Нове надходження штатних головних пристроїв від компанії Gazer!
22 червня 2018

У продаж надійшло понад 90 нових штатних мультимедійних центрів на операційних системах Android 5, 6, 7 .

Короткий огляд характеристик автомобильных мультимедийных систем Gazer:


Максимальна швидкість роботи та Hi-Fi якість звуку:

Апаратна платформа – це потужний 8-ядерний процесор із робочою частотою 1,5 ГГц, оперативна пам'ять 4 Gb, флеш пам'ять 32 Gb, один слот для карт пам'яті формату micro SD дозволяють розширити сховище до загального обсягу 64 Gb, Android 6.0, а також можливість підключити зовнішній жорсткий диск USB до 1 Tb.
Підсилювач класу Hi-Fi забезпечує високу якість звучання, яка не поступається оригінальним звуковим системам автовиробників. Висока потужність 4х60 Вт, окреме керування рівнем гучності сабвуфера, 9-смуговий еквалайзер з дев'ятьма встановленими режимами звучання, калібруванням акустичного центру та функцією об'ємного звучання Loud.
HD дисплеї з покриттям антивідблиску:

Дисплей з діагоналлю 6.2” та роздільною здатністю екрану HD 1024x600. Ємнісний сенсор з підтримкою мультитач (5 точок) дозволяє дуже точно керувати магнітолою. Екран приємно здивує Вас легкістю відгуків на торкання та швидкістю роботи системи. Антивідблиск покриття екрана практично повністю прибирає відображення або промені сонця і підтримує високу якість зображення під будь-яким кутом і за будь-яких погодних умов.
Повна інтеграція з автомобілем по CAN та голосове керування:

Кожна модель мультимедійної системи Gazer розроблена для конкретного автомобіля чи модельного ряду. Система підтримує автоматичний зв'язок із бортовим комп'ютером авто, з можливістю ручного налаштування параметрів. При підключенні мультимедійного центру до CAN шини управління системою здійснюється бортовим комп'ютером автомобіля з підтримкою всіх функцій. Основні показники панелі приладів, індикація відчинених дверей, клімат-контроль тощо. Також можливе керування штатними кнопками рульового колеса та персоналізація кнопок рульового колеса.
Функція голосового керування OK-Google у виконанні штатної магнітоли інтегруються у ваш автомобіль та сприяє зручності роботи з системою під час дорожнього руху.
GPS навігація з можливістю вибору платформи та карт:

Online та Offline навігаційні програми дають можливість з високою точністю орієнтуватися на території та прокладати оптимальні маршрути, відштовхуючись від відображення пробок. При персональному використанні можливе встановлення навігаторів та карток з Play Market. Швидка швидкість з'єднання, промальовування 3D об'єктів у тривимірних картах, орієнтація за компасом, інформація про перебування над рівнем моря, точність побудови маршруту – роблять мультимедійні системи Gazer лідером на ринку.
Bluetooth з відмінним мікрофоном та передачею інформації про трек
Можливість синхронізації кількох пристроїв та обміну даними, керування телефонною книгою з екрана мультимедійної системи та функція HandsFree дозволяють залишатися учасником дорожнього руху без відволікання на мобільні пристрої.
Вбудований у систему мікрофон із широкою діаграмою спрямованості, дає можливість вільного спілкування із співрозмовником із будь-якої точки салону. Також із Gazer CM6006-120 Ви можете прослуховувати та перемикати плейлист мобільного пристрою, при цьому вся інформація про треки відображається на екрані мультимедійної системи Gazer.
Wi-Fi та підтримка 3G/4G модемів:

Також у мультимедійній системі Gazer CM6006-120 вбудовано Wi-Fi та здійснено підтримку 3G\4G модемів. Встановлення програм, робота з навігацією, YouTube та інші мультимедіа, соціальні мережі та месенджери. Бути завжди на зв'язку з близькими та отримувати свіжі новини, дивитися улюблені фільми та спілкуватись по відеозв'язку. Все це можливо завдяки бездротовому Wi-Fi з'єднанню мультимедійної системи та USB підключенню зовнішніх модемів.
Вставте модем у USB-роз'єм мультимедійної системи, і через кілька секунд підключення до мережі Інтернет відбудеться автоматично без будь-яких налаштувань. Також, Ви можете використовувати смартфон або переносну Wi-Fi точку доступу для підключення мультимедійної системи до мережі Інтернет.
Підтримка підключення смартфонів по AirPlay та MirrorLink:

