Що потрібно знати про відеореєстратори преміум-класу Blackvue?
19 березня 2014

Переваги відеореєстраторів преміум-класу Blackvue.

Виробник та розробник відеореєстраторів BlackVue – південнокорейська компанія Pittasoft Co. Ltd. У структурі компанії працюють мультимедійний та науково-дослідний центри. Вся розробка та виробництво реєстраторів ведуться у Південній Кореї. У себе на батьківщині BlackVue бренд відеореєстраторів #1. Тільки в 2011 році в країні було продано близько 1 мільйона пристроїв BlackVue. Крім того, бренд лідер з продажу у Великій Британії, також він популярний у багатьох країнах Євросоюзу.

У цій статті описані основні ознаки та властивості на прикладі продукції Blackvue. У цій статті не буде обговорюватись необхідність вибору моделі з якістю не нижче FullHD, записом без перепусток, "безглюченістю" апарату.


Властивість №1. З екраном чи без?

Багато хто, не замислюючись, відповідає на це питання однозначно - "з екраном". Давайте розберемося, чи він потрібен, як здається. Сучасні відеореєстратори мають на своєму борту екрани 2”-3” з роздільною здатністю від 320х240 до 960x240. Так як FullHD запис це 1920×1080, то відразу можна зробити висновок про те, що на такому екрані Ви побачите лише стислу частину відзнятого матеріалу. Варто також відзначити - на екрані такого розміру Ви не зможете розібрати жодну державну. номери, ні особи зловмисника навіть вдень. У найкращому разі можна буде розглянути, хто звідки їхав. Таким чином, при ДТП відеозапис все одно доведеться докладно розглядати на великому моніторі чи телевізорі. А як використовувати моделі без екрана? Простіше, ніж здається. По-перше, вже дуже у багатьох є планшети та телефони, що дозволяють вставити флешку з реєстратора в пристрій і подивитися матеріал на більш якісному екрані використовуючи всі функції та налаштування. По-друге, за рахунок відсутності екрану такі моделі значно менші за габаритами, що дозволяє встановлювати їх потай і залишати на ніч. По-третє, так часто це потрібно? Ми ставимо відеореєстратор лише на крайній випадок. І наприклад у випадку ДТП як правило, якщо Ви не домовилися на місці та інспектори вже приїхали, матеріали з такого пристрою можуть бути долучені до справи, але розглядатимуться вже на групі розбору. Тобто. Власне, навіть показувати запис інспектору, сенсу немає, т.к. інспектори сьогодні не приймають рішення про винність у разі не згоди одного з учасників аварії. Підіб'ємо підсумки: Якщо у Вас є сучасний телефон/планшет, немає сенсу переплачувати за неякісний, маленький екран, який є найбільшою зоною на лобовому склі в порівнянні з моделлю без екрана. Якщо ж у вас таких гаджетів немає, подумайте, чи варто брати модель з екраном, при тому, що він вам, швидше за все, ніколи і не стане в нагоді.

Властивість №2 Хочу все найновіше, хочу відеореєстратор з Wi-FI!


На сьогоднішній день існує лише кілька моделей з Wi-Fi модулем. Розглянемо цю властивість з прикладу моделі Blackvue Wi.


Крім відсутності проводів, навіщо він потрібний? Мабуть, єдине обґрунтоване виправдання цієї функції у відеореєстраторі – неможливість користувачів продукції Apple оперативно переглянути записи з відеореєстратора. Так повелося, що на пристроях від Apple немає слота для карти пам'яті. Так що якщо Ви користуєтеся iPhone або iPad, Вам безперечно є сенс задуматися про цю модель. Втім, якщо подумати, наскільки часто ви переглядатимете записи, цілком можливо, виявиться, що для Вас ця функція буде марною іграшкою.


Якщо у Вас пристрій на Android, яку перевагу Ви отримаєте у порівнянні з іншими моделями без Wi-Fi? Ви зможете відрегулювати напрямок відеореєстратора, включивши живе відео. Вам не доведеться виймати флешку для перегляду записів та налаштувань.


Які мінуси ви отримаєте?


Розміри. Говорячи про Blackvue Wi (119x36x36мм) - він став значно більшим ніж Blackuve DR400G HD II (104x32x32мм). Хоча він і зберіг циліндричну, обтічну форму, питання про його приховану установку стало відкритим.
Якість картинки. Так, так, воно змінилося, на жаль не в кращий бік. Кут огляду у Wi (156 ° по діагоналі) був збільшений проти DR400G HD II (120 °), це позначилося на роздільній здатності, так номерний знак на DR400G HD II можна розглянути з більшої відстані ніж на Wi


Ціна. Тут все просто, якщо Ви не готові переплатити 2000р за функцію, яка Вам не потрібна, Ваш вибір Blackvue DR400G HD II.


