У чому перевага автосигналізацій Pandora
24 червня 2020

Автосигналізацій Pandora мають високу надійність усіх груп пристроїв (двосторонніх, безбрелочних, GSM...)

Найсучасніші системи захисту від інтелектуального злому та перехоплення сигналу. Високі ергономічні та користувальницькі характеристики. Продуманість у дрібницях кожного елемента охоронного комплексу.
Стильні брелоки з якісними, інформативними екранами, із зручним розташуванням кнопок керування.
Можливість підключення до CAN шини автомобіля (залежно від моделі).

Автосигналізації Pandora коротка історія та перевага перед конкурентами:


 • Сучасний ринок автомобільних сигналізацій широкий і різноманітний: від простих односторонніх сигналізацій до серйозних охоронно-телеметричних комплексів з можливістю керування та налаштування параметрів охорони через Інтернет або мобільний додаток смартфона. Тому при виборі охорони ми рекомендуємо звертати увагу на такі характеристики:
 • Двосторонній зв'язок з брелоком дозволить власнику дізнатися про спрацювання охорони автомобіля не тільки за звуком сирени, але й за допомогою повідомлення на рідкокристалічному дисплеї брелока.
 • Крім того, двосторонній брелок Pandora сповістить вас про статус охорони (відкрито/закрито), наявність зв'язку з автомобілем і підкаже який саме датчик спрацював. Також брелок Pandora допоможе налаштувати чутливість датчиків сигналізації та зберігатиме історію тривожних подій.
 • Наявність діалогового коду керування – одна з ключових характеристик автосигналізації, що впливає на можливість відкриття автомобіля за допомогою електронного злому. Зверніть увагу, що більшість звичайних і штатних сигналізацій автомобілів легко розкриваються зловмисниками за допомогою доступних код-граберів. В автосигналізаціях Pandora використовується алгоритм шифрування AES-128, який настільки стійкий до розтину, що підходить для захисту державної таємниці.
 • Дальність дії брелока розширює можливості користувача автосигналізації у сфері керування автомобілем. Шляхом досвідченого тестування сигналізацій провідних виробників доведено: дальність дії брелока Pandora є однією з найвищих конкурентів.
 • Наявність цифрового CAN-інтерфейсу дозволяє підключити автосигналізацію без серйозного втручання у проводку автомобіля. В цьому випадку команди на відкриття дверей, індикацію світлових приладів, а також опитування стану двигуна виробляються по цифровому двопровідному інтерфейсу. CAN-сигналізації дозволяють реалізувати безліч додаткових сервісних функцій, які не завжди присутні в автомобілі за умовчанням (управління штатною охороною, закриття всіх стекол при постановці на охорону, перевірка та вимикання світла, затримка вимикання світла тощо). Автосигналізації Pandora мають CAN-інтерфейс, який легко налаштовується під будь-яку модель автомобіля, а ряд моделей сигналізацій мають два CAN-інтерфейси для максимальної гнучкості та сумісності з найсучаснішими моделями автомобілів.
 • Оснащеність датчиками та блокуваннями. Деякі сигналізації, окрім стандартного блокування електричних кіл автомобіля, оснащені додатковими сенсорами та датчиками. Так, для сигналізацій Pandora стандартом є наявність дворівневого датчика удару, датчика положення (реагує на переміщення та піддомкрачування автомобіля) і навіть цифрового акселерометра, здатного розпізнавати критичні прискорення при русі автомобіля та подавати сигнал «SOS» заздалегідь обраним абонентам.
 • Енергоекономічність - важливий, але не завжди очевидний для користувача параметр сигналізації, що прямо впливає на тривалість роботи сигналізації від акумулятора автомобіля. Цей параметр стає особливо актуальним у зимовий час доби, при тривалому знаходженні автомобіля у стані охорони (відпустка, рідкісне використання тощо). Автосигналізації Pandora володіють підтвердженим, рекордно низьким енергоспоживанням, у той час як багато конкурентних моделей «здатні» розрядити акумулятор автомобіля за лічені дні.

 • Монтажний габарит електронних блоків – важливий параметр, що впливає на можливість потайної установки сигналізації. Немає необхідності пояснювати, що легкий доступ зловмисника до блоків сигналізації дозволить швидко знешкодити навіть найдосконалішу систему. Виробник сигналізацій Pandora приділяє особливу увагу оптимізації монтажних габаритів виробів та відповідально заявляє, що його продукція відрізняється надмініатюрними розмірами по відношенню до конкурентів.

