Prology DVB-T2 Tuner – перший ТВ-тюнер цифрового мовлення Т2 надійшов у продаж!
05 листопада 2015

Огляд цифрового тюнера Prology DVB-T2 Tuner.

Prology DVB-T2 Tuner – перший ТВ-тюнер цифрового мовлення Т2 надійшов у продаж!

  • Компанія Prology представила новинку на ринку аудіо-відео пристроїв для автомобіля - компактний тюнер цифрового телевізійного мовлення у форматі DVB-T2. На відміну від більшості аналогічних цифрових тюнерів на ринку Prology DVB-T2 Tuner має дві антени, що забезпечує впевнений прийом каналів на швидкості до 100 км/год.
  • Крім прийому ТВ програм, цей пристрій має вбудований медіаплеєр, який дозволяє використовувати Prology DVB-T2 Tuner як додаткове AV-джерело прихованої установки. Підтримується відтворення з USB-носіїв файлів у форматах: MPEG4 (*.avi; AVC, XviD, з роздільною здатністю до 800х480 та бітрейтом до 5 Мбіт/с), MPG, WMV, MKV, VOB, 3GP, FLV, MP3, WAV, FLAC , JPEG, BMP, PNG.
  • Prology DVB-T2 Tuner може бути встановлений з будь-яким мультимедійним головним пристроєм (у тому числі штатним), що має композитний відеовхід, або монітором.
  • У комплект входять дві активні антени, які забезпечать безперервний впевнений сигнал навіть під час руху, а також пульт ДК, що робить перегляд улюблених програм максимально зручним та комфортним.