Alligator CM-30G – останні інновації у світі автомобільних охоронних систем.
30 жовтня 2012

Короткий огляд охоронної системи Alligator CM-30G.

Перевірені тисячами автолюбителів сигналізації від Alligator завжди відрізнялися своєю надійністю, функціональністю та простотою в керуванні.

Alligator CM-30G – останні інновації у світі автомобільних охоронних систем.

  • Для створення Alligator CM-30G розробники використали останні інновації у світі автомобільних охоронних систем. Новинка забезпечена 5-кнопковим програмованим передавачем з двостороннім зв'язком та російськомовним меню. Повнокольоровий графічний OLED-дисплей брелка цієї охоронної системи виводить яскраві анімовані повідомлення про стан Вашого автомобіля в реальному часі. Перехопити або сканувати передавач практично неможливо завдяки використанню динамічного коду BASC на частоті 868 МГц. Дальність дії системи Alligator CM-30G була збільшена до 2 км.
  • Однією з головних особливостей Alligator CM-30G є можливість запускати двигун дистанційно, крім того, збережеться можливість автозапуску машини за температурою, напругою в бортовій мережі, таймером і щодобово. Інтелектуальний турботаймер автоматично підбирає відповідний час охолодження турбіни залежно від характеру їзди.
  • Охоронна система Alligator CM-30G сумісна з GSM-модулем Bilarm GSM. Модуль призначений для керування автосигналізацією за допомогою російськомовного голосового меню або за допомогою SMS-повідомлень та для сповіщення про будь-які зміни стану системи, включаючи порушення живлення в бортовій мережі завдяки вбудованій батареї автономного живлення. Є можливість прослуховування салону автомобіля за допомогою мікрофона. Установників, безсумнівно, порадує наявність схеми контролю двигуна по шумах в бортовій мережі, яка не вимагає ніяких спеціальних підключень, а також діагностика причин глушення (або відмови у запуску) двигуна, яка автоматично індикується на дисплеї брелка. Існує можливість зміни програмованих функцій на комп'ютері за допомогою додаткового USB-кабелю та спеціального Windows-програми BILARM PC Kit Pro з дружнім російськомовним інтерфейсом.