Новинка! Вже є в наявності! Світлодіодні лампи MLux серії True LED!
16 травня 2018

Нове покоління LED ламп від компанії Mlux. MLux True LED це якісна замінна штатного галогену.

Чому саме MLux True LED?

 • Погодьтеся, сьогодні всі використовують технічні характеристики товарів для того, щоб показати ті чи інші переваги та вигоди споживачеві у конкретному продукті. Це може бути як фізичні величини – потужність (Вт), світловий потік (люмени), колірна температура (°К), і більш витончені показники, наприклад +150%, +200%.
 • Разом з тим, як виробник, ми часто стикаємося з тим, що заявлені показники не відповідають дійсності або є спотвореними термінами.
 • Тому ми прагнемо створювати якісну продукцію, характеристики якої відповідають істині.
 • LED лампи MLux True LED повністю відповідають усім вимогам до автомобільних освітлювальних приладів та є відмінною альтернативою галогенним та ксеноновим лампам. На відміну від ксенону, у світлодіодних ламп немає виносних блоків розпалювання та блоків живлення, завдяки чому установку даних ламп може зробити будь-який автолюбитель без сторонньої допомоги.

Особливості MLux True LED:

Світлодіоди PHILIPS ZES:

 • Завдяки використанню оригінальних світлодіодних чіпів PHILIPS LUXEON ZES2-5770 нам вдалося отримати стабільну колірну температуру та світловий потік із найкращим співвідношенням lm/W.

Відсутність первинної лінзи:

 • За рахунок малих габаритів самого LED модуля та відсутності первинної лінзи забезпечений правильно сформований світловий пучок із точним фокусуванням.

Регулювання фокусу:

 • У світлодіодних лампах MLux True LED та MLux True Aer LED передбачена можливість регулювання, що дозволяє керувати світловим кордоном, для більш точного фокусування у фарі.

Активне охолодження:

 • У лампах серії MLux True Aer LED використовується вентилятор із шарикопідшипником, що значно збільшує ефективність відведення тепла та дозволяє досягти більшого світлового потоку за рахунок роботи світлодіодів на повну потужність.

Радіатор ребристої форми:

 • Конструкція радіатора має ребристу поверхню для максимальної зіткнення з повітрям. Завдяки цьому забезпечено надійне тепловідведення та захист світлодіодів від перегріву.

Термопаста:

 • Протягом усього терміну служби термопаста не засихає та залишається еластичною, витісняючи повітря між різними частинами корпусу, що покращує тепловідведення.

Мідна підкладка:

Встановлення світлодіодів на мідну підкладку за технологією Direct Thermal Path забезпечує відведення тепла безпосередньо на металеву основу, минаючи шар діелектрика.

Корпус із магнієвого сплаву:

 • Корпус з магнієвого сплаву має високий коефіцієнт теплопередачі, що значно покращує пасивне охолодження.

Шторка ближнього світла:

 • Шторка дозволяє більш точно сфокусувати кордон ближнього світла та максимально убезпечити зустрічних водіїв від засліплення.

Легкість у встановленні:

 • Встановлення лампи не потребує спеціальних знань та вмінь.

2 роки гарантії:

 • Офіційна гарантія 24 місяці з моменту придбання. Гарантійна підтримка здійснюється через мережу авторизованих дилерів та дистриб'юторів.

Світлодіоди в подарунок


Артикул: 1701249569
Опис Світлодіодна лінзована лампа CYCLON LED G10 H11 30W: Світлодіодна лінзована лампа головного світла Cyclon Розроблено спеціально для ...
Артикул: 1701191564
Опис Світлодіодна лінзована лампа головного світла CYCLON LED G10 H7 30W: Світлодіодна лінзована лампа головного світла Cyclone Розроблено ...
Артикул: 35383
Опис Лампи світлодіодні Baxster PW 9006 6000K (2шт): Світлодіодні лампи нового покоління з потужним світлодіодом CSP 3570 і активним ...
Артикул: 35386
Опис Лампи світлодіодні Baxster PW H11 6000K (2шт): Світлодіодні лампи нового покоління з потужним світлодіодом CSP 3570 і активним ...
Артикул: 35387
Опис Лампи світлодіодні Baxster PW H4 6000K (2шт): Світлодіодні лампи нового покоління з потужним світлодіодом CSP 3750 і активним ...
Артикул: 35385
Опис Лампи світлодіодні Baxster PW H1 6000K (2шт): Світлодіодні лампи нового покоління з потужним світлодіодом CSP 3570 і активним ...
Артикул: 1698488049
Опис Лампи світлодіодні Baxster PW H7 6000K (2шт): Світлодіодні лампи нового покоління з потужним світлодіодом CSP 3570 і активним ...
Артикул: 35379
Опис Лампи світлодіодні QLine Hight VI H4 6000K (2шт.): Компанія QLine представила оновлену версію LED лампи QLINE Hight V - серію QLINE Hight ...