Нова лінійка акустики JBL Stage 3 – це запатентовані технології, дизайн світового класу та професійний звук!
26 вересня 2019

Більшість виробників готових акустичних систем досить поверхневої перевірки кривих частотної характеристики. Але для JBL це негаразд. Інженери JBL не тільки порівнюють свої акустичні системи з продукцією конкурентів, але й налаштовують їх для отримання фірмового звучання JBL, на яке чекають справжні любителі музики. Це лише частина ретельного процесу проектування, який застосовують інженери (одні з найкращих у світі) та який спрямований на створення чудового звуку у будь-якій ціновій категорії.

Дифузори низькочастотних динаміків Plus One™

  • Запатентовані дифузори низькочастотних динаміків Harman з поліпропілену (патент США № 7,548,631) Plus One™ мають збільшену до 35% площу дифузора за рахунок переміщення точки кріплення між просторовим звуком та рамою назовні. Перевага цієї технології полягає у збільшенні загальної потужності максимум до 2 дБ. Це забезпечує високий рівень вихідного сигналу та чудове звучання при використанні як оновлення заводської системи, а також при встановленні в систему із зовнішнім посиленням, яка була встановлена ​​в процесі експлуатації автомобіля.

Високочастотний купольний динамік із приводом по краю

  • Куполоподібні високочастотні динаміки з приводом по краю на 6-1/2" компонентній системі та 6"x 9" 3-смугових динаміках пропонують ширші та м'які високочастотні характеристики.

Ідеальний розмір.

  • Пильна увага до розміру є основним пріоритетом та пояснює успіх цієї лінійки динаміків.

Високочастотний купольний динамік із приводом по краю

  • Куполоподібні високочастотні динаміки з приводом по краю на 6-1/2" компонентній системі та 6"x 9" 3-смугових динаміках пропонують ширші та м'які високочастотні характеристики.


Зовнішній корпус для кросовера з рівнем контролю високочастотних динаміків 0/+2 дБ

  • Компонентні системи Stage 3 6-1/2" мають зовнішній корпус для кросовера, який чудово управляє розподілом частот між середньочастотними динаміками та високочастотними динаміками. Для налаштування системи пропонується рівень контролю високочастотних динаміків 0/+2 дБ, який дозволяє регулювати налаштування залежно від розташування високочастотних динаміків.

Дизайн рами з вентиляцією корпусу

  • Надзвичайно жорсткі кошики з вентиляцією допомагають охолоджувати звукові котушки, забезпечуючи надійну якість динаміка. Вони не тільки чудово виглядають, але й надають перевагу світового класу, вбираючи тепло структури драйвера практично як вентилятор у міру руху дифузора. До переваг відносяться менше спотворення при високій вихідній потужності, триваліший термін служби динаміка і вища потужність.