Чому магнітола вимикається зі збільшенням гучності і як це виправити
24 листопада 2020

Чому магнітола вимикається при збільшенні гучності і як це виправити: причини проблеми та шляхи їх вирішення

Причини вимкнення магнітоли зі збільшенням гучності

  • Любителі музики нерідко встановлюють магнітоли у свої транспортні засоби. Але при інтенсивній експлуатації вони можуть у найнесподіваніший момент вийти з ладу, наприклад почати вимикатися зі збільшенням гучності. Якщо у такому разі ви захочете придбати нову магнітолу, ви знайдете її в нашому магазині товарів для автозвуку за доступною ціною. Але для початку рекомендується визначити причини проблеми, що виникла, і спробувати їх ліквідувати.

Причини вимкнення магнітоли

  • До них передусім слід зарахувати виробничий шлюб. При виготовленні магнітоли могли утворитися різні дефекти всередині її мікросхем, які можуть викликати короткі замикання та інші труднощі у роботі. Для того, щоб з'ясувати, чи не потрапила вам бракована магнітола, її потрібно віднести до сервісного центру для проведення діагностики.
  • Мимовільні відключення цього пристрою при посиленні гучності нерідко бувають спровоковані неправильним приєднанням дротів динаміків до роз'ємів пристрою. Для того, щоб усунути цю проблему, потрібно уважно обстежити рівень контакту та встановити штекери динаміків у роз'єми магнітоли ретельніше.
  • Рекомендується також обстежити щодо цілісності дроти, які ведуть до динамікам. Для цього потрібно дати магнітолі попрацювати на нормальній гучності та почати по черзі відключати динаміки. При цьому необхідно поступово підвищувати гучність. Якщо магнітола вимкнеться, це буде говорити про те, що дроти динаміків необхідно замінити. У тому випадку, якщо ви бачите, що дроти перетиснуті та перекручені, потрібно постаратися повернути їх у нормальне становище і тоді проблема відключення магнітоли може зникнути сама по собі. За наявності сильних пошкоджень проводів розумніше їх замінити новими.
  • Найчастішою причиною відмови магнітоли від роботи на високій гучності є її захист від перенапруги. Коли ви збільшуєте звук, зростає потужність споживання енергії з акумулятора, що здатне викликати автоматичне вимкнення пристрою. Наявність такого захисту є необхідністю, оскільки без неї автомагнітола може просто згоріти. Щоб вирішити цю проблему, фахівці радять розмістити додатковий підсилювач між магнітолою та динаміками.
  • Існує й інша причина відключення магнітоли у разі зростання гучності. Іноді перетин кабелів не може витримати навантаження та викликає реакцію запобіжника. Для того, щоб ліквідувати цю проблему, достатньо замінити дроти товстішими і підключити магнітолу безпосередньо до АКБ. У більшості ситуацій це допомагає не лише позбутися проблем у роботі пристрою, а й покращити його показники. Так, магнітола зможе функціонувати навіть під час запуску двигуна, при прикурювачі, що працює, і підключеній зарядці для вашого мобільного телефону.
  • Якщо ж усі перелічені заходи не допоможуть, залишається встановити динаміки меншої потужності, або придбати нову автомагнітолу в нашому інтернет-магазині.