Мультимедійне дзеркало JIMI тепер із ліцензійною навігацією та трекінгом від Navitel!
01 грудня 2015

Компанія JIMI презентувала оновлене програмне забезпечення для мультимедійних дзеркал заднього виду Jimi, розроблене спільно з відомою компанією Navitel

Мультимедійне дзеркало JIMI тепер із ліцензійною навігацією та трекінгом від Navitel!

Компанія JIMI презентувала оновлене програмне забезпечення для мультимедійних дзеркал заднього виду Jimi, розроблене спільно з відомою компанією Navitel!
Крім детальних карт Navitel з функцією відображення онлайн пробок та безкоштовним оновленням, власникам дзеркал Jimi також став доступний моніторинг транспорту на базі системи Навітел Моніторинг.
Що це таке? Моніторинг - це багатофункціональна інтелектуальна система моніторингу транспорту та інших рухомих об'єктів. Система дозволяє в онлайн-режимі визначати точні координати розташування автомобіля, маршрут його пересування та інші важливі параметри, такі як пробіг, швидкість, витрата палива та напрямок руху.
За допомогою Навітел Моніторингу Ви можете формувати детальні звіти для будь-якого об'єкта більш ніж за двадцятьма параметрами, зберігати звіти для подальшого аналізу у вигляді CSV, XLS та PDF файлів, вести спостереження та запис журналу подій у режимі реального часу. Система дозволяє будувати маршрути, здійснювати контроль геозон при переміщенні транспорту, та налаштовувати розсилку повідомлень через SMS та на електронну пошту. Також за допомогою моніторингу Ви можете контролювати швидкісний режим, вести облік реальної та нормативної витрати пального та багато іншого. Всі дані в системі представлені у вигляді зручних та наочних графіків.
Основні функції та можливості системи:

Моніторинг транспорту в реальному часі:

Визначення поточного місця розташування, напряму руху, швидкості транспортного засобу в реальному часі, відображення показань датчиків у реальному часі.
Спостереження за переміщенням транспортного засобу в реальному часі, формування геозон та маршрутів.
Робота з групою транспортних засобів на одній карті:

відображення треків кожного транспортного засобу,
стеження за групою транспортних засобів,
спільне "відтворення" треків.
Протоколування та контроль:

Детальне протоколювання всіх подій транспортного засобу.
Ведення журналу подій.
Реальний пробіг, швидкість, напрямок руху транспортного засобу.
Контролює проходження транспортним засобом маршрутних точок та географічних зон.
Контроль за дотриманням швидкісного режиму для транспортного засобу.
Контролює завантаження та вивантаження вантажів, початок та закінчення роботи спеціальної техніки.
Зведені звіти:

Врахування часу стоянки, руху транспортного засобу, реальних пробігів.
Врахування швидкісного режиму: загальна середня швидкість, середня швидкість руху, максимальна швидкість за вибраний період.
Облік реальної та нормативної витрати палива.
Експорт звітів у форматі PDF та Microsoft Excel.
Створення груп об'єктів:

Цей функціонал дозволяє групувати об'єкти, створюючи деревоподібну структуру. Таким чином Ви зможете одночасно контролювати певну кількість об'єктів та створювати за ними звіти.
Створення геозон:

Підтримується можливість створення необмеженої кількості геозонів.
Надсилання повідомлень:

Повідомлення про велику кількість подій, з підтримкою геозон та відправкою повідомлень на email, по SMS та на екран програми.
Історія:

Інформація про всі події, що відбуваються з ТЗ, включаючи всю детальну інформацію, що надходить з трекера, за вибраний період.

Принцип роботи даної системи досить простий - у кожному дзеркалі знаходиться GPS датчик, який збирає інформацію про стан і рух автомобіля і передає її на спеціальний сервер системи за допомогою GPRS з'єднання. Сервер обробляє дані та видає потрібну інформацію кінцевому користувачеві в режимі реального часу. Для зручності перегляду інформації кожен користувач має особистий кабінет у спеціальному диспетчерському центрі, доступний після проходження простої реєстрації на сайті 

Відразу після входу Ви побачите робочу панель з картою та великою кількістю додаткових панелей та вкладок. Інтерфейс програмного забезпечення має динамічну структуру і може бути змінений кожним оператором на свій смак.