Нова серія кодових протиугінних іммобілайзерів від SPETROTEC® 23 січня 2017 р.
07 березня 2017

Нова серія кодових протиугінних іммобілайзерів від SPETROTEC® 23 січня 2017 р.

Нова серія кодових протиугінних іммобілайзерів від SPETROTEC® 23 січня 2017:

Компанія SPV Company Ltd рада повідомити про надходження нової серії іммобілайзерів кнопок від ізраїльського виробника SPETROTEC® (спетротек).

Ізраїльська компанія SPETROTEC® спеціалізується на розробці та виробництві систем проти викрадення для приватного та комерційного сектору, активно розвиваючи два основні напрямки: протиугінний захист автотранспорту, а також моніторинг та керування автопарком.

Компанія проектує, виробляє та постачає екологічно чисті, надійні, безпечні та економічно ефективні рішення та системи для захисту транспортних засобів. Для створення протиугінних систем використовуються найкращі матеріали та комплектуючі для електроніки.

Найближчим часом у продаж надійдуть три типи кодових додаткових протиугінних іммобілазерів від компанії SPETROTEC®, кожен з яких, за бажанням клієнта, може бути доукомплектований додатковими блоками реле.

►Іммобілайзер SA11 складається з кнопкового номеронабирача з 5 цифровими кнопками і бездротового реле блокування.
► Іммобілайзер SA13 складається з кнопкового номеронабирача з 5 цифровими кнопками і проводового реле блокування.
► Іммобілайзер SA14 складається з кнопкового номеронабирача з 5-ма цифровими кнопками та двох реле блокування, провідного та бездротового.

Під охороною системи унеможливлюють роботу двигуна або основних елементів автомобіля без функціонування яких неможливо рухатися своїм ходом. Реле блокування має герметичний корпус, залитий пластичною смолою, для запобігання попаданню вологи. Завдяки цьому може бути таємно розміщений під капотом або в будь-якому іншому прихованому місці.

Іммобілайзери автоматично переходить у режим охорони через 30 секунд після вимкнення запалювання. Щоб зняти системи з охорони, необхідно ввести персональний (відомий тільки власнику авто) код (4-6 знаків), набравши його на цифровій панелі. Персональний власник може самостійно змінювати нескінченну кількість разів. У комплекті з іммобілайзером також є майстер код, що дозволяє зняти систему з охорони або запрограмувати новий персональний код користувача.

Для більшої захищеності до стандартного комплекту можуть бути додані додаткові реле блокування. Кожне реле іммобілайзера має свій код-ідентифікатор, коли власник вводить код на панелі кнопок, то на кожне реле йде свій код для ідентифікації та блокування.

Кодові іммобілайзери SPETROTEC SA11, SA13 і SA14 знімаються з охорони тільки контактним методом - введенням коду на панелі. Зловмисники не зможуть відкрити іммобілайзери на відстані дистанційно, адже це просто неможливо.


Артикул: 1661180859
Опис Іммобілайзер Magic Systems Agent Light v2: Іммобілайзер Magic Systems Agent Light v2 - це іммобілайзер, випущений на базі Agnet 3 ...
Артикул: 32965
Опис Іммобілайзер Kodinis Raktas IMB5: Призначений для захисту авто від угону. Може працювати як окремий пристрій і разом із системами GPS/GSM, ...
Артикул: 583344
Опис Іммобілайзер Привид-5S/BT/Slim: Іммобілайзер Привид-5S/BT/Slim призначений для захисту автомобіля від різних способів угону, найбільш ...
Артикул: 264373
Артикул: 468618
Опис іммобілайзера Skybrake DD5 5201: Зручний для щоденного користування – від водія не потрібні додаткові дії, щоб користуватися оснащеним ...
Артикул: 97528
Опис іммобілайзера Skybrake DD5 5211+ датчик руху: Зручний для щоденного користування – від водія не потрібні додаткові дії, щоб користуватися ...
Артикул: 937865
Артикул: 3757
Опис іммобілайзера Multicode Kensai RDD: Іммобілайзер Multicode Kensai RDU. Система «MultiCode ®Kensai» призначена для захисту Вашого ...