Розроблено нову GSM-GPS Автосигналізацію Pandora X-4G
26 травня 2020

Зустрічайте компактну, високоінтегровану та найсучаснішу на сьогоднішній день 4G-сигналізацію у світі – Pandora X-4G!

Як і випливає з її назви, це система - наступниця поточних бестселерів Pandect X-1800/1900, але з сучасним 4G-модемом (підтримка 2G/3G/4G) та повноцінним, далекобійним Bluetooth 5.0. Так само, як і в топовій платформі 47хх, в X-4G використовуються дві SIM-карти – одна впаяна SIM-chip, друга – карта, яку може встановити користувач у форматі nano-SIM.

Pandora X-4G 

– фактично перший представник нового покоління мікросистем нашої компанії, де реалізовано безліч нових та актуальних можливостей, необхідних для роботи з новими та перспективними автомобілями провідних автоконцернів – того, що на платформах попереднього покоління не вистачало.

Диференціальна широкосмугова GSM-антена дає дуже серйозне збільшення зони покриття та стабільності зв'язку при переміщенні автомобіля. Виділений окремий додатковий модуль пам'яті нарощує буферизацію точок треків та подій в умовах місцевості з поганим покриттям мережі GSM або зонами нераціонального за умовами роумінгу. Цей модуль призначений для оновлення вбудованих макрофункцій в процесі експлуатації системи вже на автомобілі.

Звичайно ж, новинка оснащена найсучаснішим і високочутливим навігаційним приймачем, що працює з усіма доступними супутниковими угрупованнями та кращою якістю контролю розташування при стоянці та русі автомобіля.

Pandora X-4G – перша наша система, яка працюватиме з новим розширеним протоколом обміну з інтернет-сервісом. У складі якого – нове серверне господарство, створене під навантаження охоронно-сервісних та відеоаналітичних систем нового покоління. Перші користувачі мають оцінити швидкість реакції нового сервісу на будь-які аналітичні запити. Безумовно, це надовго найпотужніший і найшвидший сервіс на ринку автомобільних охоронно-сервісних систем.

Необхідність таких масштабних змін – це наслідок радикальної зміни швидкостей зв'язку, що дає використання 4G-модемів (навіть LTE клас1 дає швидкість до 10 Мбіт/сек, а LTE клас4 – до 100 Мбіт/сек.)

Ну і, звичайно, це необхідний крок у бік майже безмежних можливостей наповнення протоколу специфічною та об'ємною інформацією будь-якого формату, включаючи фото, відеофрагменти, розширені дані діагностики, специфіку водіння тощо. У тому числі для перспективних систем найближчого майбутнього, яке ми наближаємо такими кроками.

Старт продажів Pandora X-4G

Цей компактний повнофункціональний виріб з найновішим GSM-модемом, що працює з усіма стільниковими мережами передачі даних 2G(GPRS)/3G/4G(LTE), що забезпечує зв'язок надійніший і швидший за будь-які, найкращі системи попередніх поколінь. Вбудований високочутливий GPS/ГЛОНАСС (і безліч інших національних та міжнародних супутникових навігаційних систем) приймач дає небачену раніше швидкість і точність визначення координат, що для сучасних охоронно-сервісних комплексів стає все важливішим і важливішим для безлічі дуже корисних і необхідних функцій.

Pandora X-4G – сучасний виріб, що зібрав у собі нові технології зв'язку (4G, Bluetooth 5.0), кращий навігаційний приймач з вбудованою високочутливою антеною.

