Огляд автомобільної охоронної системи з функцією дистанційного запуску двигуна Pantera SLK-775RS
12 вересня 2017

Короткі характеристики та особливості системи Pantera SLK-775RS.

Один із суттєвих способів полегшити собі життя в зимовий період для власника автомобіля, що цілий рік експлуатує свій транспортний засіб, – встановити охоронний комплекс з функцією автоматичного та дистанційного запуску. Відносно недорога та зручна опція дозволить прогріти мотор перед поїздкою, автоматично зарядити акумулятор у разі падіння напруги на ньому або не дасть проморозити двигун, відстеживши падіння температури. Плюс до сервісних функцій ще й охоронні можливості, повідомлення водія про те, що відбувається з його автомобілем по незалежному радіоканалу. Все це поєднано в одній сучасній охоронній системі PANTERA SLK-775RS.


ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМИ:

 • Автомобільна охоронна система PANTERA SLK-775RS є флагманом автомобільних охоронних систем, що випускаються під маркою «ПАНТЕРА», та найновішою в лінійці 2013 року. Її функціональна насиченість, а також можливості програмування скомпоновані таким чином, що дозволяють професійним інсталяторам встановлювати її в автомобілі будь-яких типів з реалізацією функції автоматичного/дистанційного запуску двигуна, у тому числі на машинах з кнопкою Engine Start/Stop. При цьому система PANTERA SLK-775RS зарекомендувала себе у професійній спільноті як надійна та безвідмовна.
 • PANTERA SLK-775RS. Застосований у захисті радіоканалу здвоєний діалоговий код дозволяє захистити зв'язок від несанкціонованого доступу. Також він дуже швидкий у роботі, що найяскравіше проявляється на великих парковках гіпермаркетів, зашумлених до неподобства. Досягається це за рахунок використання багатоканального радіотракту (8192 канали, що перебудовуються), а також особливого алгоритму роботи, при якому зв'язок між базовим блоком і брелоком відбувається на двох частотах з вибором найменш зашумленого каналу зв'язку.


БРЕЛОК:

 • Двосторонній брелок в охоронному комплексі PANTERA SLK-775RS виконаний за класичною схемою: великий РК-дисплей, на якому відображаються умовними значками режим роботи і все, що відбувається з автомобілем. Стовпчик антени не прибраний в корпус брелка, але подібне компонування забезпечує кращі параметри узгодження передавача і, як наслідок, велику дальність за інших рівних. До речі, про дальність роботи брелока. Виробником заявлені непогані характеристики: дальність у режимі управління – до 800 метрів, у режимі оповіщення – до 1500 метрів, чого цілком достатньо для роботи у міських умовах. Звичайно, максимальні значення діапазону дальності наведені для умов прямої видимості. Необхідно відзначити, що з брелока можна подивитися температуру в салоні і напругу на акумуляторі, запустити і заглушити двигун, а також виставити параметри автоматичного запуску (за температурою, напругою акумулятора або таймером).
 • Брелок сповіщає водія про подію як звуковим сигналом, так і вібрацією корпусу, причому користувач може включити безшумний режим, відключивши звук.
 • У комплекті системи йде додатковий брелок без дисплея, але працюючий, як і основний, із застосуванням здвоєного діалогового коду.
 • Приймальною частиною радіоканалу служить RF-модуль, виконаний за класичною схемою, з дипольною антеною та кнопкою виклику водія на корпусі.

ОСНОВНИЙ БЛОК PANTERA SLK-775RS:

 • Базовий модуль охоронної системи досить компактний – з огляду на те, що в ньому розташовані всі системи контролю автомобіля, у тому числі й модуль автозапуску. Автосигналізації, що випускаються під брендом PANTERA, заслужили у професійних установників репутацію надійних систем, тому немає нічого дивного, що для ланцюгів комутації використовуються перевірені та надійні релейні ключі. У ланцюгах автозапуску максимальні комутуючі струми становлять 30 А, в ланцюзі управління замком запалювання – 35 А, плюс три комутованих виходи на 15 А та один слаботочний 200 А. При цьому струм споживання системи в режимі охорони не перевищує 15 мА, що важливо для автомобілів з контролем споживання бортової мережі.
 • Програмні алгоритми PANTERA SLK-775RS дозволяють майстру інтегрувати комплекс та керувати системою центрального замку будь-якого типу, враховувати режим «Комфорт» та здійснювати керування подвійним імпульсом.

