Перехідні рамки
04 квітня 2017

Як поміняти магнітолу якщо вона - це половина центральної консолі? Вихід є! Читаємо нижче.

Можливості штатних магнітол в автомобілях часом дуже обмежені і у зв'язку з цим виникає необхідність заміни цього пристрою на штатну магнітолу сторонніх виробників. Але так склалося, що на багато автомобілів підібрати штатну магнітолу сторонніх виробників не виходить так як їх просто немає або вже немає.
І тут може допомогти перехідна рамка під стандартні магнітоли 1 або 2 DIN формату. Тобто перехідна рамка допоможе зберегти зовнішній вигляд консолі і фіксацію системи, що вам сподобалася.

Для того щоб підібрати перехідну рамку у ваш автомобіль необхідно всього лише:

Визначити який формат буде пристрій 1DIN чи 2DIN; та підібрати рамку за моделлю та роком вашого авто

Виробників перехідних рамок чимало. Перехідні рамки може робити, як і сам виробник авто, так і сторонні компанії. У першому випадку ми автоматично потрапимо на не маленьку суму, але й отримаємо пластик максимально наближений до оригінального. Рамки від сторонніх виробників теж цілком непогано справляються за якістю пластику та збіг за кольором практично 100% і ціна у них нижча.
Якщо ви всі врахували, то різні перехідні рамки чекають вас у нашому інтернет-магазині. Тут ви зможете знайти все те, що вам потрібно. Великий вибір перехідних рамок від перевірених виробників, таких як Metra, Scosche, AWM, ACV, Carav...

 

Можна придбати такий товар на ринках чи інших неперевірених місцях. Однак, варто пам'ятати, що такі, що здаються вигідними придбаннями, абсолютно не гарантують ні збіг рамок з отворами за своїми параметрами, ні надійність кріплення елементів системи в корпусі автомобіля.

Сьогодні не варто ламати голову, де знайти необхідний товар, наш магазин гарантує, що перехідна рамка, яка вам потрібна, знайдеться у нас, приємно здивує вас швидкістю та зручністю оформлення замовлення та доступністю ціни, яку ми самостійно регулюємо, даючи можливість нашим покупцям заощадити .