Популярні виробники автозвуку
29 січня 2021

Автозвук яких брендів має найбільшу популярність? Alpine, Pioneer, Focal, DLS тощо. Основні особливості техніки кожного виробника

Автозвук: популярні виробники обладнання

  • Музика дозволяє прикрасити час у довгій поїздці. Деяким водіям буває недостатньо фірмової акустики, тому вони замислюються про придбання якісного автозвуку. Існує безліч виробників такого обладнання. Які ж із них вважаються найбільш популярними?

На які бренди варто звернути увагу?

  • Техніка від компанії Pioneer – один із найпоширеніших варіантів, який часто рекомендують для новачків у сфері автозвуку. До її переваг насамперед належить широкий асортимент. Pioneer пропонує величезний вибір динаміків, сабвуферів тощо. Знайти відповідний варіант досить просто. Також популярність продукції бренду пояснюється її доступною вартістю.

  • Автозвук від Alpine – оптимальний варіант для більш просунутих автомобілістів. Асортимент компанії менш широкий, ніж у Pioneer, але за якістю цього бренду дуже мало конкурентів у середньому ціновому сегменті. Техніка виробника відрізняється простотою налаштування. Також Alpine пропонує мобільні програми для більш комфортного керування аудіосистемою.

  • Популярністю користуються не лише японські, а й французькі бренди. Автозвук від Focal відрізняється своєрідним звучанням та невисокою вартістю. Власники відзначають високу якість відтворення низьких та середніх частот. Але слід враховувати, що звучання верхніх частот декому здається занадто різким.

  • Morel – ізраїльський бренд, який зустрічається рідше за інших. Тим не менш, і він має досить високу популярність. Компанія пропонує широкий асортимент рішень практично у всіх цінових категоріях, що дозволяє будь-якій людині знайти оптимальний варіант. Власники обладнання від цього виробника хвалять чисте та натуральне звучання музики. Також техніка Morel характеризується витонченим дизайном. Однак потрібно брати до уваги, що вона досить крихка та чутлива до механічних навантажень, тому потребує акуратної експлуатації.

  • Компанія Alphard спеціалізується на виробництві професійних акустичних систем для автомобіля. Техніка цього польського бренду характеризується рівним та стабільним звучанням під час відтворення музики практично будь-яких жанрів. Автозвук від Alphard досить популярний, але через високу вартість доступний не всім. Втім, бренд пропонує і кілька лінійок бюджетної акустики досить непоганої якості.

  • DLS – шведський виробник автозвуку. Компанія була заснована ще 1979 року. Її продукція відрізняється високою якістю та чистотою звучання, у тому числі при відтворенні високих частот. DLS пропонує акустичні системи для всіх цінових сегментів. До переваг устаткування від цього виробника слід віднести довговічність за рахунок використання міцних матеріалів при виготовленні корпусів. DLS приділяє велику увагу як якості, а й дизайну техніки. Існує молодіжна лінійка акустики, оформлена у яскравих кольорах.

  • За бажанням придбати всю необхідну мультимедійну техніку ви можете в нашій компанії. Ми пропонуємо широкий асортимент 

    автомагнітол, сабвуферів і т.д.