Нове покоління мультимедійних магнітол у форматі 2-Din від компанії Pioneer
29 вересня 2018

Pioneer представляє нове покоління бездискових головних пристроїв у форматі 2DIN, які продовжать концепцію мультимедійних моделей базового рівня.

Новинки Pioneer MVH-A100V, MVH-A101V, MVH-A200VBT и MVH-A300V

Ресивери орієнтовані не лише на традиційні носії, але й на роботу зі смартфонами та мають багате функціональне оснащення.

Смартфон в автомобілі – це зручно

 • Нові ресивери не мають дискового приводу, проте вони можуть працювати не лише з традиційними USB-носіями, а й зі смартфонами на ОС Android. Доступно два варіанти роботи, з яких ви можете вибрати найзручніший. У режимі МТР (Media Transfer Protocol) ви підключаєте смартфон до USB-роз'єму та отримуєте доступ до його вмісту як до звичайного USB-носія. Другий варіант роботи використовує можливості AOA 2.0 (Android Open Accessories) – ви продовжуєте користуватися програмами у смартфоні, але звук виводиться через аудіосистему. Це чудовий спосіб слухати в машині інтернет-радіо або музику з будь-яких стрімінгових сервісів, керуючи відтворенням через звичний інтерфейс у смартфоні.

Розширені можливості Bluetooth у моделі Pioneer MVH-A200VBT

 • Модель Pioneer MVH-A200VBT оснащена вбудованим Bluetooth-модулем, який працює у двох режимах – hands free та передачі потокового аудіо з підключеного смартфона на автомобільну аудіосистему. У пам'яті можна зберігати до десяти смартфонів та підключати одночасно до двох смартфонів.
 • Магнітола підтримує технологію Wide Band Speech, що використовує протокол HFP 1.6 із розширеним частотним діапазоном передачі мови. За допомогою протоколу AVRCP 1.5 можна не просто перемикати треки з головного пристрою, а й здійснювати повноцінну навігацію медіатекою підключеного смартфона.
 • При підключенні смартфона до порту USB ресивер може автоматично встановити з'єднання Bluetooth (функція USB Auto Pairing).

Зручність управління – на висоті

 • Управління функціями реалізовано через зручний графічний інтерфейс, логіка якого спроектована так, щоб водій не відволікався від дороги.
 • Моделі Pioneer MVH-A100V, MVH-A101V, MVH-A200VBT мають екран діагоналлю 6.2 дюйми, а модель Pioneer MVH-A300V оснащена 7-дюймовим екраном. У екранах використовується технологія Clear Type Resistive Touch Panel, вони мають високу роздільну здатність і багату передачу кольорів. Чутливість сенсорних панелей наближає апарати відчуття від керування до ємнісних екранів смартфонів і планшетів.
 • Зовнішній вигляд ресиверів можна гнучко налаштовувати. Доступні кілька попередньо встановлених кольорів підсвічування кнопок і можливість налаштувати свій власний відтінок з 200 000 варіантів, наприклад, для збігу з кольором штатного підсвічування панелі або відповідно до особистих уподобань.
 • До моделі Pioneer MVH-A101V в комплекті додатково йде бездротовий пульт дистанційного керування, який робить керування ресивером ще комфортнішим і дозволяє керувати основними функціями, не відволікаючись на екран.

Багаті можливості налаштування звуку

 • Всі чотири моделі мають три пари лінійних виходів, до яких можна підключити окремі підсилювачі. Вони оснащені повним набором фільтрів, що дозволяє з меню налаштувати систему з фронтальними та тиловими акустичними системами та сабвуфером.
 • Для перших двох пар можна включити фільтри верхніх частот, які обмежують у сигналі найглибший бас і тим самим підвищують запас неспотвореної гучності, роблячи звучання більш ясним та детальним на звичайній гучності. У каналах сабвуфера передбачено фільтр нижніх частот, який дозволяє стикувати його з акустичними системами. Фільтри для кожної пари каналів налаштовуються окремо, частоти розділу можна вибирати в межах – від 25 до 250 Гц. Крутизну фільтрів можна виставляти від 6 до 24 дБ/октава для фронтальних та тилових каналів та до 36 дБ/октава – у сабвуферних каналах.
 • Гнучким 13-смуговим еквалайзером можна налаштовувати характер звучання, посилюючи або послаблюючи окремі частотні області.
 • Функція Time Alignment – ​​потужний інструмент налаштування звукового поля. Затримуючи сигнал в окремих каналах, можна вирівнювати відстані до динаміків – для цього потрібно вибрати в меню позицію прослуховування, і всі часові затримки встановлюються автоматично. Також доступне ручне коригування тимчасових затримок.

Класичні мультимедійні можливості

 • Можливості нових ресіверів Pioneer MVH-A100V, MVH-A101V, MVH-A200VBT і MVH-A300V дозволяють легко побудувати в автомобілі розвинену мультимедійну систему із зовнішніми моніторами, наприклад, для пасажирів заднього ряду сидінь, а також передбачений окремий вхід . Зображення з неї буде автоматично виводитись на екран при включенні задньої передачі.

Автомобільне караоке

 • При підключенні до AUX-входу окремого мікрофона та активації режиму караоке ви отримуєте можливість чути свій голос у динаміках автомобільної аудіосистеми у супроводі музики з USB-носія або підключеного до ресивера смартфона. Для шанувальників повного занурення в атмосферу композицій під акомпанемент гітари ми передбачили можливість підключення цього музичного інструменту безпосередньо до головного пристрою.

Артикул: 35984
Опис Мультимедіа CraftAudio MIDDLE 9 2K 6/128 Android 13: Універсальний мультимедійний центр із яскравим 9 дюймовим екраном, потужним ...
Артикул: 1716972849
Опис Мультимедіа CraftAudio MAXYLEAD 9 6/128 Android 13: Оновлена ​​серія мультимедійних центрів CraftAudio – ще швидше, продуктивніше та ...
Артикул: 35986
Опис Мультимедіа CraftAudio MAXYLEAD 9 3/32 Android 13: Оновлена ​​серія мультимедійних центрів CraftAudio – ще швидше, продуктивніше та ...
Артикул: 36834
Опис Мультимедіа CraftAudio MAXYLEAD 9 4/64 Android 13: Оновлена ​​серія мультимедійних центрів CraftAudio - ще швидше, продуктивніше та ...
Артикул: 60065
Опис MP5 ресивер Shuttle SDUD-7037 Black/Multicolor: Тип пристрою: MP5 ресивер (мультимедійний) Типорозмір: 2DIN Розмір екрану: 7 дюймів ...
Артикул: 1713259074
Опис Автомобільна мультимедійна система Sigma F7232 ANDROID 10 2/32Gb: Sigma F7232 – це універсальний головний пристрій із широким ...
Артикул: 35980
Опис Мультимедіа 2-DIN Baxster BMS-B1501 Carply/AndroidAuto: Універсальний 2-DIN мультимедійний пристрій з яскравим 7” екраном, який ...
Артикул: 35982
Опис Мультимедійний центр Baxster BMS-B1510 Carply/AndroidAuto 10: І ще один мультимедійний пристрій із серії BMS-B від компанії Baxster з ...