Види автосигналізацій Starline
23 липня 2020

Особливості кожної серії автосигналізації Starline. Які функції відрізняють модельні ряди автосигналізації Starline.

Модельні ряди автосигналізації Starline

  • Автосигналізація російської компанії з Санкт-Петербурга представлена кількома модифікаціями. Система захисту під брендом Starline випускається модельними рядами, які можна класифікувати за ціновим діапазоном та набором функцій: початковий (бюджетний), преміум та дорожча лінійка автосигналізацій зі спеціальними вбудованими модулями захисту та управління.

Особливості модельних рядів автосигналізації Starline

  • Всі серії автосигналізації Starline мають літерне позначення та двоцифрове число. Відмінні ознаки лінійок StarLine:

  • Серія «Е» – оновлений модельний ряд у бюджетному сегменті. У модельний ряд входять моделі E60 без функції автозапуску, а також E90, де передбачено автоматичний запуск транспортного засобу у двох режимах. Модель автосигналізації серії «Е» не поступається іншим продуктам цього виробника, незважаючи на невелику ціну – захист автомобіля забезпечується дворівневим протиударним датчиком та вмонтованим вимірювачем нахилу. У базовій комплектації відсутні CAN-модуль та GSM/GPS блок. Їх можна придбати окремо та вбудувати в існуючу систему захисту.

  • Серія «А» – представлена ​​моделями A62 та A92, а також оновленими модифікаціями А64, А94 та А94 GSM. Нові версії автосигналізації серії «А» передбачають полегшений спосіб встановлення системи захисту від угону та вандалів на автотранспортний засіб. Для авто, оснащених складними електронними приладами, можливе швидке налаштування сигналізації. Оснащено моделі 128-канальним трансівером. Одна з опцій, передбачених в автосигналізаціях - блокування кінцевого вимикача, який гасить світло після відкриття дверей. У звичайних системах автозахисту функція включення підсвічування під час запуску та під час глушення двигуна також є, але через відсутність кінцевого вимикача світло не гаситься, що призводить до швидкого розрядження акумуляторної батареї.

  • Серія «В» – моделі автосигналізації цього типу схожі з лінійкою серії «А», але з додатковими функціями та доопрацьованим керуванням. Маркування B64 означає систему без автозапуску. Моделі В94, В94 GSM та B94 GSM/GPS передбачають функцію автоматичного запуску за таймером та температурою. Моделі, оснащені GSM/GPS-модулями мають додаткову опцію – сервіс стеження з офіційного сайту виробника. Приймач для гасіння перешкод різного роду має 512 каналів. У базовій комплектації передбачено модуль штатного обходу іммобілайзера. В окремих апаратах серії передбачені інтелектуальні системи запуску та діалогова авторизація.
  • Серія "D" - включає модель без функції автоматичного запуску D64. Маркування D94 GSM, D94 GSM/GPS вказує на те, що охоронний комплекс обладнаний автозапуском. Серія функцій повторює серію «В», але призначена для позашляхового автотранспорту, включаючи паркетні джипи. Відрізняється брелоком, який доповнений трьома змінними панелями із зображенням позашляховика.
  • Серія "Т" - має стандартні функції, розроблена спеціально для вантажного автотранспорту, тому має напругу 24 В.
  • Виробник випускає окрему серію "V" автосигналізації для мототранспорту. Перш ніж купити автосигналізацію в Україні, необхідно вибрати серію, що найбільше підходить для вашого автомобіля – всі моделі протестовані і показали високий рівень захисту від механічного злому та кодграберів.