Новинка! Вже є в наявності! Світлодіодні лампи MLux серії True LED!
16 травня 2018

Нове покоління LED ламп від компанії Mlux. MLux True LED це якісна замінна штатного галогену.

Чому саме MLux True LED?

 • Погодьтеся, сьогодні всі використовують технічні характеристики товарів для того, щоб показати ті чи інші переваги та вигоди споживачеві у конкретному продукті. Це може бути як фізичні величини – потужність (Вт), світловий потік (люмени), колірна температура (°К), і більш витончені показники, наприклад +150%, +200%.
 • Разом з тим, як виробник, ми часто стикаємося з тим, що заявлені показники не відповідають дійсності або є спотвореними термінами.
 • Тому ми прагнемо створювати якісну продукцію, характеристики якої відповідають істині.
 • LED лампи MLux True LED повністю відповідають усім вимогам до автомобільних освітлювальних приладів та є відмінною альтернативою галогенним та ксеноновим лампам. На відміну від ксенону, у світлодіодних ламп немає виносних блоків розпалювання та блоків живлення, завдяки чому установку даних ламп може зробити будь-який автолюбитель без сторонньої допомоги.

Особливості MLux True LED:

Світлодіоди PHILIPS ZES:

 • Завдяки використанню оригінальних світлодіодних чіпів PHILIPS LUXEON ZES2-5770 нам вдалося отримати стабільну колірну температуру та світловий потік із найкращим співвідношенням lm/W.

Відсутність первинної лінзи:

 • За рахунок малих габаритів самого LED модуля та відсутності первинної лінзи забезпечений правильно сформований світловий пучок із точним фокусуванням.

Регулювання фокусу:

 • У світлодіодних лампах MLux True LED та MLux True Aer LED передбачена можливість регулювання, що дозволяє керувати світловим кордоном, для більш точного фокусування у фарі.

Активне охолодження:

 • У лампах серії MLux True Aer LED використовується вентилятор із шарикопідшипником, що значно збільшує ефективність відведення тепла та дозволяє досягти більшого світлового потоку за рахунок роботи світлодіодів на повну потужність.

Радіатор ребристої форми:

 • Конструкція радіатора має ребристу поверхню для максимальної зіткнення з повітрям. Завдяки цьому забезпечено надійне тепловідведення та захист світлодіодів від перегріву.

Термопаста:

 • Протягом усього терміну служби термопаста не засихає та залишається еластичною, витісняючи повітря між різними частинами корпусу, що покращує тепловідведення.

Мідна підкладка:

Встановлення світлодіодів на мідну підкладку за технологією Direct Thermal Path забезпечує відведення тепла безпосередньо на металеву основу, минаючи шар діелектрика.

Корпус із магнієвого сплаву:

 • Корпус з магнієвого сплаву має високий коефіцієнт теплопередачі, що значно покращує пасивне охолодження.

Шторка ближнього світла:

 • Шторка дозволяє більш точно сфокусувати кордон ближнього світла та максимально убезпечити зустрічних водіїв від засліплення.

Легкість у встановленні:

 • Встановлення лампи не потребує спеціальних знань та вмінь.

2 роки гарантії:

 • Офіційна гарантія 24 місяці з моменту придбання. Гарантійна підтримка здійснюється через мережу авторизованих дилерів та дистриб'юторів.

Світлодіоди в подарунок


Артикул: 1679679617
Опис Лампи світлодіодні Baxster SE Plus HB3 9005 6000K (2шт): Оновлена версія всім відомих ламп SE серії. Головна відмінність від минулої ...
Артикул: 34569
Опис Лампи світлодіодні Baxster SE Plus HB1 9004 6000K (2шт): Оновлена версія всім відомих ламп SE серії. Головна відмінність від минулої ...
Артикул: 34568
Опис Лампи світлодіодні Baxster SE Plus H7 6000K (2шт): Оновлена версія всім відомих ламп SE серії. Головна відмінність від минулої версії ...
Артикул: 34567
Опис Лампи світлодіодні Baxster SE Plus H4 H/L 6000K (2шт): Оновлена версія для всіх відомих ламп SE серії. Головна відмінність від минулої ...
Артикул: 34566
Опис Лампи світлодіодні Baxster SE Plus H3 6000K (2шт): Оновлена версія всім відомих ламп SE серії. Головна відмінність від минулої версії ...
Артикул: 34565
Опис Лампи світлодіодні Baxster SE Plus H27 6000K (2шт): Оновлена версія всім відомих ламп SE серії. Головна відмінність від минулої ...
Артикул: 1679657461
Опис Лампи світлодіодні Baxster SE Plus H15 6000K (2шт): Оновлена версія всім відомих ламп SE серії. Головна відмінність від минулої ...
Артикул: 34563
Опис Лампи світлодіодні Baxster SE Plus H13 6000K (2шт): Оновлена версія для всіх відомих ламп SE серії. Головна відмінність від минулої версії ...