ОХОРОНІ ФУНКЦІЇ:

 • Автомобільна охоронна система дає можливість реалізувати 7 охоронних зон. Слід зазначити, що у разі виникнення несправності в одній із зон, користувач, не звертаючись до установника, може увімкнути режим її обходу. При цьому виключаються ситуації, коли через кінцевик, що окислився, доводиться залишати автомобіль без охорони.
 • Потенціал у реалізації захисних функцій у системи також непоганий: у PANTERA SLK-775RS крім режиму пасивного блокування двигуна передбачена можливість реалізації додаткових 2 блокувань. Опитування професійних установників, проведене журналом «АвтоДела», показало, що цієї кількості ланцюгів, що блокуються, достатньо для протидії швидкому викраденню. Плюс до всього, потрібно додати антирозбійну функцію, яку користувач може активувати самостійно. Природно, до комплекту входить і двозонний датчик удару із захистом від помилкових спрацьовувань. Якщо система реєструє періодичні спрацьовування, наприклад, від будівельної техніки, що проїжджає, вона відключить датчик.

СЕРВІСНІ ФУНКЦІЇ:

 • Якщо перейти від охоронних можливостей системи до сервісних, грамотний установник зможе реалізувати на її базі функцію «Комфорт», встановити відкриття багажника з радіобрелка, а також керувати ще трьома додатковими пристроями по радіоканалу. Для передачі автомобіля в сервіс передбачена функція Valet, а для забудькуватих – функція пошуку автомобіля на парковці. Система може автоматично відмикати та замикати двері під час увімкнення або вимкнення запалювання або відстежувати натискання на педаль гальма. Все це реалізується за бажанням власника автомобіля, з урахуванням його переваг. У цьому блоці варто згадати ще й функцію дистанційного контролю температури в салоні і напруги бортової мережі, вони також відносяться до сервісного функціоналу.

АВТОМАТИЧНИЙ / ДИСТАНЦІЙНИЙ ЗАПУСК ДВИГУНА:

 • Можливість реалізації дистанційного запуску двигуна – це те, що відрізняє PANTERA SLK-775RS від інших лінійних моделей. Усі необхідні релейні блоки розташовуються всередині основного корпусу та виведені на окремий роз'єм. У комплект входить шлейф дротів для необхідних підключень. Усі виходи силові, зі струмами комутації до 35 А. Контролювати запуск двигуна система може за кількома параметрами, вибір яких залежить від установника. В арсенал входить контроль бортової напруги, оборотів двигуна за тахометром і датчиком тиску масла.
 • Система програмування дозволяє реалізовувати необхідні для штатної роботи бортових систем затримки автомобіля, завдяки чому її можна встановлювати на автомобілі з кнопкою запуску двигуна Engine Start/Stop. Програмно виставляються тривалість роботи стартера (від 0,6 до 4 с), час затримки між включенням запалення та запуском двигуна (від 2 до 10 с), а також затримка вмикання ланцюга аксесуарів (від 5 до 120 с).
 • Звісно, ​​охоронна система дозволяє здійснювати запуск двигуна як у автоматичної КПП, і з механічної коробкою з реалізацією функції контролю нейтралі. У разі паралельної роботи штатної охоронної системи PANTERA подасть сигнал про зняття її з охорони. Також система підтримує роботу режиму "Турбо таймер".

РЕЗЮМЕ

PANTERA SLK-775RS має всі необхідні функціонали для створення сучасного охоронного автомобільного комплексу з функцією автоматичного та дистанційного запуску двигуна. Її радіоканал забезпечить стабільну роботу у міських умовах та захист від інтелектуального злому.


Артикул: 1716553160
Опис Автосигналізація GSM Dream Security White LTE: Dream Security – українська охоронна система із європейським серцем! Надійний ...
Артикул: 35912
Опис Автосигналізація Tiger Max без сирени: Шість незалежних зон охорони (двері «-» та «+», ланцюг запалення, ...
Артикул: 35911
Опис Автосигналізація Tiger Base без сирени: ОХОРОНІ ВЛАСТИВОСТІ СИСТЕМИ Режим SRP – режим блимання габаритними вогнями при ...
Артикул: 1697890113
Опис Автосигналізація Tiger Amulet PLUS без сирени: Два чотири кнопкові пульти керування Вбудовані реле ліхтарів Вихід на модуль ...
Артикул: 1689958571
Опис Автосигналізація Sheriff ZX-1075 без сирени: Sheriff ZX1075 автомобільна охоронна система має двосторонній зв'язок динамічного типу, ...
Артикул: 1686577917
Опис Одностороння автомобільна сигналізація CYCLON A21: Одностороння автомобільна сигналізація CYCLON A21 з двома односторонніми компактними ...
Артикул: 1673624818
Опис Двостороння сигналізація Convoy MP-57D: Двостороння охоронна система з діалоговим кодуванням сигналу гарантує чудовий захист ...
Артикул: 58642
Опис Двостороння сигналізація Convoy MP-50D dialogue 868 MHz: Діалоговий код, робоча частота - 868 МГц, нормально-замкнене або ...