Новий корпусний сабвуфер від PIONEER.
21 березня 2018

Компанія Pioneer представляє новий корпусний сабвуфер Pioneer TS-WX300A із вбудованим підсилювачем. Завдяки своїм унікальним характеристикам модель забезпечить по-справжньому потужний якісний бас у салоні будь-якого автомобіля.

Опис Pioneer TS-WX300A:

Зазвичай для побудови сильної акустичної системи із сабвуфером додатково потрібні зовнішній підсилювач, комплект кабелів та корпус для динаміка. Однак підбір компонентів, що підходять один одному, – справа непроста. Хочете відмінний звук в автомобілі, але боїтеся помилитися з вибором? Новий активний сабвуфер створений спеціально для вирішення цієї проблеми.
Ідеально розрахований корпус та вбудований підсилювач класу D здатні відтворювати справді потужний бас. Усі необхідні дроти йдуть у комплекті, так що для встановлення сабвуфера вам не доведеться купувати жодних додаткових пристроїв. Кожен автолюбитель здатний самостійно, без залучення фахівців, підключити його, витративши лише кілька десятків хвилин. Після цього ви зможете без проблем насолоджуватися якісним глибоким басом, що заповнює весь простір салону автомобіля, або м'яким звучанням низьких частот у гармонії з іншими акустичними системами. Крім того, вам більше не доведеться використовувати викрутки, щоб відрегулювати звучання – вбудований підсилювач має зручні регулятори. Завдяки чудовим технічним характеристикам сабвуфера – значній потужності (1200 Вт) та чутливості (113 дБ) – ви отримаєте фантастичний звук без спотворень.
Сабвуфер TS-WX300A відрізняється агресивним дизайном, що запам'ятовується. На чорному коробі є яскраво-червона велика вишивка, бічні стінки обклеєні червоним карпетом. Все це не залишиться непоміченим і надасть вашому автомобілю зухвалої яскравості. Корпус із фазоінвертором – ще одна перевага новинки. Він дозволяє отримати більш гучний і насичений бас, що заповнює весь об'єм салону автомобіля. Яскраво виражений сріблясто-чорний захисний гриль на динаміці 12“ зовні підкреслить потужність сабвуфера і допоможе надати авто спортивні риси.