Адаптер рульового керування AWM U707 – максимум можливостей, мінімум часу на програмування.
09 серпня 2018

Схема підключення та опис характеристик адаптера рульового керування AWM U707

Опис Адаптер рульового керування AWM U707:

 • Поспішаємо повідомити Вам, що найближчим часом у продаж надійде новий адаптер керма для резистивних кнопок AWM U707.
 • Цей адаптер розроблявся з урахуванням багатьох побажань як установників, і безпосередньо клієнтів, які хочуть підключити кнопки на кермі самостійно. Адаптер призначений для реалізації управління магнітолою резистивними штатними кнопками керма. Залежно від можливостей магнітоли управління може бути реалізовано у провідному варіанті або по ІЧ-каналу. Також реалізовано управління магнітолами Pioneer та Sony через провідний вхід «джойстика», що є навіть у бюджетних моделях.
 • Головна особливість даного адаптера це спосіб програмування та налаштування. Найголовнішим недоліком більшості недорогих адаптерів є досить складний та тривалий процес програмування для якого зазвичай потрібний пульт дистанційного керування магнітоли. Розробники AWM U707 вирішили це питання. У пам'яті адаптера вже прописані основні моделі авто та магнітол, доступних на ринку України. Для налаштування та програмування потрібно просто підключити адаптер згідно зі схемою в інструкції та вибрати потрібну модель авто та магнітоли.

У пам'яті адаптера вже записано команди популярних магнітол, список яких вказано біля схеми:

Літери IR позначають управління ІЧ каналом.

Процес програмування простий:

 • Замкніть білий провід на масу та подайте живлення на адаптер. Світлодіод почне блимати зеленим кольором. Відрахуйте необхідну кількість спалахів, яка відповідає номеру магнітоли у списку. Наприклад, для магнітоли Sony необхідно відрахувати 11 спалахів. Забрати білий провід з маси.
 • Світлодіод почне блимати червоним. Відрахуйте необхідну кількість спалахів, що відповідає номеру автомобіля у списку. Після необхідної кількості спалахів замкніть білий провід на масу.
 • Через 3 секунди світлодіод промигає номер обраної магнітоли (зеленим кольором) та автомобіля (червоним кольором).
 • Після успішного запису в пам'ять світлодіод швидко блиматиме червоний/зелений. Вимкніть живлення, заізолюйте білий провід – адаптер готовий до роботи.
 • Програмування адаптера, для зручності установки, можна зробити до установки на автомобіль.
 • Жодних маніпуляцій навчання з пультом ДУ магнітоли проводити не потрібно. Усі основні команди вже записані на згадку про пристрій.
 • Адаптер також дозволяє підключити магнітоли "No name", у яких в комплекті є ІЧ пульт.
 • Провідне керування
 • Для реалізації провідного управління магнітолами JVC використовувати джек, що входить в комплект, 3,5 мм, підключивши до жовтого проводу адаптера висновок № 1.
 • Для управління магнітолами Kenwood жовтий провід адаптера підключити до проводу REMOTE CONT на магнітолі.
 • Для провідного керування магнітолами Sony, Pioneer, Alpine джек 3,5 мм підключити виведенням № 1 до коричневого дроту адаптера, а виведення № 3 до чорного дроту адаптера маса (максимально близько до корпусу!).
 • Примітка: не всі магнітоли мають вхід провідного керування. (дивіться інструкцію до магнітола)
 • У разі втрати роз'єму jack 3.5mm, що йде в комплекті, використовувати тільки такий же стерео з трьома контактами, моно jack 3.5mm з двома контактами - не використовувати !!!
 • Як Ви бачите, цей адаптер дуже простий у встановленні, з ним легко зможе впоратися як професійний установник, так і людина, яка має мінімальні практичні навички роботи з проводкою автомобіля. Вся процедура програмування зводиться до вибору магнітоли та марки автомобіля, в якому він буде встановлений.

Артикул: 1712941287
Опис Роз'єми динаміків AWM 190-002 Honda (2 шт.): Honda
Артикул: 39916
Опис Роз'єми динаміків AWM 190-006 Chevrolet, Daihatsu, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki (2 шт.): Шевроле Daihatsu ...
Артикул: 1711966541
Опис Перехідник Falcon 4PIN-RCA: Перехідник для автомобільної камери з 4pin RCA (тюльпан).
Артикул: 1711557589
Опис Набір установщика автомагнітол AWM F-40: AWM F-40: Набір професійний для установників (5 предметів) У виробництві даної моделі ...
Артикул: 31985
Опис Блок CraftAudio HIWORLD OD-SL-01 Mitsubishi Pajero 14+: CAN блок для підключення магнітол CraftAudio, QLine, Baxster з 16-PIN роз'ємом ...
Артикул: 31981
Опис Блок CraftAudio HIWORLD OD-BMW-02 BMW E39, E46, E53: CAN блок для підключення магнітол CraftAudio, QLine, Baxster з 16-PIN роз'ємом ...
Артикул: 1711549381
Опис Блок CraftAudio HIWORLD HD10.20GB HONDA CRV 12+, CIVIC 12+: CAN блок для підключення магнітол CraftAudio, QLine, Baxster з 16-PIN роз'ємом ...
Артикул: 1711548855
Опис Блок CraftAudio HIWORLD GMF6.20 GB CRUZE, MALIBU, LACROSS: CAN блок для підключення магнітол CraftAudio, QLine, Baxster з 16-PIN роз'ємом ...