Новинка 2014 року - «розумний» браслет Vivofit
06 травня 2014

Компанія Garmin представила "розумний" браслет Vivofit для людей, які займаються фітнесом. Пристрій виконаний у витонченому вузькому корпусі. Доступні різні кольори

Garmin Vívofit

Браслет Vivofit має невеликий дисплей, на який виводиться поточний час та різні показники на кшталт пройденої відстані та кількості спалених калорій.

Garmin vívofit підлаштовується під ваш індивідуальний рівень активності, що дозволяє пристрою ставити здійснені щоденні завдання. З кожним новим досягненням vívofit коригуватиме завдання наступного дня. Дослідження показують, що тривале сидіння за столом протягом робочого дня знижує виробництво організмом ферментів, які відповідають спалювання жиру. Часті перерви на короткочасні прогулянки можуть вирішити цю проблему. Людина легко може втратити рахунок часу та забути про чергову прогулянку, але vívofit – ніколи. Якщо ви сидітимете нерухомо більше години, на екрані браслета з'явиться червона смуга індикатора рухливості, яка заповнюватиметься доти, доки ви не почнете рухатися. Декілька хвилин прогулянки скине показання індикатора.


Vívofit цілодобово стежить за вашим прогресом та здатний більше року обходитися без заміни елементів живлення. Лягаючи спати, ви можете перемикати браслет у особливий режим, у якому він відстежуватиме якість вашого сну. Одним натисканням кнопки ви можете, використовуючи бездротове з'єднання, синхронізувати пристрій з Garmin Connect - безкоштовним онлайновим сервісом для любителів фітнесу, в який співтовариство вже виклало інформацію про більш ніж 4 мільярди миль, що пройшли. У сервісі Garmin Connect зберігаються зручні для розуміння звіти та графіки, які включають такі показники як загальний час, проведений уві сні, години повноцінного сну та час, проведений у русі. Крім того, ви можете використовувати Garmin Connect, щоб змагатися з іншими власниками vívofit, а також змагатися з друзями за віртуальні нагороди або просто показати себе.