Властивість №3. Кут огляду.


Цього питання ми вже торкнулися вище, проте хочемо зупинитися на ньому докладніше, щоб розвіяти сумніви. Ми тестували багато відеореєстраторів, у тому числі з великими кутами огляду (170 ° діагональ). Безперечно «огляд» стає більше, але як не складно здогадатися - помітність деталей стає нижчою. Особливо це позначається в темний час доби. Кут огляду 170 ° робить картинку - «риб'яче око», в кутах зображення стає абсолютно неінформативним, аж до неможливості розрізнити сигнал світлофора. Діагональ 156°, так само як і 120° не дає Вам «абсолютно повного» огляду (бо бачить водій), але при цьому втрачається дальність огляду деталей. Наша рекомендація

Ви маєте на меті захопити повний огляд з лобового скла, не женіться за великим кутом огляду, тільки втратите як - ставте 2 відеореєстратора, з невеликим розворотом кожного, трохи лівіше і правіше ( тут є ще один плюс , про який ми напишемо у Властивості №4)


Властивість №4.GPS у реєстраторі.


Ви хотіли сказати у навігаторі? Ні, у відеореєстраторі. Але навіщо?


Тут ситуація спірна, хтось скаже що GPS у реєстраторі - пустощі, хтось, що це незамінна річ. Подивимося з різних боків. Ви любите швидкість. Ви знаєте, що завжди їдете з невеликим (чи великим?) перевищенням. У цьому випадку позначка у вигляді швидкості на відео може зіграти з Вами в злий жарт. Вас можуть зробити винним, пославшись на те, що на вашому ж записі є доказ перевищення. Якщо це про Вас, потреба GPS у реєстраторі для Вас під питанням.


Ви їздите розмірено і дотримуєтеся швидкісного режиму. Для Вас інформація про швидкість відео буде на руку в разі ДТП. До того ж GPS фіксує не тільки швидкість, але й точне розташування. За різних обставин це теж може виявитися важливим. Не завжди можна визначити місце ДТП з відео (наприклад, на трасі в лісі).
Ну і, як Ви вже здогадалися, хитрість при використанні одночасно 2-х відеореєстраторів спереду стає очевидною. На одному GPS активний, на іншому вимкнено. Добре моделі від Blackvue дозволяють користувачеві керувати активністю цієї функції.

Тип кріплення


Практично всі моделі, що продаються, мають швидкознімне кріплення, що дозволяє сховати реєстратор в бардачок, при цьому кронштейн залишається на склі. У цьому кронштейні є основні відмінності. Вони бувають на присосці і на 2-х сторонньому скотчі.


Чим хороша присоска? Ви завжди можете переставити реєстратор на інше місце або навіть на іншу машину. Питання в тому, наскільки це потрібно. Чим погана присоска? По-перше, через особливості такого кріплення завжди з'являється додаткова вібрація, яка сильно позначається на кінцевій якості картинки. По-друге, така конструкція присоска + реєстратор завжди займає значно більше дорогоцінного (особливо на маленьких машинах) місця на лобовому склі.


Чим хороший кронштейн на 2-х сторонньому скотчі? Тут все навпаки: відсутність вібрацій та компактність кріплень. Чим поганий такий кронштейн? Якщо Вам знадобиться перемістити його, віддирати Ви його будете досить довго, особливо якщо це дешевий автомобільний 2х сторонній скотч, що залишає на склі клей, що важко стирається. У комплектації Blackvue Вам запропонують одну запасну стрічку компанії 3М. Ні в спеку ні в мороз вона не відвалюється, на відміну від присосок. А в разі потреби видаляється без слідів.


Деякі виробники, дають у комплекті відразу 2 типи кронштейнів на присосці та на скотчі. Хоча ми рекомендуємо використовувати кронштейни на скотчі, для позбавлення від вібрацій, ми вважаємо це гідним поваги, вибір – справа кожного.


Також деякі кріплення дозволяють повертати відеореєстратор у бік вікна. Багато хто вважає це за необхідне при спілкуванні зі співробітниками ДПС. Проте ми вважаємо цю функцію марною, т.к. з висоти дзеркала обличчя інспектора видно не буде. Тут будуть корисні моделі з швидкознімним кріпленням і своїм акумулятором на борту. Про це далі.

