Incar CDH-105 BL. Автономний монітор з Android 6.0 на борту
04 березня 2018

Навіщо потрібний автономний монітор Incar CDH-105 BL. Довгі поїздки - стомлюючі, особливо якщо в подорож з вами вирушають діти. Користуватися компактними пристроями, такими як смартфон - незручно під час руху, а часом і небезпечно. Сучасним, простим і недорогим рішенням, в даному випадку, є монітор, що вбудовується в підголовник. Донедавна, такого роду моддинг салону автомобіля вважався розкішшю. INCAR CDH-105 BL демонструє, що комфорт доступний кожному.

  • Монітор INCAR CDH-105 BL виконаний із глянсового пластику. Більшість пристрою займає дисплей, обрамлений тонкою рамкою з хромованими бортами. Таке рішення дозволило виробнику "окреслити" грані монітора, при цьому підкресливши його витонченість та компактність.
  • Під дисплеєм розташувалася широка кнопка включення. Це данина сучасним трендам, адже таке рішення робить монітор схожим на флагманські пристрої від Samsung чи Apple.
  • Функціональні роз'єми, HDMI-вихід для монітора, USB-порт, аудіо роз'єм Mini-Jack та слот для SD-карток заховані під правим торцем. Вони непомітні, але легко досяжні. Позаду розташувалося кріплення для крісла.
  • Перед нами повноцінний автономний пристрій, готовий до роботи будь-якої миті.
  • На борту – система Android 6.0, яка встановлюється у більшість смартфонів, випущених у 2017 році.
  • Процесорна частина підголівника на 4 ядра з тактовою частотою 1,6 ГГц.
  • Об'єм оперативної пам'яті відповідає стандарту сучасних мобільних пристроїв і становить 2 Гб.

  • Вбудована пам'ять - 8 Гб, але її можна розширити за допомогою USB-флешок або SD-карток до 128 Гб з високим класом швидкості передачі даних. Також, у моніторі INCAR CDH-105 BL є Wi-Fi/Bluetooth передавачі. До монітора можна через них підключити смартфон, так і автомобільну магнітолу.
  • Головна вимога до моніторів – можливість відтворення відеороликів. За рахунок зв'язки потужного процесора і великого обсягу оперативної пам'яті пристрій легко справляється з 4К-відео. Підтримуються всі найпопулярніші аудіо/відео-формати, у тому числі аудіопотоки високої якості без стиснення. Живиться монітор від штатної напруги 12 Вольт, але за рахунок енергоефективного процесора та гарної матриці, споживана сила струму не перевищує 1,25 Ампера. Діапазон робочих температур – від -10 до +70 градусів. При цьому інженери подбали про тепловідведення всередині пристрою.

Артикул: 30530
Опис Накладка на підголівник Gazer HR100: Gazer HR100 Універсальний монітор для задніх пасажирів. Оснащений Full HD екраном з IPS матрицею ...
Артикул: 30531
Опис Накладка на підголівник Gazer HR250: Gazer HR250 – Універсальний монітор для задніх пасажирів. Є автомобільним планшетом на ...
Артикул: 29296
Опис Накладка на підголовник Baxster BHA10232H Flat black (1шт): Універсальна накладка на підголівник із широким набором мультимедійних ...
Артикул: 4508310
Опис монітора Alpine TME-M780EM: Монітор 7.0 дюймовий VGA екран 800 x 480 x 3 (1152 мільйони пікселів) ІЧ-передавач вбудований у корпус ...