Дублювання екрану смартфона на монітор Gazer CM6006-120 стало можливим завдяки функціям AirPlay (iOS) та MirrorLink (Android). Мультимедіа або GPS навігація на 6.2-дюймовому дисплеї сприяє зручності спільного перегляду даних. Тепер ділитися враженнями стало набагато зручніше, адже перегляд фото з 5-дюймового дисплея смартфона на 6.2 монітор системи Gazer став реальним.
Покращений прийом FM радіо, підтримка DAB/DAB+:

Покращена система прийому FM тюнера та встановлення фільтрів сигналу значно підвищили якість звуку Gazer CM6006-120. Автоматичне налаштування радіостанцій з функцією збереження та точкове ручне підстроювання частот роблять тюнер гнучким та зручним в експлуатації. Функція RDS дає можливість бачити як частоту радіостанції, а й її назва. Підтримка підключення аксесуара DAB/DAB+ (digital audio broadcasting) або цифрове звукове радіомовлення приймача дозволяє прослуховувати цифрові радіостанції в регіонах, де ведеться цифрове радіо мовлення.
Підключення камер заднього/переднього виду, промальовування траєкторії та відображення оригінального паркувального асистента

Можливість підключення камер заднього/переднього вигляду, промальовування траєкторії та відображення оригінального паркувального асистента буде істотним плюсом для міських автомобілістів. Паркування у нових місцях стане зручним, якщо на борту автомобіля встановлені додаткові камери та паркувальні системи або система кругового огляду. З системою Gazer CM6006-120 перемикання між камерами відбувається практично миттєво і зайняти місце для паркування буде можливо просто дивлячись на монітор пристрою. Можливість підключення до CM6006-120 штатних аксесуарів, оригінальної камери та оригінального паркувального асистента.
Режим очікування StandBy з нульовим енергоспоживанням:

У режимі StandBy Gazer CM6006-120 споживає 0 Вт електрики. Пристрій виходить з режиму очікування автоматично та миттєво під час наступного запуску двигуна. StandBy дає Вам можливість завжди бути на крок попереду і не витрачати час на постійне завантаження системи. Збереження в пам'яті пристрою всіх активних програм дозволяє продовжити роботу із заданим маршрутом навігатора, почати перегляд фільму з моменту його зупинки. У режимі StandBy система може бути до однієї години (з моменту відключення бортового комп'ютера автомобіля). Енергоефективність пристрою дозволяє зберегти заряд акумулятора та використовувати його ресурс набагато довше.
Підтримка кількох USB пристроїв, зовнішніх моніторів та Т2:

Ви завжди можете розширити функціональність мультимедійної системи Gazer за допомогою підключення різних зовнішніх пристроїв, таких як цифровий телевізійний ресивер DVB-T2, зовнішній аналоговий аудіо та відеоджерело, цифрові пристрої керування. Використання розгалужувача USB (USB-hub) сприяє підключенню декількох USB пристроїв одночасно. Можливість підключення до Gazer CM6006-120 двох додаткових зовнішніх моніторів дозволить пасажирам у салоні з максимальним комфортом насолоджуватися фільмами чи відео.
Аксесуари:

Крім цього, мультимедійна система Gazer повністю сумісна з автомобільними відеореєстраторами Gazer F715, Gazer F720, Gazer F735g та відеокамерами заднього виду Gazer. Оцініть унікальні переваги використання відеокамери заднього виду із мультимедійним центром Gazer. Вам не потрібно очікувати повного завантаження системи – зображення з відеокамери надходить на мультимедійний екран за лічені секунди після запуску двигуна при включенні задньої передачі.
Характеристики:

