Нові моделі радарів від ТМ Baxster вже на складі!
23 березня 2017

Сімейство паркувальних радарів Baxster поповнилося новими моделями: BAXSTER PS-418-10, BAXSTER PS-418-11 та BAXSTER PS-818-11. Кожна модель представлена в трьох кольорах датчиків: чорні, білі, сріблясті. За назвою видно, що дві моделі на 4 датчики та одна модель має в комплекті 8 датчиків і може оцінювати обстановку не лише позаду, а й попереду автомобіля. По суті це знайомі вже нам моделі паркувальних радарів BAXSTER серії PS але з новими дисплеями.

Парктронік BAXSTER PS-418-10 комплектується компактним дисплеєм з можливістю виключення звуку, але це не головна його особливість. Ця модель не має звичної нам шкали різнобарвної, яка показує відстань до перешкоди. Тут все зроблено набагато цікавіше. Дисплей має екранчик посередині де показуються цифри з відстанню і дві зони з боків з трьома видами підсвічування. Залежно від відстані спалахує певний колір: 0-0,5 метра – червоний, 0,5-1,0 метра – помаранчевий та від 1,0 метра до 2,5 – зелений. Якщо перешкода справа, то загориться лише праве віконце, що дуже зручно та інформативно.
Система складається із системного блоку, світлодіодного дисплея із зумером та 4 датчиків. Датчики випромінюють ультразвуковий сигнал, який відбивається від перешкоди і надходить назад у систему, де на підставі обробки даного сигналу визначається точна відстань до перешкоди. Після обробки сигналу дані про відстань до перешкоди відображається на світлодіодному дисплеї та дублюється за допомогою звукового сигналу (зумеру). Частота зумера залежить від відстані до перешкоди: що ближче перешкода, то частіше звучатиме сигнал.
 
Парктронік BAXSTER PS-418-11 також комплектується 4 датчиками та компактним дисплеєм з можливістю відключення звуку. Дисплей настільки маленький, що без проблем може бути розміщений на дзеркалі заднього виду або навіть вмонтований у торпедо (70х18х20 мм). Принцип роботи такий самий як і у моделі BAXSTER PS-418-10.
Парктронік BAXSTER PS-818-11. Як видно з назви, це модель на 8 датчиків і комплектується таким же дисплеєм як модель PS-418-11. При включенні задньої передачі активуються лише 4 задніх сенсори. Передні датчики активуються лише під час руху вперед після натискання педалі гальма та автоматично вимикаються через 10 секунд. Це значно спрощує рух у режимі міських пробок та при паркуванні передом у вузькому просторі.
Усі нові, а також попередні моделі паркувальних радарів Baxster вже на складі та доступні до замовлення.