Мультимедіа ресивер Qline AMR-1023 Android 10 2/32 10
Артикул: 31510
Товар продано
Ціна:
3990
грн
4200 грн
Опис Мультимедійний центр Qline AMR-1023 Android 10 2/32 10:
- Мультимедійний центр Qline AMR серії - це мультимедійна магнітола під керуванням OS Android 10, яка є наразі найстабільнішою та енергоефективною на ринку. Це означає, що ви зможете встановити улюблені програми, ігри, фільми та музику з магазину Google Play. Ви можете завантажити будь-які розважальні програми, програми для зв'язку ( Viber , Telegram та ін) так і програми для навігації.
- Що стосується навігації - в комплект поставки входить зовнішня GPS-антена, яка забезпечує стабільний сигнал навіть у місцях із поганим сигналом GPS. Мультимедійні центри Qline підтримують всі доступні програми навігації, такі як Google Map , Navitel , iGo , Сітігід , Waze , Sygic , IGO та інші. При цьому для високої точності використовуються супутники GPS, ГЛОНАСС, Beidou . Є функція голосового помічника, голосового пошуку, промальовування 3D об'єктів у тривимірних картах, орієнтація по компасу, інформація про перебування над рівнем моря. Також підтримується функція онлайн пробок при увімкненому інтернеті.
- Серцем системи є сучасний 4-ядерний процесор A7 із частотою 1,2 ГГц. У зв'язці з 2 Гб оперативної пам'яті цей процесор легко відкриває відразу кілька додатків без глюків та гальмування. А 32 Гб внутрішньої пам'яті цілком достатньо для завантаження основних програм та улюбленої колекції музичних файлів або кількох десятків відеофайлів.
- Bluetooth версії 4.1 з підтримкою функції Hands Free дозволяє відповідати на телефонні дзвінки, не відриваючи рук від керма, керувати телефонною книгою і журналом дзвінків через екран магнітоли. Плюс можна прослуховувати улюблені треки з телефону за допомогою функції A2DP.
- Вбудований Wi -Fi модуль підтримує стандарти 802.11b/g/n, що гарантує миттєве підключення до Інтернету та забезпечує високу швидкість передачі даних.
- На борту системи встановлений підсилювач Hi-Fi класу YD-7388 потужністю 4 x 51 W. Даний підсилювач зроблений за технологією Multipower BCD, який працює як у 4 Ом так і в 2 Омному навантаженні. Сучасний 14 смуговий еквалайзер дозволить налаштувати "правильний" звук у будь-якому авто, будь то маленьке купе або величезний позашляховик.
- 2 USB входи дозволяють підключити флешку або жорсткий диск розміром до 128 Гб з Вашими улюбленими відео та аудіо файлами. Вбудований аудіо/відеоплеєр підтримує абсолютно всі типи файлів для відтворення музики та відео AA/AAC/AC3( DolbyDigital )/ADX/AHX/AIFF/APE/ASF/AU/AUD/DMF/DTS/DXD/FLAC/MMF (Yamaha/SMAF )/ MOD/ MP1/ MP2/ MP3/ MP4/ MPC/ OggVorbis / Opus/ RA/ TTA/ VOC/ VOX/ VQF/ WAV/ WMA/ XM. WMV / MPEG / MPEG 1 / MPEG 2 / MPEG 3 / MPEG 4 / HD / AVI / WMV / MOV / MKV / 3gp / VOB При цьому ви можете встановити будь-який аудіо/відео плеєр з PlayMarket або сторонніх джерел.
- У комплект поставки входить все, що потрібно для встановлення магнітоли в авто:
- кабель підключення камери заднього виду,
- аудіо/відео кабель,
- кабель USB - 2 шт
- GPS антена,
- універсальний iso конектор
- Зверніть увагу! Для встановлення в певне авто потрібна спеціальна перехідна рамка та модельний провід ISO для швидкого підключення та можливості використання всіх функцій штатної магнітоли. Список доступних для підключення авто уточнюйте у Вашого провідного менеджера.
