Нові ресивери JVC: підтримка FLAC або Bluetooth та вбудований звуковий процесор DSP
05 січня 2019

Представляємо вам нову лінійку CD/USB ресиверів JVC у розмірі 1DIN. Моделі надійшли у продаж вже у грудні 2018 року, майже одразу після початку продажів оновлених бездискових ресиверів. Усього представлено 4 моделі – дві базового рівня та підтримкою FLAC та дві з Bluetooth-модулем та вбудованим звуковим процесором (DSP).

Базовые модели:

Відкривають лінійку нових ресиверів доступні моделі JVC KD-T401 та JVC KD-T402

Обидві мають схоже функціональне оснащення, але модель JVC KD-T401 відрізняється FLAT-дизайном з білим підсвічуванням кнопок і екрану і клавіші доступу, що настроюється.

Модель JVC KD-T402 вирішена в класичному дизайні і має червоне підсвічування кнопок і біле підсвічування екрану.

Обидва ресивери JVC підтримують lossless-формат FLAC роздільною здатністю до 48 кГц/16 біт і працюють з Android-смартфонами.

Важливою особливістю нових ресиверів є технологія Dark Current Consumption. У режимі Standby головний пристрій споживає менше 1мА, а це означає, що ви можете бути спокійними за збереження акумулятора навіть під час тривалої зимової стоянки.

У ресиверах використовуються висококонтрастні 13-символьні VA-матриці (Vertical Alignment), які добре читаються навіть під кутом і при яскравому сонячному освітленні. Як і в попередньому поколінні, в підсвічуванні використовуються світлодіоди OSRAM з кутом розсіювання 120 градусів, які дають рівномірне, яскраве, але не засліплююче підсвічування кнопок і екрану. Передбачена можливість гнучкого регулювання яскравості для денного та нічного режимів.

Налаштувати звучання у нових ресиверах можна за допомогою параметричного 3-смугового еквалайзера. У режимі Easy EQ ним можна користуватися як простий регулятор тембру (нижні, середні, верхні частоти), а в режимі PRO EQ можна гнучко вибирати центральні частоти регулювання та змінювати ширину регулювання кожної зі смуг.

Окремо передбачена 5-ступінчаста система посилення басів Bass-Boost, яка дозволяє коректніше налаштовувати звучання нижніх частот, не торкаючись основних налаштувань еквалайзера.

З функцією тонкомпенсації комфортний тональний баланс зберігається за будь-якої гучності.

В оснащення включена і фірмова система JVC Digital Track Expander, яка відновлює за спеціальним алгоритмом високочастотні компоненти музичного сигналу, загублені при компресії MP3 або WMA. Така обробка сигналу помітно підвищує верхню межу частотного діапазону, що відтворюється, і робить звучання більш легким і детальним.

Для підключення окремих підсилювачів передбачена одна пара лінійних виходів, які можна перевести або в широкосмуговий режим (наприклад, для підключення підсилювача фронтальної акустики) або включити в меню ФНЧ, що настроюється (для підключення підсилювача сабвуфера).

Моделі із процесором:

Моделі JVC KD-T702 та JVC KD-T801 побудовані на більш потужній платформі, вони мають у своєму складі Bluetooth-модуль та звуковий процесор (DSP) з фільтрами для поканального підключення акустики (режим 3-WAY для системи з двосмуговим фронтом та сабвуфером), функцією затримок (Time Alignment) та 13-смуговим еквалайзером (може працювати в режимах Easy EQ та PRO EQ).

Обидва ресивери ідентичні за функціональним оснащенням, але відрізняються дизайном: модель JVC KD-T702 має класичний дизайн з фіксованим червоним підсвічуванням кнопок і білим підсвічуванням екрану, а JVC KD-T801 виконана у FLAT-дизайні з білим підсвічуванням кнопок і екрану і мультикольорової кнопок.

Ресивери ідеально підійдуть тим, хто ставить підвищені вимоги до якості звучання, але не планує будувати систему з великою кількістю підсилювачів. Вони оснащені двома парами лінійних виходів, а при підключенні поканального акустичних систем задіяні канали вбудованого підсилювача.

