Радар-детектор та антирадар відмінності та функціональні можливості.
27 червня 2018

Основні відмінності між радар-детектором та антирадаром.

Різниця між радар-детектором та антирадаром

  • На сторінках багатьох сайтів поняття радар-детектор та антирадар взаємозамінні та використовуються як синоніми. Тим часом різниця між ними дуже велика. Законодавство деяких європейських країн та України забороняє застосовувати антирадари, причому порушник може зазнати кримінального покарання. Щоб стати заручником власної неписьменності, слід чітко розуміти різницю між цими приладами.

  • Радар-детектор – прилад, який використовується для виявлення випромінювання ручного або мобільного радара та передчасного попередження водія про наближення до місця розташування. Це пасивний реєстратор, який не вносить жодних перешкод у роботу радара співробітника ДАІ.

Антирадар – прилад, застосовуваний виявлення частоти, де працює радар співробітників ДАІ, і коригування показників радара. Більше того, пристрій може вносити шумові перешкоди в роботу останнього.

Порівняння

  • Принципова різниця у роботі зрозуміла. Звідси спостерігається різне ставлення законодавства України до приладів. Якщо радар-детектор не заборонено, то антирадари протизаконні. Впіймання порушника загрожує не тільки конфіскацією приладу, а й накладенням штрафу в розмірі кількох десятків мінімальних окладів. Слід розуміти, що антирадар порушує роботу частот, які не можна використовувати приватним особам.

Активний антирадар

  • Оскільки антирадари заборонені, велика увага на форумах приділяється різновидам радар-детекторів та правилам їх вибору. Перше місце займає ціновий критерій. У зв'язку з цим виділяють прилади бюджетного, середнього та високого класів. Багато бюджетних моделей застаріли, оскільки не тільки не приймають сигнали від нових радарів, а й реагують на безліч перешкод, що перешкоджають їх точному виявленню. Нерідко такі радар-детектори можна зустріти у продажу. Низька ціна виявляється привабливою для покупки нового «корисного» пристрою, але нічим більше іграшки такий прилад не буде. Розчарований покупець починає всебічно розповідати про марність придбання та таких приладів загалом, вводячи в оману інших водіїв. Тим часом, більш дорогі та сучасні моделі виявляються дуже ефективними під час руху по жвавих трасах.
  • Щодо антирадарів, з ними слід бути дуже обережними. Під час використання радар-детекторів необхідно знижувати швидкість при наближенні до «небезпечного» радару. Антирадар дозволяє водієві не знижувати швидкості і проїжджати повз радар, залишаючись непоміченим. Небезпека застосування полягає у можливому або навмисному внесенні шумових перешкод. Вважається, що на території України продаються лише радар-детектори, а антирадари купити не можна. Твердження досить сумнівне, хоч і розчаровує багатьох, хто хоче стати володарем чудо-приладу.
  • Подорожуючи Європою, пам'ятайте, що в деяких країнах заборонено використання будь-яких пристроїв, що дозволяють визначати розташування радара або камери, тобто не можна застосовувати навіть радар-детектори. Однак Нідерландами, Болгарією, Норвегією, Туреччиною, Болгарією, Німеччиною з ними можна їздити спокійно. В Албанії немає законів, що перешкоджають використанню навіть антирадарів. Співробітники дорожньої поліції Німеччини та України не забороняють радар-детектори та вважають їх дуже корисними для зниження аварійних ситуацій, оскільки при наближенні до радару водій заздалегідь знижує швидкість.

Висновки

  • Радар-детектор лише реєструє сигнал радара та камер, а антирадар реєструє, коригує та вносить шумові перешкоди в роботу поліцейського радара.
  • Використання антирадару на території України заборонено та накладається штрафом із конфіскацією приладу, на застосування радар-детектора жодних санкцій не накладається.

Артикул: 1638204171
Опис Радар-детектор Sho-Me G-1000 SIGNATURE: Новий радар-детектор G-1000 з GPS та сигнатурним модулем, адаптований для роботи на території ...
Артикул: 334445
Опис Радар-детектор SHO-ME G-800 SIGNATURE: Новий радар-детектор G-800 з GPS та сигнатурним модулем, адаптований для роботи на території ...
Артикул: 4509435
Опис антирадару Escort Passport QI45 Euro: Швидкісна обробка: так Лазер: 360° 904 нм (33MHz) Діапазони: X/K/Ka/Ku/VG-2 Система SWS: так ...
Артикул: 4509282
Опис антирадару Beltronics RX 65i Red (INTL, International): Країна виробник: США Класифікація: Преміум Відключення: X / K / Ka / Ku / Laser ...
Артикул: 4509281
Опис антирадару Beltronics Bel Vector 940i (INTL, International): Робота в діапазонах X, K, K-Puls(Superwide), Ka, включаючи ...