Принципи вибору сигналізації StarLine
12 серпня 2020

Як вибрати автосигналізацію StarLine відповідно до потреб автовласника. Типи сигналізацій

Як вибрати автомобільну сигналізацію StarLine

 • Компанія StarLine пропонує великий вибір автосигналізацій у різних цінових категоріях. Власнику машини потрібно розібратися, яка саме сигналізація StarLine підійде для транспортного засобу. Для цього слід визначитися з необхідними опціями протиугінної системи та бюджетом на покупку.

Критерії вибору сигналізацій StarLine

 • Параметри, на які слід звернути увагу:
 • Дальність передавання сигналу. Пристрої з показником до 2000 м прямої видимості підійдуть для місцевості з мінімальною кількістю перешкод. Для мегаполісів рекомендується купувати системи з дальністю сигналу більше 2000 м, оскільки велика кількість радіоперешкод знижує реальний показник і власник може не отримати інформацію про викрадення або пошкодження транспортного засобу, навіть якщо недалеко.
 • Наявність GSM-модуля. Якщо сигналізація оснащена цим модулем, то питання дальності передачі сигналу знімається, оскільки інформація про стан авто надходить на смартфон власника. GSM не має обмежень у радіусі дії.
 • Кодування радіосигналу. Воно може бути одностороннім (з мінімальним рівнем захисту) та двостороннім. StarLine пропонує тільки другий варіант, який забезпечує високий рівень захисту від угонів, грабежів і кодграбберного сканування. Власник отримує інформацію про стан машини на екран на брелоку. Кодування двостороннього сигналу може бути діалоговим або динамічним. Перша має стандартний алгоритм і викрадач може переписати код. У динамічного кодування код, що постійно змінюється, що зводить до мінімуму ризик злому сигналізації.
 • Наявність вбудованого CAN-BUS-адаптера. Модуль CAN забезпечує взаємодію компонентів авто з охоронною системою, зокрема дозволяє виконувати безключовий запуск двигуна. Сигналізації з таким модулем рекомендується встановлювати автомобілі з великою кількістю електроніки.
 • Функція автозапуску двигуна. Наявність цієї опції дозволяє віддалено завести мотор машини, а також налаштувати запуск за таймером, температурою в салоні або за іншими параметрами. Така функція не впливає на надійність охорони транспортного засобу, але значно підвищує комфорт керування.
 • Наявність турботаймера. Така функція важлива для автомобілів із турбованими двигунами. Турботаймер дозволить двигуну деякий час продовжувати працювати після вимкнення.
 • В асортименті товарів StarLine також є безбрелкові сигналізації, що передбачають та керування автомобілем за допомогою заводського ключа. Це позбавляє автовласника необхідності носити з собою брелок, але знижує рівень захищеності - викрадачі можуть перехопити радіосигнал, через який відбувається керування автомобілем за допомогою заводського ключа.

Серії сигналізації StarLine

 • Вони визначають основні можливості охоронних систем:
 • Е(S). Бюджетна лінійка. Представлені в ній моделі відрізняються високою злостійкістю, діалоговим захистом та енергоекономічності (акумуляторного заряду вистачає на період до двох місяців). Системи оснащені датчиками чутливості. Пристрої успішно функціонують за температури навколишнього середовища від -50 до +85. Брелоки працюють в радіусі 2 км від машини і мають високу ударостійкість - витримують падіння з висоти до двох метрів. Такі системи стануть оптимальним варіантом для автовласників з обмеженим бюджетом та мінімальними вимогами до зручності керування сигналізацією.
 • А (AS). Системи цієї лінійки відрізняються невеликими габаритами та простотою в монтажі. У лінійці передбачено зручне налаштування для машин, обладнаних безліччю електронних пристроїв.
 • В. Протиугінні системи цієї серії обладнані 512-канальними трансіверами, що захищають автосигналізацію від усіляких перешкод. Також реалізовано можливість стеження із сайту виробника (за наявності GPS). Моделі з автозапуском оснащені модулем обходу блокатора. Ці протиугінні системи є оптимальним варіантом для використання в міських умовах, якщо автомобілі доводиться часто залишати на парковках.
 • D. Сигналізації практично ідентичні пристроям серії, але призначені для позашляховиків і паркетників. Комунікатори мають більш цікавий дизайн та три змінні панелі.
 • М. Моделі цього класу мають покращений інтерфейс управління, функцію аварійного живлення та звукового контролю, допоміжними мітками ідентифікації власника авто. Можливість оновлення програмного забезпечення системи максимально спрощена.
 • Х. Флагманські моделі з максимальним захистом автомобіля від угону. За заявами виробника, пристрої оснащені найсучаснішими електронними компонентами. Моделі цієї серії – найкраще рішення для автовласників із підвищеними вимогами до захисту авто та зручності управління протиугінною системою.
 • Також виробником представлені серії автосигналізацій для мотоциклетної техніки (V) та вантажних транспортних засобів (Т).

Артикул: 35912
Опис Автосигналізація Tiger Max без сирени: Шість незалежних зон охорони (двері «-» та «+», ланцюг запалення, ...
Артикул: 35911
Опис Автосигналізація Tiger Base без сирени: ОХОРОНІ ВЛАСТИВОСТІ СИСТЕМИ Режим SRP – режим блимання габаритними вогнями при ...
Артикул: 1697890113
Опис Автосигналізація Tiger Amulet PLUS без сирени: Два чотири кнопкові пульти керування Вбудовані реле ліхтарів Вихід на модуль ...
Артикул: 1689958571
Опис Автосигналізація Sheriff ZX-1075 без сирени: Sheriff ZX1075 автомобільна охоронна система має двосторонній зв'язок динамічного типу, ...
Артикул: 1686577917
Опис Одностороння автомобільна сигналізація CYCLON A21: Одностороння автомобільна сигналізація CYCLON A21 з двома односторонніми компактними ...
Артикул: 1673624818
Опис Двостороння сигналізація Convoy MP-57D: Двостороння охоронна система з діалоговим кодуванням сигналу гарантує чудовий захист ...
Артикул: 58642
Опис Двостороння сигналізація Convoy MP-50D dialogue 868 MHz: Діалоговий код, робоча частота - 868 МГц, нормально-замкнене або ...
Артикул: 32963
Опис Автосигналізація Eurosec GN7C_HUPS c 2 пультами ДУ: Надійна, не дорога безбрелочна система із вбудованим CAN модулем від литовської ...