NAVITEL випускає автонавігатор NAVITEL E500 MAGNETIC із магнітним кріпленням
19 червня 2018

Компанія NAVITEL® оголошує початок продажу в Україні автонавігатора NAVITEL E500 MAGNETIC. Пристрій має 5-дюймовий сенсорний екран з широкими кутами огляду. Відмінною особливістю новинки є магнітне кріплення, яке дозволяє легко встановлювати навігатор на тримач і знімати його в кінці поїздки. На NAVITEL E500 MAGNETIC встановлено офлайн карти 43 країн Європи та України.

Технічні особливості NAVITEL E500 MAGNETIC з магнітним кріпленням:

 • Навігатор NAVITEL E500 MAGNETIC працює на базі процесора MStar з тактовою частотою 800 МГц. В якості операційної системи використовується Windows CE, що надійно зарекомендувала себе. Екран навігатора має діагональ 5 дюймів та роздільну здатність 800х480. Завдяки широким кутам огляду та запасу яскравості зображення на екрані залишається чітким навіть на сонці. Об'єм внутрішньої пам'яті пристрою становить 8 ГБ. Для завантаження додаткових навігаційних карт та медіа-файлів передбачено підтримку microSD-карт максимальним об'ємом до 32 ГБ. Місткість вбудованого акумулятора становить 1200 мА•год.

Магнітне кріплення

 • Одна з основних переваг NAVITEL E500 MAGNETIC – легкість встановлення пристрою в автомобілі завдяки революційному магнітному кріпленню. У комплект поставки навігатора входить ергономічний кронштейн-тримач, що надійно кріпиться на лобове скло. На кронштейні розташований USB-порт для підключення електроживлення та магнітний майданчик для встановлення навігатора. Достатньо піднести пристрій до утримувача, і сильний магніт надійно зафіксує його на місці. Зняття навігатора в кінці поїздки також не складе труднощів. Навігатор NAVITEL E500 MAGNETIC абсолютно вільний від дротів, оскільки зарядний пристрій підключається до кронштейна-тримача.
 • Після магнітного з'єднання електроживлення миттєво подається на навігатор NAVITEL E500 MAGNETIC, після чого він автоматично запускається та встановлює з'єднання із супутниками. Через 15 секунд після зняття з кронштейна відбувається автоматичне вимкнення пристрою. Майдан магнітного кріплення гарантує, що NAVITEL E500 MAGNETIC буде надійно зафіксований під час поїздки.


Офлайн карти 47 країн світу

 • Купуючи NAVITEL E500 MAGNETIC, користувач отримує готове рішення для автонавігації. На пристрій встановлено програму Навітел Навігатор з докладними офлайн картами 43 країн Європи та України. Навітел Навігатор відповідає за швидку побудову маршруту, точне ведення по ньому та своєчасні голосові підказки. Карти містять актуальну інформацію про дорожню мережу, вбудовану базу камер контролю швидкості та велику кількість точок POI. Оновити існуючі карти та придбати додаткові можна через Центр Оновлень Навіть Навігатор.

Оновлення карт для власників навігатора NAVITEL E500 MAGNETIC є безкоштовними та безстроковими.

 • Повний список встановлених карт
 • На NAVITEL E500 MAGNETIC встановлені карти наступних країн: Австрія, Албанія, Андорра, ?білорусь?, Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Ватикан, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Гібралтар, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Кіпр, Латвія , Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Мальта, Молдова, Монако, Нідерланди, Норвегія, острів Мен, Польща, Португалія, росія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словаччина, Словенія, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія.

Комплектация

 • Навігатор NAVITEL E500 MAGNETIC постачається із комплектом аксесуарів, необхідних для його використання в автомобілі.

Повна комплектація NAVITEL E500 MAGNETIC:

 • Автонавігатор NAVITEL E500 MAGNETIC
 • Кріплення на лобове скло
 • Автомобільний зарядний пристрій
 • Провід mini-USB
 • Чохол
 • Стілус
 • Посібник користувача
 • Гарантійний талон

Артикул: 305344
Опис CYCLON ND 760 AND: Портативний навігатор з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм (ємнісний 800*480); Операційна система Android 4.4.2; Процесор ...
Артикул: 3052
Опис CYCLON ND 710: Портативний навігатор з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм (ємнісний 800*480); Операційна система Windows CE 6.0; Процесор ...