAV-11:

 • Виріб створювався і призначений насамперед для професійного застосування з метою моніторингу та віддаленого керування власниками або операторами транспортних засобів та спецтехніки.

Це можуть бути:

 • страхові чи лізингові компанії;
 • власники автопарку чи спецтехніки;
 • служби доставки.
 • Іншими словами – будь-які компанії, на користь яких може бути професійний моніторинг найвищого рівня.
 • Особливим інтересом може бути можливість віддаленого блокування транспортного засобу або керування навісним обладнанням, таким як передпусковий підігрівач.
 • Виріб виконаний із застосуванням новітньої компонентної бази, що забезпечує виробу найвищу точність і чутливість навігаційного прийому координат (GPS/ГЛОНАСС), а також найвищу якість GSM-зв'язку та максимально можливе покриття за рахунок застосування новітнього 2G/3G/4G мультидіапазонного та мультисистем ).
 • Іншою важливою особливістю трекера Pandora NAV-11 є рекордно низьке енергоспоживання в робочих режимах (менше 9,5 mA при вимкненому запалюванні та активному 4G-з'єднанні з сервером, і близько 15 mA в режимі активного трекінгу, під час руху автомобіля). Також має значення наявність автономного живлення на борту, причому на елементах живлення, які здатні підтримувати багаторічну роботу пристрою навіть якщо температура експлуатації іноді сягатиме мінус п'ятдесяти градусів!
 • Основне живлення трекера Pandora NAV-11 забезпечується від бортової мережі автомобіля, причому виріб може працювати від 6/12/24 вольт (6-30 V) напруги штатних батарей транспортного засобу. А це означає, що NAV-11 можна застосовувати на невеликих мотоциклах, легкових автомобілях та на будь-яких вантажівках та спецтехніці.
 • Ще однією унікальною особливістю Pandora NAV-11 є функція автоматичного переходу в режим GPS-маяка. Тобто, якщо відключається основне харчування, то NAV-11 близько півгодини (програмований час) залишиться на зв'язку, передавши тривожну подію втрати основного живлення на сервер і власнику, а потім автоматично піде в режим GPS-маяка, передаючи періодично координати. Причому, вбудований акселерометр визначить момент, коли пристрій, що охороняється, хтось потурбував (легкий удар, зміна нахилу, початок руху) і «розбудить» пристрій, щоб передати тип події та актуальну координату власнику або оператору. Ця функція розширює сферу застосування пристрою як засобу охорони, наприклад, для будівельної техніки, на якій прийнято знімати або відключати акумулятор на неробочий час або при зберіганні (колісні компресори, зварювальні генератори і т.д.)
 • У режимі сну, на вбудованих батареях автономного живлення, при включеній функції охорони по акселерометру, пристрій Pandora NAV-11 здатний пропрацювати до п'яти років. Адже струм споживання у цьому режимі не перевищує 8 мкА. А дві справні батарейки CR123A мають ємність більше 2А/год. Порахуйте самі, дійдіть висновку, що Pandora NAV-11 припинить автономну роботу за терміном придатності батарейок, оскільки батарейок, які не помруть саморозрядом за 30 років, поки не винайшли, як мінімум, у типорозмірі CR123AJ.
 • Наявність інтерфейсу Bluetooth 5.0 у Pandora NAV-11 відкрило можливості зручного програмування пристрою за допомогою нашої програми Pandora Specialist, використання Bluetooth-міток ідентифікації власника (водія), що допоможе розуміти – хто конкретно керує транспортним засобом, з якими правами, у кожний момент часу. А також найближчим часом дозволить керувати частиною наших периферійних Bluetooth-пристроїв (радіореле, датчики, сирени тощо).

Мобільні програми Pandora Online, Pandora Connect та інтернет-сервіс pro.p-on на екрані комп'ютера для моніторингу – це зручно, швидко, завжди під рукою.

 • Не зайве буде нагадати, що компанія Pandora є єдиною компанією виробником подібних пристроїв, що має діючий сертифікат IATF-16949, що дає законне право застосування додаткового електрообладнання на сучасних легкових автомобілях, вантажівках та спецтехніці, без ризиків виникнення проблем з гарантією автовиробника та відмов страховими компаніями в компенсації. .
 • Pandora NAV-11 – це новий стандарт автомобільних трекерів, що яскраво відрізняється від усіх подібних виробів, які сьогодні виготовляються у світі. Він поєднує функції високонадійного пристрою відстежує переміщення (трекера) і охоронного пристрою з автономним живленням. Причому всі ці функції він забезпечує на рівні вище вузькоспеціалізованих пристроїв.

Використання Pandora NAV-11 у своїй професійній діяльності дозволить значно скоротити витратну частину вашого підприємства та ризик втрати майна.

 • Зустрічайте 4G-трекер-маяк Pandora NAV-11 і користуйтеся із задоволенням, адже це найкращий трекер у світі на даний момент, та й аналоги не скоро з'являться.

Артикул: 35536
Опис GPS-Маяк Fenix FX400 + бездротове реле блокування: Супутникова пошукова автономна система GPS/GSM закладка / маяк / трекер FENIX FX400 - ...
Артикул: 35535
Опис GPS-Маяк Fenix FX400: Супутникова пошукова автономна система GPS/GSM закладка / маяк / трекер FENIX FX400 - ефективний комплекс ...
Артикул: 33491
Опис GPS-Маяк eQuGPS Q-BOX-M 4500 (UA SIM): Персональний автономний GPS Маяк eQuGPS Q-BOX-М 4500 є портативним автономним пристроєм, ...
Артикул: 1662481094
Опис GPS-Маяк eQuGPS Q-BOX-M 4500 (TravelSIM): Персональний автономний GPS Маяк eQuGPS Q-BOX-М 4500 є портативним автономним пристроєм, ...
Артикул: 33490
Опис GPS-Маяк eQuGPS Q-BOX-M 4500 (Без SIM): Персональний автономний GPS Маяк eQuGPS Q-BOX-М 4500 є портативним автономним пристроєм, ...
Артикул: 1662480143
Опис GPS-Маяк eQuGPS Q-BOX-M 2800 (TravelSIM): Персональний автономний GPS Маяк eQuGPS Q-BOX-М 2800 є портативним автономним пристроєм, ...
Артикул: 33488
Опис GPS-Маяк eQuGPS Q-BOX-M 2800 (UA SIM): Персональний автономний GPS Маяк eQuGPS Q-BOX-М 2800 є портативним автономним пристроєм, ...
Артикул: 33487
Опис GPS-Маяк eQuGPS Q-BOX-M 2800 (Без SIM): Персональний автономний GPS Маяк eQuGPS Q-BOX-М 2800 є портативним автономним пристроєм, ...