Як вибрати монітор в авто
28 листопада 2020

Види автомобільних моніторів: паркувальні, телевізійні, мультимедійно-розважальні. Особливості кожного виду. Місце кріплення автомоніторів

Що враховувати під час вибору автомобільного монітора?

  • Прогрес не оминає ринок автомобільних аксесуарів. Все частіше виробники дивують автолюбителів усілякими пристроями, які роблять поїздки більш комфортними та приємними.
  • Крім вже популярної системи автозвуку, що складається з магнітоли, динаміків, сабвуфера, підсилювача та кабелів, існує ще один корисний гаджет - автомобільний монітор.
  • Перед покупкою пристрою в першу чергу потрібно визначитися, для яких цілей воно вам потрібне. Розрізняють паркувальні, телевізійні та мультимедійно-розважальні монітори.

Характеристики автомоніторів різних типів

  • Якщо вам необхідний помічник під час паркування автомобіля, варто звернути увагу на паркувальний монітор. Пристрій працює в тандемі з камерою заднього виду, яка або йде в комплекті з монітором, або купується окремо. Для зручності водія весь процес паркування виводиться на екран. Якщо у вас є проблеми з визначенням відстані до всіляких перешкод, то краще вибрати модель, яка накладає на картинку з відеокамери схему паркування.
  • Якщо ви хочете придбати автомонітор, першорядна функція якого полягатиме в розвазі людей, що знаходяться в машині, краще вибрати телевізійний. Він обладнаний TV-тюнером, який сприяє настроюванню телевізійних каналів, так само, як телескопічна антена або роз'єм для роботи із зовнішньою антеною. До деяких автотелевізорів надаються навушники та інші аксесуари. Підключаються дані пристрою до бортової системи або працюють від адаптера.
  • Мультимедійно-розважальні монітори за своїм призначенням схожі на телевізійні, але більш багатофункціональні. Пристрої даного типу ще обладнані DVD-програвачем і вбудованим освітленням. Вони мають кілька виходів та рідерів, призначених для карт пам'яті і т.д. Краще вибрати мультимедійно-розважальний монітор, у комплекті з яким іде пульт дистанційного керування.
  • Після того, як ви визначилися з виглядом автомобільного монітора, необхідно вирішити, яким чином він закріпиться в салоні вашої машини. Також варто звернути увагу на діагональ екрану пристрою. Мінімальний її розмір – 3.5 дюйма, максимальний – 19.

Паркувальний монітор часто кріплять на дзеркало заднього виду. Це досить зручно: при включенні задньої передачі відбувається активація камери, після чого пристрій допомагає в паркуванні транспортного засобу. Автомонітори цього типу працюють від прикурювача. Але максимальна діагональ екрану таких моделей – 5 дюймів. Тому якщо ви хочете пристрій великих розмірів, варто придивитися до моніторів, які встановлюються на передній панелі авто. На неї можна встановлювати і паркувальні, і телевізійні моделі. Середня діагональ таких пристроїв – 9 дюймів. Працюють такі автомонітори від бортової мережі або звичайної розетки (220 В).

  • Якщо ви вибираєте автотелевізор для пасажирів задніх сидінь, то найпрактичніше буде пристрій, який встановлюється на підголівнику переднього крісла. Максимальна діагональ екрану – 11 дюймів.
  • Найгабаритніші конструкції - ті, які кріпляться на стелю. Їхній діагональ екрану може досягати 19 дюймів. Зазвичай такі монітори встановлюють в екскурсійні автобуси чи автомобілі представницького класу.
  • Придбати автомобільний монітор, автомагнітолу та іншу автотехніку ви можете у нашому інтернет-магазині.

Артикул: 30530
Опис Накладка на підголівник Gazer HR100: Gazer HR100 Універсальний монітор для задніх пасажирів. Оснащений Full HD екраном з IPS матрицею ...
Артикул: 30531
Опис Накладка на підголівник Gazer HR250: Gazer HR250 – Універсальний монітор для задніх пасажирів. Є автомобільним планшетом на ...
Артикул: 4508310
Опис монітора Alpine TME-M780EM: Монітор 7.0 дюймовий VGA екран 800 x 480 x 3 (1152 мільйони пікселів) ІЧ-передавач вбудований у корпус ...