Властивість №6. Джерело автономного живлення (ІАП) – акумулятор.


Багато відеореєстраторів преміум класу мають ІАП для коректного завершення останнього запису. Це дуже важливе властивість, т.к. якщо у разі сильної ДТП відеореєстратор раптово повністю знеструмиться, останній запис майже напевно збережений не буде. Для цього на відеореєстраторах ставлять акумулятори, що дозволяють коректно завершити останній запис. Ну і заразом, дуже корисним буде зняти обстановку після аварії знявши реєстратор з кронштейна.


Властивість №7G-сенсор


G-сенсор потрібен для запису «аварійної події» в окрему папку або з особливою позначкою, щоб файл не затерся в майбутньому. Наприклад сталося сильне ДТП, про відеореєстратор найближчим часом навряд чи хтось згадає, за цей час фрагмент з ДТП може затертися новими файлами, для цього і існує «маркування» «аварійних файлів». Також ця функція буде дуже корисною в паркувальному режимі, про який ми розповімо далі.

Властивість №8 Паркувальний режим


Багато покупців преміум реєстраторів кажуть, що не потребують паркувального режиму, т.к. завжди ставлять свого коня на стоянку, що охороняється. Але вони забувають про поїздки до торгових центрів та інших вихідних вилазок, де їхнє авто не під охороною.
Чим відрізняється режим паркування від звичайного?


У відеореєстраторах Blackvue, в режимі паркування, запис ведеться тільки по датчику руху. Тобто коли у кадрі статична картинка – запис на флеш карту не ведеться, коли з'являється якийсь рух, запис зберігається, причому зберігається запис за 3 секунди до «події». Таким чином, залишивши машину на кілька діб, флеш карти на 16гб легко вистачить для збереження

ия:если Ви маєте на меті захопити повний огляд з лобового скла, не женіться за великим кутом огляду, тільки втратите як - ставте 2 відеореєстратора, з невеликим розворотом кожного, трохи лівіше і правіше ( тут є ще один плюс , про який ми напишемо у Властивості №4)


Властивість №4.GPS у реєстраторі.


Ви хотіли сказати у навігаторі? Ні, у відеореєстраторі. Але навіщо?


Тут ситуація спірна, хтось скаже що GPS у реєстраторі - пустощі, хтось, що це незамінна річ. Подивимося з різних боків. Ви любите швидкість. Ви знаєте, що завжди їдете з невеликим (чи великим?) перевищенням. У цьому випадку позначка у вигляді швидкості на відео може зіграти з Вами в злий жарт. Вас можуть зробити винним, пославшись на те, що на вашому ж записі є доказ перевищення. Якщо це про Вас, потреба GPS у реєстраторі для Вас під питанням.


Ви їздите розмірено і дотримуєтеся швидкісного режиму. Для Вас інформація про швидкість відео буде на руку в разі ДТП. До того ж GPS фіксує не тільки швидкість, але й точне розташування. За різних обставин це теж може виявитися важливим. Не завжди можна визначити місце ДТП з відео (наприклад, на трасі в лісі).
Ну і, як Ви вже здогадалися, хитрість при використанні одночасно 2-х відеореєстраторів спереду стає очевидною. На одному GPS активний, на іншому вимкнено. Добре моделі від Blackvue дозволяють користувачеві керувати активністю цієї функції.

Тип кріплення


Практично всі моделі, що продаються, мають швидкознімне кріплення, що дозволяє сховати реєстратор в бардачок, при цьому кронштейн залишається на склі. У цьому кронштейні є основні відмінності. Вони бувають на присосці і на 2-х сторонньому скотчі.


Чим хороша присоска? Ви завжди можете переставити реєстратор на інше місце або навіть на іншу машину. Питання в тому, наскільки це потрібно. Чим погана присоска? По-перше, через особливості такого кріплення завжди з'являється додаткова вібрація, яка сильно позначається на кінцевій якості картинки. По-друге, така конструкція присоска + реєстратор завжди займає значно більше дорогоцінного (особливо на маленьких машинах) місця на лобовому склі.


Чим хороший кронштейн на 2-х сторонньому скотчі? Тут все навпаки: відсутність вібрацій та компактність кріплень. Чим поганий такий кронштейн? Якщо Вам знадобиться перемістити його, віддирати Ви його будете досить довго, особливо якщо це дешевий автомобільний 2х сторонній скотч, що залишає на склі клей, що важко стирається. У комплектації Blackvue Вам запропонують одну запасну стрічку компанії 3М. Ні в спеку ні в мороз вона не відвалюється, на відміну від присосок. А в разі потреби видаляється без слідів.


