Новий модельний ряд JVC 2017 з Bluetooth
06 березня 2017

Новий модельний ряд JVC 2017 з Bluetooth.

Нові CD/USB ресивери JVC із Bluetooth.

Нові CD/USB ресивери JVC з Bluetooth 2017 модельного року оснащені поканальними затримками, потужним процесором обробки звукового сигналу, 4-вольтовими лінійними виходами та отримали нові можливості роботи зі смартфонами, серед яких функція DJ Audio Streaming та керування налаштуваннями через програму JVC Remote App.

JVC KD-R784BT:

JVC KD-R881BT:

JVC KD-R889BT:

JVC KD-R981BT:

 • JVC KD-R784 дозволяє з мінімальними витратами навіть без зовнішніх підсилювачів збудувати систему високого рівня з поканальними затримками. Модель є базовою в ряді CD/USB-ресиверів JVC з Bluetooth, але її оснащення вже входять підтримка формату FLAC, 13-смуговий еквалайзер, кілька функцій обробки звуку для отримання найбільш реалістичного звучання в умовах автомобіля і підтримка нового додатка JVC Remote App для управління налаштування прямо з екрану смартфона. Ресивер оснащений однією парою лінійних виходів для підключення окремих підсилювачів із збільшеним до 4 Вольт рівнем вихідного сигналу.
  Модель JVC KD-R881BT вирішена у новому FLAT-дизайні та оснащена вже двома парами 4-вольтових лінійних виходів, а також підтримує керування відтворенням з iPhone/iPod.
  Ресивер JVC KD-R889BT також виконаний у новому FLAT-дизайні та має ексклюзивний колір передньої панелі та рамки Midnight Blue – стильний темно-синій металік.
  JVC KD-R981BT – верхня модель у ряді CD/USB-ресиверів JVC з Bluetooth, виконана у більш традиційному дизайні. Ця модель має вже три пари лінійних виходів і колір підсвічування, що налаштовується, для трьох зон передньої панелі – кнопки, екран і окремі елементи нижньої частини панелі. Останню можна настроїти в тому числі і як індикатор – зміна кольору відбуватиметься, наприклад, при виклику або в залежності від режиму роботи ресивера.

Відмінні риси новинок:

Підтримка FLAC

 • Усі ресивери JVC 2017 модельного року підтримують відтворення файлів формату FLAC. Якщо базові моделі підтримують роздільну здатність 48 кГц / 16 біт, то моделі з Bluetooth за рахунок потужнішої платформи підтримують файли з роздільною здатністю 48 кГц / 24 біт.
 • Додаток JVC Remote App
 • З цією новою функцією Bluetooth-моделей JVC 2017 року ви можете керувати налаштуваннями головного пристрою та відтворенням прямо зі свого смартфона. Для цього не потрібно підключати смартфон дротом, все керування здійснюється через Bluetooth-підключення. Безкоштовна програма JVC Remote App вже доступна для скачування на Google Play та App Store.

Розширені можливості модуля Bluetooth:

 • Всі нові головні пристрої JVC з Bluetooth підтримують одночасне з'єднання з двома смартфонами. Вирішено проблему перемикання між ними, яка зустрічається у деяких інших виробників з аналогічними можливостями. У JVC перемикання між смартфонами відбувається швидко, з мінімальними затримками. Підтримується профіль HFP 1.6 із розширеним частотним діапазоном передачі мови.
 • DJ Audio Streaming:
 • У нових моделях JVC 2017 з'явилася нова функція – DJ Audio Streaming. Ви можете одночасно підключати до головного пристрою Bluetooth до 5 смартфонів із встановленим безкоштовним додатком JVC Streaming DJ і з кожного з них в один дотик миттєво запускати відтворення музики через аудіосистему.

Процесор тимчасових затримок та обробки звуку

 • Процесор тимчасових затримок (Time Alignment) дозволяє вирівнювати відносні відстані до динаміків, затримуючи сигнал на частки секунди у відповідних каналах. Це дозволяє настроювати в автомобілі ідеальну стереопанораму (звукову сцену) навіть у лаконічних системах без зовнішніх підсилювачів. Користуватися функцією легко навіть непідготовленому користувачеві – кілька готових пресетів звільняють від необхідності заглиблюватись у тонкощі налаштування автомобільних процесорних аудіосистем.

Крім функції Time Alignment, вбудований в JVC процесор має й інші налаштування, що дозволяють значно підняти якість звучання в умовах автомобіля:

 • K2 Technology – студійна технологія підвищення частоти дискретизації для точного відтворення тонких нюансів.
 • Volume Link EQ – функція підвищення розбірливості звучання за умов фонового дорожнього шуму.
 • Sound Lift – корекція параметрів звучання для віртуального "підняття" звукової сцени навіть за низького розташування динаміків акустичних систем, наприклад, у дверях.
 • Space Enhancement – ​​функція створення об'ємного та масштабного звучання при акустичному неоптимальному розташуванні динаміків акустичних систем.
 • Digital Track Expander – відновлення верхніх гармонік, втрачених при стисканні loss-кодеками MP3, WMA тощо.
 • Sound Response – функція покращення звучання нижніх частот під час відтворення loss-файлів (MP3, WMA)

Енергозберігаюча технологія ECO:

 • Одна з відмінних рис нового покоління ресиверів JVC - незначний струм споживання в режимі Power Off - менше 1 мА, так що ви можете бути спокійними за збереження акумулятора навіть під час тривалої зимової стоянки. У аналогічних моделей інших виробників струм споживання у такому режимі становить щонайменше 7 мА.

4-вольтові лінійні виходи:

 • Нові ресивери JVC із Bluetooth оснащені лінійними виходами з підвищеним до 4 Вольт рівнем сигналу. Це дозволяє значно підвищити перешкода захищеність аудіосистеми, в якій є окремі підсилювачі потужності, знизити шуми і виключити можливі наведення, що особливо актуально в сучасних автомобілях зі складною електронікою.

Артикул: 1699092513
Опис 1 Din Магнітола CYCLON Nextone ND-03: 1 Din Магнітола з можливістю керування через мобільний додаток EwayLink (Android/IOS), перемикання ...
Артикул: 35906
Опис медіа-ресивер AKAI AK-9015U: Автомобільна магнітола Akai AK-9015U — це простий, надійний та функціональний ресивер, з високою якістю ...
Артикул: 35907
Опис Медіа-ресивер AKAI AK-326U: Автомобільна магнітола AKAI AK-326U - це простий, надійний та функціональний ресивер, з високою якістю ...
Артикул: 35905
Опис Медіа-ресивер AKAI CA018A-9011U: Автомобільна магнітола AKAI CA018A-9011U – це простий, надійний та функціональний ресівер, з ...
Артикул: 1696347367
Опис Медіа-ресивер Blaupunkt BPA 1123 BT: Магнітола Blaupunkt BPA 1123 BT - це сучасний та функціональний пристрій у форматі 1-DIN, який ...
Артикул: 1345
Опис Автомагнітола Blaupunkt Barcelona 200 DAB BT: Barcelona 200 DAB BT – це надійна та функціональна автомагнітола для автомобілів з ...
Артикул: 1679055043
Опис Автомагнітола JVC KD-R497: Підтримка AAC FLAC Compatible (Up to 48kHz/16bit) 15 попередніх установок еквалайзера Digital Track ...
Артикул: 1679052648
Опис Автомагнітола JVC KD-DB922BT: Автомагнітола KD-DB922BT від бренду JVC, це надійний цифровий медіа-ресивер, із вбудованим Blutooth та ...