Світлодіодні лампи Baxster
19 квітня 2018

Технічні особливості лампи ТМ Baxster.

Пропонуємо до Вашої уваги світлодіодні лампи Baxster серії S1, призначені для заміни штатних ламп основного (далекий/ближній) та додаткового світла (протитуманні та денні ходові вогні).

   

Лампи представлені у всіх найпопулярніших цоколях (H1, H27, H3, H4H/L, H7, H8-11, H13, H16, HB1(9004), HB3(9005), HB4(9006)) та не вимагають додаткових перехідників та адаптерів для встановлення в автомобіль. У комплекті йде докладна інструкція з налаштування та встановлення українською мовою та гарантійний талон.

Гарантія на ці лампи становить 12 місяців.

Як уже говорилося вище, ці лампи призначені для заміни штатних галогенних ламп і, що найголовніше, вони спочатку мають правильне фокусування і світло-тіньовий кордон. За всіма своїми характеристиками ці лампи перевершують штатні галогенні лампи, а також ксенонові лампи нижнього цінового діапазону.

Цікавою особливістю даних ламп є миттєве розпалювання відразу після включення. До того ж, на відміну від галогенних і ксенонових ламп, світлодіодні лампи в перші пару хвилин роботи світять яскравіше і з часом пригасають, переходячи в нормальний режим роботи. Це зроблено для екстрених ситуацій, коли важливий пучок світла на дорозі саме в момент включення світла, а також для включення далекого світла для підсвічування дорожніх знаків та об'єктів, що рухаються. Також таке рішення дозволяє зменшити температуру лампи, що зменшує споживання електроенергії.

Перевірка на спеціальному приладі показала, що світлодіодні лампи Baxster S серії в момент включення створюють потік світла 1680Lm і через деякий час знижується до 1320Lm (нормальний режим роботи). Це один із найвищих показників серед світлодіодних ламп, представлених на ринку України в даному ціновому сегменті. Якщо ж порівнювати з галогенними лампами, то за яскравістю лампи Baxster перевершують майже вдвічі навіть найяскравіші галогенні лампи Philips Rally Vision +150 (яскравість за приладом 840Lm), комплект яких коштує також як і комплект світлодіодних ламп Baxster. До того ж ресурс роботи галогенної лампи становить 600 годин, а світлодіодної – понад 10000.

Електричні параметри ламп Baxster:

  • Робоча напруга: 9-32V
  • Споживаний струм: 1,5А
  • Потужність: 25 Вт у момент включення та 19-20 Вт у нормальному режимі роботи.

Галогенні лампи в середньому споживають 5А і мають потужність 50-60 Вт (ксенон: 3-4А), що говорить про те, що світлодіодні лампи економніші за енергоспоживанням в 3 рази, хоча за світловими характеристиками перевищують штатні галогенні лампи.

У лампах Baxster використовується драйвер, що працює з різними типами напруги, що дозволяє встановлювати її в різні автомобілі навіть з контролем ламп, що згоріли. Baxster S1 емулює роботу оригінальної лампи і не видає помилку на панелі приладів авто.

Вбудовані "обманки" працюють практично з усіма автомобілями Європейського та Американського ринку (VW group, GM group, Chrysler, Ford та ін.).

Як уже говорилося вище, лампи S серії працюють у діапазоні 9-32 Вольт, що дозволяє встановлювати дані лампи на будь-яку авто-мото техніку, починаючи з простенького скутера і закінчуючи великою будівельною технікою.

Світлова температура даних ламп максимально наближена до сонячного світла – біле світло без яскраво виражених відтінків, що відповідає діапазону 5000-6000 К (кельвін).

Як показує практика та численні тести, близько 80% світлодіодних ламп, представлених на ринку України у найдешевшому ціновому діапазоні, не відповідають вимогам до освітлювальних приладів автомобіля та непридатні для експлуатації в автомобілі. Світлотінева межа ламп Baxster S1 дуже хороша, засліплення відсутнє. Фокусування правильне з чіткими межами (фокусується як штатний галоген), світло не розмазане безформною плямою як у більшості ламп, представлених на нашому ринку.

У світлодіодних лампах Baxster S1 використовують корейські безкорпусні LED діоди Seoul CSP (WICOP2). WICOP2 це нова технологія виготовлення безкорпусних світлодіодів, яка робить процес виробництва більш простим та дешевим. За розмірами та потужністю дані діоди можна порівняти з популярними чіпами Philips Z ES, що використовуються в лампах різного типу та класу багатьох світових виробників освітлювального обладнання для авто.

Корпус лампи та радіатор виготовлені із сплаву стандарту Aviation aluminum 6063, що має високі показники тепловіддачі. Радіатор має компактні розміри та поміщається під штатним ковпаком фари у 80% авто. Максимальна температура світлодіода у прогрітій лампі становить близько 130о, радіатора – 80о. У порівнянні галогенна лампа потужністю 60 Вт нагрівається до 200-300оС. Невелика температура нагріву позитивно впливає на термін служби ламп (близько 30000 годин), оскільки лампа не піддається різким перепадам температур під час роботи. До того ж у світлодіодної лампи відсутні УФ промені в спектрі, що в парі з низькою температурою нагрівання дозволяє довше зберігати фари, що відбиває покриття.

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок, що LED лампи Baxster S серії повністю відповідають усім вимогам до автомобільних освітлювальних приладів і є чудовою альтернативою галогенним та ксеноновим лампам. На відміну від ксенону, світлодіодні лампи не мають виносних блоків розпалювання і блоків живлення, завдяки чому установку даних ламп може зробити будь-який автолюбитель без сторонньої допомоги.


Артикул: 1696005891
Опис Світлодіодні лампи головного світла CYCLON Nextone LED L5 H4 Hi/Low 5000K: Світлодіодні лампи головного світла. Світловий потік перевищує ...
Артикул: 1696005542
Опис Світлодіодні лампи головного світла CYCLON Nextone LED L5 H13 Hi/Low 5000K: Світловий потік перевищує світловий потік ксенонового світла. ...
Артикул: 1696005189
Опис Світлодіодні лампи головного світла CYCLON Nextone LED L5 H7 5000K: Світлодіодні лампи головного світла. Світловий потік перевищує ...
Артикул: 1695999727
Опис Світлодіодні лампи головного світла CYCLON Nextone LED L5 H1 5000K: Світлодіодні лампи головного світла. Світловий потік перевищує ...
Артикул: 1695999298
Опис Світлодіодні лампи головного світла CYCLON Nextone LED L5 H11 5000K: Світлодіодні лампи головного світла. Світловий потік перевищує ...
Артикул: 1695997538
Опис Світлодіодні лампи головного світла CYCLON Nextone LED L5 9005 5000K: Світлодіодні лампи головного світла. Світловий потік перевищує ...
Артикул: 1695996377
Опис Світлодіодні лампи головного світла CYCLON Nextone LED L5 9006 5000K: Світлодіодні лампи головного світла. Світловий потік перевищує ...
Артикул: 1695995929
Опис Світлодіодні лампи головного світла CYCLON Nextone LED L5 H3 5000K: Світлодіодні лампи головного світла. Світловий потік перевищує ...