Pioneer оновлює популярну модель акустичних коаксіальних систем розміру 6Х9 дюймів серії DOMANNAKA.
12 листопада 2016

Огляд оновленої лінійки коаксіальних акустичних систем компанії Pioneer.

Pioneer оновлює популярну модель акустичних коаксіальних систем розміру 6Х9 дюймів серії DOMANNAKA.

  • Pioneer представляє оновлену модель Pioneer TS-R6951S серії Domannaka. Більше потужності, більш насичений та глибокий бас, повністю закритий металевий гриль.
  • Нова модель виконана в яскравому дизайні, характерному для модельного ряду серії Domannaka. Проте, конструкція динаміка зазнала серйозних змін.
  • У ній використовується оновлена ​​шайба (спайдер), що центрує, виконана за запатентованою технологією Progressive Flex Suspension System. Аналогічні шайби, що центрують, використовуються в динаміках змагальної серії PRS.
  • На відміну від звичайних спайдерів, шайба PFSS, що центрує, легше переносить граничні навантаження і гасить небажані вібрації при великих переміщеннях дифузора. Але при цьому вона більш піддатлива при звичайній гучності та невеликих переміщеннях дифузора. Це дозволяє підняти допустиму потужність і знизити спотворення на високих рівнях гучності і одночасно з цим підвищити чутливість динаміка і точність відтворення на звичайній гучності, чого неможливо досягти при використанні звичайного спайдера. Додатковий плюс використання нової центруючої шайби – зниження власної резонансної частоти динаміка, що позитивно позначилося на глибині басу.
  • Зовні новий динамік легко відрізнити за захисним грилем. Тепер він повністю закритий металевою сіткою і краще захищає дифузор від випадкового попадання на нього та всередину динаміка сторонніх предметів.