 • Операційна система Android 5, 6 та 7
 • Процесор CPU Octa Core 1,5GHz
 • Оперативна пам'ять RAM 4Gb
 • Вбудована пам'ять ROM 32Gb
 • Апаратне прискорення тривимірної графіки Так
 • HD апаратний декодер Так
 • Дисплеї від 6.2 до 10.1 дюймів IPS, Антивідблиск HD ємнісний з підтримкою мультитач.
 • Роздільна здатність дисплея 1024*600
 • Система кольоровості для відеовходу NTSC/PAL
 • Звуковий процесор DSP TDA7851
 • Вихідна потужність 4х50W
 • Налаштування звуку 9-смуговий параметричний еквалайзер
 • Виходи Лінійний аудіовиход 4.1, 2x AV out
 • Входи 2x AV in, 2x Camera in (камери заднього та переднього* виду (* передня камера опціонально))
 • Bluetooth Гучний зв'язок, ідентифікація абонента, вхідні/вихідні/пропущені дзвінки, A2DP – потокове прослуховування музики з телефону з назвами композицій, телефонна книга, AVRCP (профіль дистанційного керування Аудіо/Відео)
 • Бездротова потокова передача медіаданих AirPlay (iOS), Mirrorlink (Android), MHL (Android)
 • GPS Виносна GPS-антена, підтримка 2D/3D додатків для навігації
 • Підтримка програм навігації Google Карти, Navitel, iGo, Сітігід, Here We Go
 • Діапазон FM частот 87,5-108,0 МГц
 • Діапазон АМ частот 522-1620 КГц
 • Підтримка SD/USB microSDHC до 32 Гб, USB Flash до 32 Гб
 • Відтворення форматів MP3/WMA/WAV/FLAC/ALAC/APE/AAC/MP4/AVI/MKV/FLV/XVID/DivX
 • Бездротові мережі Wi-Fi, Bluetooth 4.0, підключення зовнішнього USB 3G модему (WCDMA)
 • Функція управління з кермового колеса Управління штатними кнопками кермового колеса, можливість персоналізації кнопок кермового колеса
 • DVD Так
 • Інтерфейси GPS, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, microSDHC, 2x AV in, USB, 4.1 Line out, 2x A/V out, підключення зовнішнього USB 3G модему, 2x Camera in для камер заднього та переднього виду (* передня камера опціонально)
 • Комплектація Кабель підключення живлення, кабель підключення динаміків, Audio out кабель, Video in/out кабель, мікрофон, GPS-антена, кабель USB, картка пам'яті Gazer microSDHC 16Gb (Class 10) + SD Adapter
 • Живлення DC 12V
 • Робоча температура -20 ° C - +70 ° C
 • Температура зберігання -30 ° C - +80 ° C

Артикул: LUX49
Опис Штатна магнітола Teyes LUX ONE 6+128 Gb Volkswagen/Skoda Universal: Хороший головний пристрій це, перш за все, надійний помічник водія, що ...
Артикул: LUX47
Опис Штатна магнітола Teyes LUX ONE 6+128 Gb Toyota Land Cruiser Prado 150 2018-2020: Хороший головний пристрій це, перш за все, надійний ...
Артикул: LUX45
Опис Штатна магнітола Teyes LUX ONE 6+128 Gb Nissan Patrol 6 Y62 2010-2020: Хороший головний пристрій це, перш за все, надійний помічник водія, ...
Артикул: LUX41
Опис Штатна магнітола Teyes LUX ONE 6+128 Gb Mazda CX-4 2016-2021: Хороший головний пристрій це, перш за все, надійний помічник водія, що ...
Артикул: LUX43
Опис Штатна магнітола Teyes LUX ONE 6+128 Gb Mazda 6 Atenza GG 2002-2008: Хороший головний пристрій це, перш за все, надійний помічник водія, що ...
Артикул: LUX37
Опис Штатна магнітола Teyes LUX ONE 6+128 Gb Lexus RX300/RX330/RX350/RX400/Toyota Harrier XU30 2003-2009: Хороший головний пристрій це, перш за ...
Артикул: LUX39
Опис Штатна магнітола Teyes LUX ONE 6+128 Gb Lexus RX200t/RX300/RX350/RX450h 2020-2021: Хороший головний пристрій це, перш за все, надійний ...
Артикул: LUX33
Опис Штатна магнітола Teyes LUX ONE 6+128 Gb Kia Optima 4 2015-2020: Хороший головний пристрій це, перш за все, надійний помічник водія, що ...