Для чого потрібна вібро шумоізоляція в авто.
02 грудня 2016

Критерії побору вібро шумоізоляції.

Вібро та шумоізоляція:

  • Кожен автоаматор хоче, щоб його транспортний засіб був максимально зручним. Тому багато власників авто купують різні додаткові пристрої, які допомагають зробити їзду комфортнішою. Один з найпоширеніших прикладів – вібро та шумоізоляція, у Києві вони давно користуються великим попитом. Навіщо потрібні ці доповнення?
  • По-перше, шумоізоляція відсікає сторонні звуки, які можуть заважати водієві за кермом та відволікати його. Вона справді робить їзду значно комфортнішою, з цим згодні всі, хто мали змогу порівняти. Але навіть якщо вас влаштовує необхідність поїздки в умовах постійного шуму, варто звернути увагу на ще один аспект. Вібро та шумоізоляція, купити яку хочуть багато автолюбителів, просто необхідна власникам аудіосистем. Весь корпус автомобіля фактично є пасивним резонатором. І відсутність ізолюючого матеріалу дуже знижує якість звуку навіть на дуже гарній техніці. Це стосується саме аудіосистем, якщо ви використовуєте звичайну автомагнітолу та два динаміки, особливої ​​потреби в ізоляції немає. Але для тих, хто хоче слухати музику в дійсно високій якості, насолоджуючись глибоким об'ємним звуком, вона просто незамінна. Вібро та шумоізоляція, ціни на яку зараз досить невисокі, є обов'язковим атрибутом авто, обладнаного якісною звуковою системою.
  • Інтернет-магазин «Азвук» пропонує широкий вибір автомобільної електроніки та супутніх товарів. У нас є різна вібро та шумоізоляція, фото та характеристики якої представлені на нашому сайті. Звертайтесь до нас, і ваше авто завжди буде оснащене по максимуму!