Автомагнітоли DVD
28 березня 2017

Сьогодні серед автомобілістів широку популярність здобули dvd автомагнітоли, які є справді незамінними помічниками для водіїв. Екран у магнітолі може скрасити години очікування дружини, що вибігла на 5 хв) в магазин, щоб відволікти мультфільмом обдирає з нудьги останні шматки поролону з підголівника дитини або скориставшись навігацією уникнути часового блукання (дякую місцевим мешканцям) незнайомим містом.

Пристрої даного типу дозволяють не тільки отримати високу якість відтворення звуку, а й дають можливість перегляду улюблених фільмів або телепередач, що істотно підвищує комфорт.

Залежно від посадкового місця в автомобілі автомагнітоли з dvd випускаються у форматі 1DIN (180 x 50 мм.) :

чи 2DIN (180 x 100 мм.) :

На сторінках даного каталогу інтернет-магазин «Азвук» пропонує увазі покупців моделі dvd автомагнітол з набором різних додаткових функцій:

Багатофункціональні автомагнітоли з модулем GPS, що дозволяють використовувати ГУ, як повноцінний навігатор.

Моделі з можливістю передачі даних через Bluetooth.

Магнітоли з тюнерами.

Підключення камери заднього виду.

Сучасні автомагнітоли з USB та виходами для підключення інших зовнішніх пристроїв (iPod, навігаційних модулів, відеокамер, дискових чейнджерів…)

В асортименті нашого магазину високоякісні ГУ таких виробників, як: Pioneer, Sony, Alpine, Kenwood, Clarion, JVC, Blaupunkt, Philips, Mystery, а також повний спектр необхідних аксесуарів.