Спортивний відеореєстратор Garmin VirbElite GPS WW конкурент GoPro HD HERO3 Plus: Black Edition?
25 лютого 2014

Огляд спортивного відеореєстратора Garmin VirbElite GPS WW та порівняння з його конкурентом GoPro Hero 3+ Black Edition.

Компанія Garmin, відома насамперед як виробник якісних навігаторів, давно не обмежує асортимент своєї продукції лише ними. Новою новинкою компанії стала відеокамера під назвою Virb Elite. Модель призначена для екстремальної експлуатації спортсменами. Garmin Virb Elite трохи програє як запис своєму конкуренту, найдорожчий із серії GoPro Hero 3+ Black Edition, але в інших моментах має перевагу.


Зовнішній вигляд:

  • Камера має компактний корпус із плавними обводами. Він відмінно захищає начинку від вібрацій, ударів і води, не вимагаючи додаткового чохла, на відміну від GoPro. Допускається занурення на один метр протягом півгодини, що дозволяє без ризику використовувати Virb Elite при заняттях, наприклад, серфінгом та водними лижами.
  • Додатковий герметичний футляр також є. З ним уже не страшне занурення на 50-метрову глибину на необмежений час. Для того, щоб камера не вислизнула з рук, на боках корпусу є спеціальні гумові протектори.
  • На іншій грані змонтований кольоровий РК-дисплей діагоналлю 35 мм. Зрозуміло, що в комплекті поставки є різні варіанти кріплення на шолом, кермо, панель приладів, пояс, плече, і тд. Крім того, можна купити адаптер для кріплень сторонніх виробників.

Технічне оснащення:

  • Garmin Virb Elite може похвалитися найпросунутішою начинкою. До її числа входить високочутливий GPS-приймач, акселерометр, барометричний альтиметр, модуль Wi-FI. Останній забезпечить віддалене керування камерою за допомогою смартфона або планшета на базі iOS та Android. Також є окремий пульт дистанційного керування. Камера обладнана об'єктивом WideVü та 16-мегапіксельною матрицею з цифровою стабілізацією та коригуванням спотворення об'єктива (LDC), що дозволить покращити якість навіть без редагування. Підтримуються такі режими запису відео: 1080p/30fps, 960p/48fps, 720p/30/60fps, 848x480/120fps. Також модель вміє робити фотографії з роздільною здатністю 16, 12 або 8 мегапікселів.

Автономність:

  • Вбудований літій-іонний акумулятор забезпечить 3 години безперервного запису як 1080p.
  • Функціональність:
  • В наявності підтримка протоколу ANT+, що дозволить без проводів підключати додаткові біометричні датчики, наприклад, від пульсометра, крокоміра або велокомп'ютера. Таким чином, паралельно захоплюючим кадрам можна буде побачити як частішає серцебиття. За допомогою модуля GPS реалізовано цікаву функцію "розумних профілів". Так, наприклад, "лижний режим" автоматично включатиме запис, коли користувач рухається вниз по схилу, і переривати зйомку при підйомі на фунікулері вгору. Доступ до меню та зміна налаштувань можливі без припинення зйомки. Ще однією фішкою є вміння моделі робити фотографії, також не перериваючи запис, натисканням однієї кнопки. Для редагування знятого матеріалу використовується безкоштовна програма VIRB Edit. Воно має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, і дозволить легко додати до запису дані велокомп'ютера або пульсу.

Резюме:

  • Очевидно, що Garmin порушила монополію GoPro на випуск висококласних екстремальних камер. Virb Elite зовсім несуттєво, особливо для такого форм-фактора, поступається як запис, але має ряд позитивних якостей, і не має жодних явних недоліків. Особливо цікавим видається крок із інтеграцією зовнішніх датчиків.

Артикул: 1652955748
Опис Екшн камера Aspiring Repeat 4 ULTRA HD 4K DUAL SCREEN: "Відпустка!" — скільки чудових асоціацій зазвичай із цим чарівним словом! ...
Артикул: 1625155784
Опис Aspiring REPEAT 3 ULTRA HD 4K DUAL SCREEN : Екшн-камери стали частиною вашого життя? Тільки ви з першою моделлю? Ви не чули про ...