Революційне оновлення програми Pandora Pro для iOS
14 листопада 2018

Огляд нової програми від компанії Pandora

Як і команда Tesla, свого часу оновила програмне забезпечення на своїх автомобілях і буквально за одну ніч додала всім своїм клієнтам функцію безпілотного водіння, так і Pandora перші у світі інтегрували функціонал голосового управління протиугінною системою Pandora/PanDECT усім користувачам у всьому світі. Ще "вчора" ви не могли голосом керувати своїм автомобілем, а вже "сьогодні" ви можете це робити!

  • Достатньо просто один раз налаштувати швидкі голосові команди. Вибираємо "Налаштування" телефону, натискаємо на іконку програми "Pandora Pro", далі "Siri", далі "Швидкі команди". Потім записуємо своїм голосом необхідні швидкі команди з доступного списку.

Ось і все – функціонал голосового управління готовий до роботи.

  • Ви можете дізнатися про поточний статус свого автомобіля.
  • Ви можете запустити або зупинити двигун автомобіля або керувати передпусковим підігрівачем.
  • Голосовою командою через Siri ви можете поставити ваш автомобіль на охорону.
  • Pandora щиро вірить у те, що реалізований функціонал допоможе вам більш комфортно користуватися вашою протиугінною системою Pandora/PanDECT!

В AppStore вже доступна оновлена ​​програма Pandora Pro для всіх користувачів мобільних пристроїв під керуванням операційної системи iOS. Талановита група розробників мобільних додатків змогла реалізувати воістину революційний функціонал голосового управління протиугінною системою Pandora/PanDECT за допомогою вбудованого голосового помічника Siri.