 • Наявність GSM-інтерфейсу стає стандартом де-факто на ринку автосигналізацій. Зручністю таких сигналізацій є можливість «глобального» керування та отримання інформації від автомобіля в зоні дії стільникового зв'язку. Наявність GSM-зв'язку дозволяє використовувати систему позиціонування (GPS) автомобіля. При цьому в модельній лінійці Pandora присутні GSM-сигналізації, які можна порівняти за вартістю зі звичайними сигналізаціями без GSM.
 • Наявність режиму активної охорони - найновіша функція, що оснащує сигналізацію Pandora, яка дозволяє встановити проактивний контроль за станом автомобіля шляхом періодичного опитування стану сервером. Ця функція дозволить власнику дізнатися про зникнення зв'язку з автомобілем навіть при постановці активної радіоперешкоди для автомобіля в зоні GSM-діапазону або в діапазоні роботи штатного брелока системи.
 • Наявність багатоканального радіотракту, що підвищує надійність керування сигналізацією, клас захищеності виробу від впливу зовнішнього середовища, можливість апгрейду прошивки, наявність приємних сервісних функцій (управління через Інтернет або програми iOS, Android), керування передпусковими підігрівачами Webasto та Eberspacher.
 • Гарантійна та сервісна підтримка – важливий аргумент під час вибору автосигналізації. Наявність у постачальника розвиненої системи роботи з клієнтами дозволить легко відремонтувати або замінити блок або брелок автосигналізації, придбати новий брелок замість втраченого, отримати вичерпну консультацію щодо роботи системи.
 • Термін дії гарантійних зобов'язань – 36 місяців з моменту придбання виробу Pandora. Протягом гарантійного терміну постачальник гарантує безкоштовний ремонт або заміну електронних блоків сигналізацій, що вийшли з ладу з вини заводу виробника, а також платний ремонт або заміну брелоків, що вийшли з ладу через порушення умов експлуатації;
 • Постачальник гарантує стійкість виробу, що випускається, до електронного злому і як доказ впевненості готовий виплатити винагороду в 100000 гривень, будь-кому, хто доведе практичну можливість розкриття діалогового коду, що використовується у виробах.
 • Постачальник гарантує найвищу якість установки при користуванні послугами сертифікованого настановного центру, вказаного на сайті представника; необмежену телефонну підтримку користувача Pandora протягом усього терміну експлуатації системи; сприяння користувачеві в розслідуванні будь-яких інцидентів, пов'язаних з придбанням та експлуатацією автосигналізацій Pandora

Качество производства сигнализации пандора

 • Підприємство виробляє вироби автомобільної безпеки з 2004 року, але встигло за такий короткий термін закріпити статус одного з технічних та технологічних лідерів цього напряму не лише оркостанського, а й світового ринку.
 • Ідеологія підприємства полягає у створенні товарів, відповідних чи перевищують рівень виконання штатного електронного устаткування й автосигналізацій найсучасніших автомобілів. Наші продукти мають найвищі ергономічні та користувальницькі характеристики, щоб власник автомобіля сприймав наш виріб повноцінною органічною частиною самого автомобіля, отримуючи задоволення при щоденному користуванні протягом багатьох років експлуатації.
 • Покупець, роблячи вибір на користь товарів, вправі розраховувати найсучасніші і досконалі технічні, ергономічні, експлуатаційні характеристики і рекордні показники в усіх значних категоріях порівняння серед подібної продукції над ринком. Pandora поважає своїх користувачів та забезпечуємо трирічні безумовні гарантійні зобов'язання.
 • Сьогодні продукти Pandora реально перевершують найближчі аналоги на ринку з відривом у технології на роки, багато в чому визначаючи напрямок розвитку масового ринку автомобільних систем охорони та сервісу найближчого майбутнього. Наш новий інтегральний підхід до створення продуктів вже вивів на ринок багато бестселерів.

Ідеологія Pandora

 • Ідеологія підприємства полягає у створенні товарів, відповідних чи перевищують рівень виконання штатного електронного устаткування й автосигналізацій найсучасніших автомобілів.

Гарантія якості

 • Покупець, роблячи вибір на користь товарів нашого виробництва, має право розраховувати на найсучасніші та найдосконаліші технічні, ергономічні, експлуатаційні властивості та рекордні характеристики у всіх значущих категоріях порівняння серед подібної продукції на ринку.