На відміну від базових ресиверів моделі JVC KD-T702 та JVC KD-T801 підтримують формат FLAC з більш високою роздільною здатністю – аж до 24 біт/96 кГц (High Resolution Audio).

Крім роботи з Android-смартфонами, ресивер JVC KD-T801 підтримує пряме управління відтворенням з iPhone при його підключенні до USB.

Обидва ресивери підтримують технологію Rapid Charge (стандарт BC 1.2) – підключений пристрій може заряджатися струмом 1,5 Ампер.

У всіх моделях з процесором передбачені додаткові обробки сигналу, серед яких можна особливо виділити функцію K2, засновану на підвищенні частоти дискретизації при цифро-аналоговому перетворенні і помітно підвищує "прозорість" звучання в області верхніх частот, Space Enhancer (введення частотозалежних ревербераційних ефектів для надання звучання об'ємності), Sound Responce (динамічна обробка сигналу для більш насиченого звучання) та Sound Lift (для суб'єктивного підняття звукової сцени на рівень лобового скла за низького розташування динаміків). Система Volume Link доповнює функцію тонкомпенсації, коригуючи АЧХ з урахуванням дорожнього шуму для більш розбірливого звучання на невеликій гучності.

Модуль Bluetooth у моделях JVC KD-T702 та JVC KD-T801 має розширені можливості. До ресиверів можна підключати одночасно до двох смартфонів у режимі hands-free та до п'яти (!) смартфонів у режимі відтворення музики (функція JVC Streaming DJ). Підтримується профіль AVRCP1.5, що дає можливість навігації медіатекою смартфона прямо з головного пристрою. Підтримка профілю HFP 1.6 (технологія Wide Band Speech) дозволяє значно підвищити якість передачі в режимі hands-free. За допомогою функції розпізнавання голосу у смартфоні підтримується голосовий набір номера.

Обидва ресивери підтримують роботу з програмою JVC Remote App. Ви можете встановити його на свій смартфон (воно доступне на Google Play та App Store абсолютно безкоштовно), підключити його по Bluetooth до головного пристрою та керувати налаштуваннями ресівера та відтворенням прямо зі смартфона. Продуманий інтерфейс з наочним відображенням всіх параметрів дозволяє легко налаштовувати складні функції навіть не маючи спеціальних знань.


Артикул: 1699092513
Опис 1 Din Магнітола CYCLON Nextone ND-03: 1 Din Магнітола з можливістю керування через мобільний додаток EwayLink (Android/IOS), перемикання ...
Артикул: 35906
Опис медіа-ресивер AKAI AK-9015U: Автомобільна магнітола Akai AK-9015U — це простий, надійний та функціональний ресивер, з високою якістю ...
Артикул: 35907
Опис Медіа-ресивер AKAI AK-326U: Автомобільна магнітола AKAI AK-326U - це простий, надійний та функціональний ресивер, з високою якістю ...
Артикул: 35905
Опис Медіа-ресивер AKAI CA018A-9011U: Автомобільна магнітола AKAI CA018A-9011U – це простий, надійний та функціональний ресівер, з ...
Артикул: 1696347367
Опис Медіа-ресивер Blaupunkt BPA 1123 BT: Магнітола Blaupunkt BPA 1123 BT - це сучасний та функціональний пристрій у форматі 1-DIN, який ...
Артикул: 1345
Опис Автомагнітола Blaupunkt Barcelona 200 DAB BT: Barcelona 200 DAB BT – це надійна та функціональна автомагнітола для автомобілів з ...
Артикул: 1679055043
Опис Автомагнітола JVC KD-R497: Підтримка AAC FLAC Compatible (Up to 48kHz/16bit) 15 попередніх установок еквалайзера Digital Track ...
Артикул: 1679052648
Опис Автомагнітола JVC KD-DB922BT: Автомагнітола KD-DB922BT від бренду JVC, це надійний цифровий медіа-ресивер, із вбудованим Blutooth та ...