Деякі виробники, дають у комплекті відразу 2 типи кронштейнів на присосці та на скотчі. Хоча ми рекомендуємо використовувати кронштейни на скотчі, для позбавлення від вібрацій, ми вважаємо це гідним поваги, вибір – справа кожного.


Також деякі кріплення дозволяють повертати відеореєстратор у бік вікна. Багато хто вважає це за необхідне при спілкуванні зі співробітниками ДПС. Проте ми вважаємо цю функцію марною, т.к. з висоти дзеркала обличчя інспектора видно не буде. Тут будуть корисні моделі з швидкознімним кріпленням і своїм акумулятором на борту. Про це далі.

Властивість №6. Джерело автономного живлення (ІАП) – акумулятор.


Багато відеореєстраторів преміум класу мають ІАП для коректного завершення останнього запису. Це дуже важливе властивість, т.к. якщо у разі сильної ДТП відеореєстратор раптово повністю знеструмиться, останній запис майже напевно збережений не буде. Для цього на відеореєстраторах ставлять акумулятори, що дозволяють коректно завершити останній запис. Ну і заразом, дуже корисним буде зняти обстановку після аварії знявши реєстратор з кронштейна.


Властивість №7G-сенсор


G-сенсор потрібен для запису «аварійної події» в окрему папку або з особливою позначкою, щоб файл не затерся в майбутньому. Наприклад сталося сильне ДТП, про відеореєстратор найближчим часом навряд чи хтось згадає, за цей час фрагмент з ДТП може затертися новими файлами, для цього і існує «маркування» «аварійних файлів». Також ця функція буде дуже корисною в паркувальному режимі, про який ми розповімо далі.

Властивість №8 Паркувальний режим


Багато покупців преміум реєстраторів кажуть, що не потребують паркувального режиму, т.к. завжди ставлять свого коня на стоянку, що охороняється. Але вони забувають про поїздки до торгових центрів та інших вихідних вилазок, де їхнє авто не під охороною.
Чим відрізняється режим паркування від звичайного?


У відеореєстраторах Blackvue, в режимі паркування, запис ведеться тільки по датчику руху. Тобто коли у кадрі статична картинка – запис на флеш карту не ведеться, коли з'являється якийсь рух, запис зберігається, причому зберігається запис за 3 секунди до «події». Таким чином, залишивши машину на кілька діб, флеш карти на 16гб легко вистачить для збереження всіх подій. Неабияку роль грає G-сенсор у паркувальному режимі. Адже якщо «джерело» впливу в кадрі не виявиться у момент удару, запис не збережеться. Але як тільки спрацьовує G-sensor, починається збереження запису на флешку. Таким чином, можна буде за відео та звуками встановити в якийсь момент машину зачепили.


Артикул: 35754
Опис Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras: Aspiring EXPERT 9 – новітній автомобільний відеореєстратор ...
Артикул: 1695033670
Опис Дзеркало-реєстратор Prime-X 055D 2K з камерою заднього виду AHD: Дзеркало-реєстратор Prime-X 055D 2K. Дзеркало Prime-X 055D 2K керується ...
Артикул: 1680606016
Опис Дзеркало заднього виду з відеореєстратором Phantom RM-44 DVR Full HD PHANTOM RM-44 DVR Full HD являє собою салонне дзеркало заднього ...
Артикул: 1680603013
Опис Дзеркало заднього виду з відеореєстратором Phantom RM-54 DVR Full HD PHANTOM RM-54 DVR Full HD являє собою салонне дзеркало заднього ...
Артикул: 1664981831
Опис відеореєстратора Falcon HD101-LCD WiFi Модельний ряд відеореєстраторів Falcon поповнився новинкою – реєстратором Falcon HD101 ...
Артикул: 1664980823
Опис 2-камерним реєстратором Falcon HD100-LCD: Модельний ряд відеореєстраторів Falcon поповнився новинкою 2-камерним реєстратором Falcon HD100 ...
Артикул: 33019
Опис Дзеркало-накладка заднього виду з 4K реєстратором Aspiring MAXI 4 SpeedCam: Дзеркало-накладка заднього виду з 4K реєстратором Aspiring ...
Артикул: 1657554972
Опис Автомобільний відеореєстратор Pioneer VREC-170RS: Одноканальний відеореєстратор, Full HD, 30 к/с, 139 °. Оповіщення про камери ...