Справжні інновації

 • Сьогодні наші продукти реально перевершують найближчі аналоги на ринку з відривом у технології на роки, багато в чому визначаючи напрямок розвитку масового ринку автомобільних систем охорони та сервісу найближчого майбутнього.
 • продукти створюються спеціально для Українського ринку, з урахуванням специфічних умов експлуатації, реальної криміногенної обстановки, максимально захищаючи автомобіль та його власника від злочинних посягань та при цьому мінімізуючи можливу шкоду штатному устаткуванню під час монтажу на автомобіль. З іншого боку, високий рівень сервісних функцій виробів помітно підвищує комфорт експлуатації автомобіля.
 • Конструкторське бюро підприємства представлене трьома підрозділами різної спеціалізації: конструкторсько-технологічне, радіотракти-телеметрію та бюро промислового дизайну. Інженери підприємства мають максимальну кваліфікацію в зонах своєї спеціалізації, що дозволяє продукції відрізнятися від аналогів високим ступенем опрацьованості.
 • Підприємство та інженери - це передова світова наука, яка зберігає багатовікові традиції наукової та технічної творчості. На підприємстві створені гідні умови для плідної та творчої роботи фахівців, це легко помітно за продуктами і професіоналом, і простим користувачем.
 • Підприємство має власне виробництво, організоване за найсучаснішими світовими стандартами індустрії електронної промисловості та укомплектоване найновішим високоточним обладнанням європейських виробників. Виробництво вдало поєднує в собі найсучасніші технології та перевірені часом традиції якості приладобудування. Загальна площа виробничого комплексу, задіяного у виробництві автомобільних засобів безпеки, налічує понад 3,5 тис. кв. м. Ділянка SMT-монтажу рівнем обладнання, технологічним облаштуванням, кваліфікацією персоналу, має рідкісні для Росії можливості для дрібносерійного та серійного виробництва електронних виробів з використанням новітніх компонентів та технологій. Фахівцям багато скажуть назви наших нових машин - Zevac, Mydata, Kirsten, Pyramax. Деякі зразки устаткування унікальні. Ми плекаємо своє виробництво і пишаємося ним. Ключові кадри, зайняті у виробничому процесі, проходять регулярні планові стажування на підприємствах, які реально виконують замовлення найвідоміших світових брендів електроніки Азії, Європи та Америки. Це дозволяє підтримувати високу, нетипову для російських виробництв, ефективність підприємства та стабільні показники якісних характеристик продукції при серійному виробництві.
 • Підприємство успішне, стабільне, і продовжує активне зростання, яке виражається у розширенні підрозділу R&D у будівництві нових та модернізації наявних виробничих площ. Наша компанія вигідно відрізняється від більшості російських підприємств своєю активною позицією, кількістю реалізованих новаторських рішень та швидкістю реалізації нових проектів. Ми відкриті та готові до чесної, взаємовигідної співпраці з усіма учасниками ринку. Маємо заслужену репутацію компанії, яка в будь-якій ситуації твердо дотримується своїх зобов'язань.
 • Купуючи високоякісне обладнання у нас, Ви отримуєте не лише найкращі ціни на автосигналізацію Pandora в інтернет-магазині Азвук, але й можливість замовити професійний монтаж охоронного комплексу у найкращих майстрів столиці із сертифікованого настановного центру "ПлюсАвто", а також 2 роки гарантії на монтаж системи.
 • Якщо Ви оформите замовлення прямо зараз, то високоякісна сигналізація Pandora з доставкою по Україні буде доставлена ​​до Вашого міста (або кур'єром у будь-який район столиці) у найкоротший термін.

Артикул: 35912
Опис Автосигналізація Tiger Max без сирени: Шість незалежних зон охорони (двері «-» та «+», ланцюг запалення, ...
Артикул: 35911
Опис Автосигналізація Tiger Base без сирени: ОХОРОНІ ВЛАСТИВОСТІ СИСТЕМИ Режим SRP – режим блимання габаритними вогнями при ...
Артикул: 1697890113
Опис Автосигналізація Tiger Amulet PLUS без сирени: Два чотири кнопкові пульти керування Вбудовані реле ліхтарів Вихід на модуль ...
Артикул: 1689958571
Опис Автосигналізація Sheriff ZX-1075 без сирени: Sheriff ZX1075 автомобільна охоронна система має двосторонній зв'язок динамічного типу, ...
Артикул: 1686577917
Опис Одностороння автомобільна сигналізація CYCLON A21: Одностороння автомобільна сигналізація CYCLON A21 з двома односторонніми компактними ...
Артикул: 1673624818
Опис Двостороння сигналізація Convoy MP-57D: Двостороння охоронна система з діалоговим кодуванням сигналу гарантує чудовий захист ...
Артикул: 58642
Опис Двостороння сигналізація Convoy MP-50D dialogue 868 MHz: Діалоговий код, робоча частота - 868 МГц, нормально-замкнене або ...
Артикул: 32963
Опис Автосигналізація Eurosec GN7C_HUPS c 2 пультами ДУ: Надійна, не дорога безбрелочна система із вбудованим CAN модулем від литовської ...