Pioneer випустила автомобільний процесор DEQ-S1000A
03 жовтня 2018

Компанія Pioneer випустила процесор DEQ-S1000A, покликаний покращити звучання штатної автомобільної системи. Це компактний девайс і його установка не вимагає заміни головного пристрою. Для налаштування звучання використовується програма для смартфонів Pioneer Sound Tune.

Компанія Pioneer представила DEQ-S1000A — компактний універсальний звуковий процесор із вбудованими підсилювачами, створений для покращення якості звучання штатної аудіосистеми вашого автомобіля. Заміна штатного головного пристрою не потрібна, тому встановлення Pioneer DEQ-S1000A не займе багато часу і не вимагатиме внесення змін до дизайну інтер'єру автомобіля. Додайте до цього компактні розміри пристрою та його відмінну сумісність із будь-якими штатними системами.

Цей універсальний звуковий процесор саме те, що необхідно для кардинального поліпшення якості звучання штатної автомобільної аудіосистеми. Все, що потрібно після інсталяції, - це смартфон із встановленим додатком Pioneer Sound Tune, який допоможе здійснити всі налаштування.

  • Підключіть Pioneer DEQ-S1000A до штатної аудіосистеми автомобіля, використовуючи високий або низький рівень сигналу. 13-смуговий графічний еквалайзер і багато інших налаштувань тепер доступні при збереженні штатного головного пристрою та акустики. А підключивши Ваш смартфон із встановленим додатком Pioneer Sound Tune, ви отримаєте доступ до таких інструментів, як: 31-смуговий графічний еквалайзер, функція тимчасових затримок для кожного з динаміків та трисмуговий мережевий режим (Network Mode). При виробництві універсального звукового процесора Pioneer DEQ-S1000A використано 48-бітовий двоядерний DSP для обробки цифрових сигналів без втрати якості. Тимчасовий цикл та структура обробки сигналу в процесорі максимально оптимізовані, повністю усуваючи спотворення сигналу, пов'язані з джиттером. Це означає, що звук, який ви почуєте з колонок аудіосистеми, наблизиться до максимальної якості, якості Pioneer.

  • Процесор Pioneer DEQ-S1000A у зв'язці з програмою Pioneer Sound Tune здатний дійсно пожвавити штатну аудіосистему автомобіля. Sound Tune — чудовий спосіб отримати звук високої якості навіть зі штатного головного пристрою та акустичних систем. Широкий вибір аудіоналаштувань доступний прямо на смартфоні. Додаток Pioneer Sound Tune доступний для безкоштовного скачування на App Store та Google Play.

Основні технічні характеристики процесора Pioneer DEQ-S1000A:

  • 3 виходи на роз'ємах RCA. Фронт, тил та сабвуфер з вихідною напругою 4 В.
  • Сенсор наявності вхідного сигналу. Для легкого підключення до штатної системи. Дозволяє вмикати та вимикати пристрій автоматично.
  • Можливість автоматичного налаштування еквалайзера (Auto EQ) та тимчасових затримок (Auto TA). Дозволяє водієві самостійно налаштовувати пристрій за допомогою калібрувального мікрофона.
  • 13-смуговий графічний еквалайзер без використання програми Pioneer Sound Tune.
  • 31-смуговий графічний еквалайзер з використанням програми Pioneer Sound Tune. Налаштування графічного еквалайзера в один дотик, а також розширене налаштування точок та зрізів кросовера.
  • USB-вхід. Швидка зарядка смартфона на платформі Android (Quick Charge) із силою струму 1,5А.
  • 3-смуговий мережевий режим (Network Mode). Можливість збудувати повноцінну поканальну аудіо систему.
  • Вбудований підсилювач MOSFET 4 x 50 Вт.

Артикул: 1632926522
Опис Процесор Alpine PDP-E802DSP: PDP-E802DSP – це друге покоління 8-канального цифрового підсилювача DSP компанії Alpine. Це дивовижне ...
Артикул: 1627725545
Опис Процесорний 8-канальний підсилювач JBL DSP4086: Підсилювач JBL DSP — аудіопроцесор з DSP для точного налаштування будь-яких аудіосистем. ...
Артикул: 1607109366
Опис Процесор Pioneer DEQ-S1000A2: Простий в установці прихований універсальний пристрій обробки звуку. Пристрій DEQ-S1000A2 призначений для ...
Артикул: 433822
Артикул: 420322
Опис Пульт керування процесором Audison DRC AB digital remote control: DRC AB дозволяє керувати основною системою (гучність, баланс, фейдер та ...
Артикул: 5168
Опис Процесор Focal FSP 8: 8-КАНАЛЬНИЙ ЗВУКОВИЙ ПРОЦЕСОР FSP-8 - це ідеальний інструмент для налаштування, оптимізації та формування звукового ...
Артикул: 3921
Артикул: 37393