Різновиди автомобільних магнітол
04 серпня 2020

Основні різновиди автомобільних магнітол. Особливості та технічні характеристики різних автомагнітол.

Види та особливості автомобільних магнітол

 • Сьогодні для автолюбителів комфорт під час поїздки часто пов'язаний із музичним супроводом. Щоб купити автомагнітолу з оптимальним набором функцій, потрібно розібратися, які пристрої пропонують виробники акустичних систем для автотранспортних засобів. Вони можуть відрізнятися як функціональністю, а й технічними характеристиками.

Основні види автомобільних магнітол

 • Умовно всі автомобільні програвачі поділяються на 2 типи:
 • Штатні головні пристрої – встановлюються в автотранспортний засіб на заводі-виробнику. Як правило, мають мізерний набір функцій, але можуть бути оснащені додатковими опціями (підключення камери заднього виду, GPS-приймач і т. д.).

 • Мультимедійні системи – аудіопристрої, які підтримують різні формати відтворення музики та відео. Забезпечені вбудованими модулями DVD, TV, GPS, радіо, Bluetooth та інтернету.

 • Також мультимедійні системи надають можливість приєднатися до аудіотек смартфона або використовувати аудіосистему для ведення бесід по мобільному в режимі hands-free.

Автомагнітоли випускаються у двох монтажних розмірах:

 • 1Din – у таких пристроїв витримується певний форм-фактор – висота 5 см та ширина 17,8 см. Передбачена підтримка DVD-формату, є висувний дисплей з діагоналлю 3,5 дюйма. Мають широкий набір функцій, який не поступається мультимедійним системам.

 • 2Din – розмір таких автомагнітол становить 10 см заввишки та 17,8 см завширшки. Часто оснащені сенсорним дисплеєм із широкою діагоналлю, яка може досягати 7 дюймів. Мають вбудовані модулі GPS-навігатора та DVD-програвач.

 • Вибір форм-фактора залежить від штатного місця під автомагнітолу у транспортному засобі. Якщо в машині є місце під магнітолу 2Din, можна встановити пристрій з монтажним розміром в 1Din за допомогою перехідної рамки.

Особливості експлуатаційних характеристик автомобільних магнітол

 • При покупці стереофонічного пристрою в машину слід враховувати, що автомагнітоли можуть мати різні технічні характеристики, до яких належать:
 • Вихідна потужність – цей параметр означає максимальну потужність, яку видає автомагнітола на динаміки. Розрізняють кілька основних конфігурацій – діапазони потужності до 35 Вт*4, 40-60 Вт*4, 80-100 Вт*4. Для гучного звучання музики в сабвуфері за високого показника необхідність установки підсилювача відпадає.
 • Чутливість тюнера – показник визначає, як добре пристрій ловить радіосигнали різних частот. Значення цього параметра має бути не менше ніж 1 мкВ. Окремі автомагнітоли підтримують частоту УКХ.
 • Кількість каналів – стандартні рішення передбачають наявність 2-4 каналів підключення відповідного кількості динаміків. Якщо передбачено додатковий, п'ятий канал, з'являється можливість підключити сабвуфер.
 • Наявність еквалайзера – дозволяє здійснювати управління якістю звуку, тембром, регулювання балансу по фронтальному та тильному контуру звучання.
 • У різних видів автомагнітол також є експлуатаційні нюанси – приглушення звуку, регулювання підсвічування та ергономічні особливості керування. Щоб мати можливість прослуховувати музику зі сторонніх носіїв, при виборі аудіопристрою в автомобіль потрібно звернути увагу на наявність USB-виходу, а також можливості застосування картки пам'яті SD.

Артикул: 1718207543
Опис Автомагнітола Blaupunkt Stockholm 400 DAB: Автомагнітола Blaupunkt Skagen 400 DAB BT – це цифровий медіа-ресивер, із вбудованим ...
Артикул: 1712240271
Опис Автомагнітола JVC KD-T822BT: Автомагнітола JVC KD-T822BT Приймач Bluetooth® з переднім Aux та USB/DSP з DTA та 13-смуговим ...
Артикул: 1711986979
Опис Бездискова MP3 магнітола Cyclon MP-1086 BA: Бездискова магнітола MP3 з FM тюнером, Bluetooth. Фіксована передня панель, слот USB, слот ...
Артикул: 1711985701
Опис 1 Din Магнітола CYCLON MP-1028: 1 Din Магнітола з тюнером FM. Підтримка керування через мобільний додаток CarRadio (Android/IOS), ...
Артикул: 1707563516
Опис Автомагнітола Blaupunkt Essen 200 DAB BT: Автомагнітола Blaupunkt Essen 200 DAB BT – це багатофункціональний пристрій з можливістю ...
Артикул: 1707562574
Опис Автомагнітола Blaupunkt Nurnberg 200 DAB BT: Автомагнітола Blaupunkt Nurnberg 200 DAB BT – це високоякісний аудіо-пристрій для ...
Артикул: 36323
Опис Медіа-ресивер Celsior CSW-2401MD: Бездисковий MP3/SD/USB/FM програвач Знімна передня панель Пульт керування на кермо USB/TF для формату ...
Артикул: 36324
Опис Медіа-ресивер Celsior CSW-2403M: Бездисковий MP3/SD/USB/FM програвач Знімна передня панель USB/TF для формату MP3 Додатковий вхід AUX ...