Новинка! Автосигналізація StarLine E66 BT MINI вже у продажу.
23 лютого 2019

StarLine E66 BT MINI – це надійний захист, розумний комфорт та максимальна економія! Максимально вигідний захист від копманії Starline.

Зустрічайте новий охоронно-телематичний комплекс StarLine E66 BT MINI !Новинка StarLine 6-го покоління за найдоступнішою роздрібною ціною – 2955 гривень!

Любите мінімалізм та функціональність? StarLine E66 BT MINI забезпечить тільки найнеобхідніші опції для вашої безпеки, комфорту та розумної економії!

Використовуйте розумні переваги StarLine E66 BT MINI:

 • Керуйте охороною автомобіля зі смартфона, розумного годинника або штатного ключа свого автомобіля.
 • Авторизуйтеся швидко та розумно за технологією Bluetooth Smart або шляхом введення індивідуального PIN-коду штатними кнопками автомобіля.
 • Втілюйте в життя індивідуальні побажання для захисту та комфорту із програмами гнучкої логіки StarLine.
 • Доповнюйте свій розумний захист лише тими опціями, які вам потрібні!

Керуйте з комфортом

 • Керуйте захистом зі свого смартфону* або розумного годинника** через StarLine.
 • Надсилайте охоронному комплексу команди зі штатного ключа свого автомобіля у режимі SUPER SLAVE. У цьому випадку для підтвердження особистості автовласника передбачена швидка та зручна авторизація смартфоном або шляхом введення індивідуального PIN-коду штатними кнопками автомобіля.
 • Для смартфонів iOS та Android з функцією Bluetooth версії 4.0 та вище
 • Для розумного годинника Apple Watch.

Авторизуйтесь з розумом

 • Будьте спокійні за безпеку керування розумним захистом StarLine! Дозвіл на поїздку відбувається лише після підтвердження особистості власника автомобіля одним із найбільш зручних для нього способів:
 • За смартфоном. У цьому випадку авторизація здійснюється автоматично. Стабільне з'єднання з охоронно-телематичним обладнанням StarLine здійснюється за захищеним протоколом Bluetooth Smart.
 • Шляхом введення перед поїздкою індивідуального PIN-кодштатними кнопками автомобіля.
 • Або авторизуйтеся автоматично по смартфону і як додатковий захід безпеки вводьте перед поїздкою індивідуальний PIN-код штатними кнопками автомобіля.

 • Будьте впевнені у безпеці автомобіля
 • При спробі викрадення розумна технологія iCAN безпечна для штатної електроніки автомобіля та непомітно для зловмисника заблокує двигун цифровою шиною.
 • Безпека досягається за рахунок того, що зупинка двигуна відбувається у штатному режимі. Розумне блокування здійснюється без перешкод для автозапуску двигуна завдяки вбудованому в CAN-модуль датчику швидкості*.

Втілюйте у життя побажання для комфорту

 • Втілюйте у життя свої індивідуальні погляди на безпеку та комфорт! Гнучкі програмні установки охоронного комплексу StarLine E66 BT MINI дозволяють під час його встановлення реалізувати будь-які побажання автовласника.
 • Наприклад, включення відеореєстратора за сигналом тривоги, автоматичне регулювання керма при наближенні власника до автомобіля, підігрів лобового скла, автоналаштування дзеркал та багато іншого!

Розумна турбота про штатну систему автомобіля

 • 2CAN+2LIN-інтерфейс забезпечує швидке, зручне та безпечне встановлення охоронного обладнання StarLine на сучасні автомобілі, оснащені декількома цифровими шинами CAN та LIN.

Артикул: 1689958571
Опис Автосигналізація Sheriff ZX-1075 без сирени: Sheriff ZX1075 автомобільна охоронна система має двосторонній зв'язок динамічного типу, ...
Артикул: 1686577917
Опис Одностороння автомобільна сигналізація CYCLON A21: Одностороння автомобільна сигналізація CYCLON A21 з двома односторонніми компактними ...
Артикул: 1673624818
Опис Двостороння сигналізація Convoy MP-57D: Двостороння охоронна система з діалоговим кодуванням сигналу гарантує чудовий захист ...
Артикул: 58642
Опис Двостороння сигналізація Convoy MP-50D dialogue 868 MHz: Діалоговий код, робоча частота - 868 МГц, нормально-замкнене або ...
Артикул: 32963
Опис Автосигналізація Eurosec GN7C_HUPS 2B: Надійна, не дорога безбрелочна система із вбудованим CAN модулем від литовської компанії Kodinis ...
Артикул: 1656927074
Опис Автосигналізація Eurosec GN7C_HUPS 2B UMS: Надійна, не дорога безбрелочна система із вбудованим CAN модулем від литовської компанії ...
Артикул: 32962
Опис Автосигналізація Eurosec GN7C_HUPS 2M UMS: Надійна, не дорога безбрелочна система із вбудованим CAN модулем від литовської компанії ...
Артикул: 1656692003
Опис Автосигналізація Eurosec GN7C.HP: Надійна, не дорога безбрелочна система із вбудованим CAN модулем від литовської компанії Kodinis Raktas. ...