Істотна відмінність від виробів, що готуються до виходу на ринок, - застосування в Pandora X-4G диференціальної антени 4G-зв'язку. Саме застосування двох високочутливих антен, розташованих безпосередньо на платі базового блоку, ортогонально (під кутом 90 градусів) один до одного, дає виняткову якість зв'язку, покращуючи ефективну зону покриття та відсутність завмирань при будь-якій швидкості та напрямку руху щодо антен базових станцій! І це за збереження традиції мінімального габариту нашої серії мікросигналізацій Pandora X.
Pandora X-4G поступається кількістю специфічних портів вводу/виводу та різноманітністю використовуваних цифрових шин нашим ТОПовим продуктам серії Pandora 47xx (4710/4750/4790), але для абсолютної більшості сучасних автомобілів Pandora X-4G є все, що необхідно. Адже додаткова кількість каналів потрібна для рідкісних, малосерійних та дивовижних (або старіючих) автомобілів, де в штатних цифрових шинах інформації мало, чи взагалі цих шин немає. У сучасних автомобілях, майже все проходить через цифрові CAN або LIN шини, підтримка протоколів яких в Pandora X-4G реалізована на найвищому рівні.
Pandora X-4G, природно, підтримує весь новітній розширений функціонал, властивий нашим топовим продуктам, включаючи підтримку всіх алгоритмів обходу штатних іммобілайзерів, новітні функції, такі як GPS-якір, яка саме на цій системі працює особливо добре, за рахунок кращого навігаційного приймача і антени.
На базі Pandora X-4G можна побудувати ефективний протиугінно-сервісний комплекс високого класу, адже вбудований модуль Bluetooth 5.0 реалізований на новому чіпсеті від компанії Nordic (Nordic - компанія-винахідник ідеології BT4.0).

Дальність прямого зв'язку Pandora X-4G в новітній редакції з сучасною чіп-антеною за допомогою Bluetooth 5.0 (який вже перестав бути екзотикою і є практично в кожному сучасному смартфоні) з додатком на вашому смартфоні може бути більше 150 метрів (залежить від нюансів розташування блоку всередині автомобіля ). Цієї дальності, за реальної міської експлуатації, майже завжди вистачить, щоб не сумувати про відсутність брелока двостороннього зв'язку. А задоволення від швидкості реакції та якості покриття 4G-зв'язку змусить відчути різницю з старіючими 2G – GSM-системами, що заполонили ринок.
У мікроконтроллері Bluetooth, що використовується нами в Pandora X-4G, реалізована підтримка всіх наших численних BT-аксесуарів з бездротовим зв'язком (додаткові датчики, підкапотні модулі, додаткові релейні модулі, радіореле прихованого блокування, модулі обходу іммобілайзерів, радіосирени, радіо дублюючий радіозв'язок далекого радіусу дії використовуючи наші нові брелоки з LoRa-модуляцією).
Pandora X-4G може стати центром або «серцем» комплексу, максимально складного та максимально стійкого до найсерйозніших та найкваліфікованіших спроб угону з використанням найостанніших та найсучасніших технологій та технічних засобів.


Артикул: 1716553160
Опис Автосигналізація GSM Dream Security White LTE: Dream Security – українська охоронна система із європейським серцем! Надійний ...
Артикул: 35912
Опис Автосигналізація Tiger Max без сирени: Шість незалежних зон охорони (двері «-» та «+», ланцюг запалення, ...
Артикул: 35911
Опис Автосигналізація Tiger Base без сирени: ОХОРОНІ ВЛАСТИВОСТІ СИСТЕМИ Режим SRP – режим блимання габаритними вогнями при ...
Артикул: 1697890113
Опис Автосигналізація Tiger Amulet PLUS без сирени: Два чотири кнопкові пульти керування Вбудовані реле ліхтарів Вихід на модуль ...
Артикул: 1689958571
Опис Автосигналізація Sheriff ZX-1075 без сирени: Sheriff ZX1075 автомобільна охоронна система має двосторонній зв'язок динамічного типу, ...
Артикул: 1686577917
Опис Одностороння автомобільна сигналізація CYCLON A21: Одностороння автомобільна сигналізація CYCLON A21 з двома односторонніми компактними ...
Артикул: 1673624818
Опис Двостороння сигналізація Convoy MP-57D: Двостороння охоронна система з діалоговим кодуванням сигналу гарантує чудовий захист ...
Артикул: 58642
Опис Двостороння сигналізація Convoy MP-50D dialogue 868 MHz: Діалоговий код, робоча частота - 868 МГц, нормально-замкнене або ...