Усі переходимо на ксенон
28 грудня 2012

Плюси та мінуси ксенону: чи варто купувати?

Для автомобіля – однією з найважливіших частин є фари. Недарма з неробочими фарами заборонено виїжджати на дорогу, навіть у світлий час доби. Від якості освітлення залежить ваша особиста безпека, безпека ваших пасажирів, а також безпека решти учасників дорожнього руху. Одним з кращих вважається освітлення ксенон, яке має краще світло і набагато економніше звичайних лампочок розжарювання, які встановлюються у фари. Встановивши такі лампи, ви убезпечите себе від багатьох неприємностей на дорозі у темну пору доби. До речі, вночі таке освітлення не тільки ефективніше, а й набагато красивіше.

Ксенонові лампи, або, як їх ще називають – біксенон, мають великий термін служби. Встановивши їх один раз на свій автомобіль, можна надовго забути про заміну. З огляду на їх низьку теплопровідність вони ніколи не зашкодять пластикову оптику вашого автомобіля. Природно, ксенон купити краще в спеціалізованому магазині, такому, як «Азвук», а не з рук. Тоді у вас буде впевненість у якості свого нового освітлення. У нашому магазині представлені лампочки лише перевірених та відомих світових виробників. У нас ви ніколи не потрапите на фальшивку. Усі лампочки мають необхідні сертифікати якості.

У нашому магазині представлена ​​велика кількість комплектів для освітлення ксенону. Розібратися у такому асортименті складно, якщо ви не фахівець. Тому, звертайтесь до наших консультантів, і вони докладно розкажуть вам про кожну модель. У нас ви можете купити ксенон за найкращою ціною, і ми організуємо швидку доставку в будь-яку точку України. Вартість доставки залежить від суми замовлення та не включається у вартість товару. Це зроблено для того, щоб ви змогли вибрати найбільш оптимальний для вас спосіб доставки. Купувати в нашому магазині просто і зручно, і наші менеджери допоможуть зорієнтуватися у всіх тонкощах інтернет покупок.

Зараз особливо великий попит на ксенонові лампи, оскільки ціна на них ще ніколи не була такою низькою. Враховуючи їхні робочі показники, нашу ціну та всі вигоди переходу на ксенонове освітлення, кращого моменту для цього не знайти. Звертайтесь до інтернет магазину «Азвук», і ми допоможемо вам зробити правильний вибір нового ксенонового освітлення для вашого автомобіля.