Технічні характеристики
- Розмір ( ШхВхГ ) мм 10" (250/241х146х55 mm )
- Операційна система Android 10
- Процесор CPU A7 rev5 v7l
- Кількість ядер 4
- Частота 0,72 – 1.2 ГГц 32bit
- Оперативна пам'ять RAM 2 GB
- Вбудована пам'ять ROM 32 GB
- Система кольоровості для відеовходу NTSC/PAL
- DVD привід немає
Дисплей
- Розмір дисплея 10" (220х124 мм)
- Управління Сенсор
- Роздільна здатність 1024x600
- Тип IPS
- Підсвічування 7 кольорів
- Сенсор Ємнісний TP_6PIN з мультитач
Звук
- Аудіо процесор DSP55 ROHM BU32107
- Підсилювач YD-7388 IC
- Вихідна потужність 4 x 51 W
- Еквалайзер 14-смуговий
- Відтворення форматів mp3, m4a, aac , amr , wav , mid , flac , ogg
- Аудіокодеки MP3, AAC, AMR , AMR WB, PCM/ADPCM, MID, Flac , Vorbis
- Типи носіїв iPod , USB
- Мікрофон Вбудований
Відео
- Відео процесор 2-ядерний ARM Mali G52 614.4MHz
- Апаратне прискорення тривимірної графіки так
- HD апаратний декодер так
- Відеокодек H.263 / H.264 / H.265 / MPEG4 / VP8 / VP9
- Роздільна здатність відео 1080p@30fps / 720p@30fp
GPS
- Супутникова система GPS, ГЛОНАСС, Beidou
- GPS антена Виносна GPS-антена
- Підтримка програм навігації Google Map , Navitel , iGo , Сітігід , Waze , Sygic , IGO та інші.
- "Пробки" Так. За наявності інтернету
- Підтримка 2D/3D графіки так
Зв'язок
- Модем немає
- Bluetooth Bluetooth 4,1
- Гучний зв'язок, виклики, A2 DP, телефонна книга, AVRCP (дистанційне керування Аудіо/Відео)
- Wi-Fi 2.4, 5 ГГц IEEE802.11B/g/n
- Роздача Wi -Fi Ні
- Передача даних
- Android auto Ні
- Mirror Link Так
- Carplay Ні
Радіо
- Радіо модуль IC6856
- RDS ні
- Цифрове радіо немає
- Діапазон частот FM 76.0 ~ 108 МГц.
Інше
- Функція керування з кермового колеса Так.
- Підключення камери заднього виду Так. AHD/TVI/CVBS
- Підключення відеореєстратора немає
- Відображення бортових даних автомобіля через OBD Так. (OBD конектор у комплект не входить)
- USB порт 2 порти USB (виносні)
- Входи RCA, 2 x CVBS/AHD Camera, 2 x audio AUX, 1 CVBS, 1 Microphone
- Вихід 2+1 Line out RCA+SUB, 1 x A/V out
Операційна система: | Android 10 |
Розмір: [?]Стандарт автомобильных головных устройств. 1DIN - 180x50мм (Ширина/Высота) 2DIN - 180х100мм (Ширина/Высота) | 2-Din |
Тип: | З дисплеєм |
Розмір дисплея: | 10" |
Роздільна здатність дисплея: | 1024x600 |
Оперативна пам'ять (Android): | 2гб |
Слот USB: | Так |
Слот SDMMC карт пам'яті: | Ні |
Вихід на сабвуфер: | Так |
Навігація(GPS Модуль): | Вбудований |
Bluetooth (Гучний зв'язок): | Так |
TV тюнер: | Без |
Знімна лицьова панель: | Ні |
Колір підсвічування кнопок: | Змінюваний |
Ваш відгук
Отмена