Alpine X-Series: музика у форматах High Resolution
08 лютого 2018

Новий «ідол» звуковідтворення – музика у форматах High Resolution

Цифрові технології аудіотехніки в XXI столітті розвиваються з високою швидкістю. Десятиліття тому на порядку денному стояло питання: чи можна вважати звукозапис у MP3 повноцінною заміною компакт-диску, і якщо так, то при якому бітрейті. А зараз розмова йде вже зовсім на інших поверхах: сам рівень якості CD перестав служити еталоном. Новий «ідол» звуковідтворення – музика у форматах High Resolution. Об'єм даних файлів High Res перевищує обсяг CD в рази. Концепція Hi-Fi, звучання «високої вірності» наповнюється новим змістом – ступінь «вірності» та точності сягає нових висот.

Захоплення Hi-Res «бумує» у домашній та портативних системах. У car audio ця тема засиділася на старті, але потихеньку починає набирати обертів. Системний підхід тут дуже важливий. Встановити новий головний пристрій з підтримкою Hi-Res недостатньо. Якщо ви підключили його до штатних колонок, то приріст як дорівнюватиме нулю. До підсилювача та акустики при виборі компонентів High-Res тракту пред'являються підвищені вимоги.

Орієнтуючись на цей рівень вимог компанії Alpine розробила і випустила нову лінійку компонентів – X-Series.

Лінійка підсилювачів X-Series містить три моделі: чотириканальник X-A70F, п'ятиканальник X-A90V і моноблок X-A90M. Нові підсилювачі мають наднизькі спотворення, дуже широку частотну характеристику (до 60 кГц) і чудове відношення сигнал/шум. Повністю нова цифрова конструкція “SIERRA” використовує подвійний зворотний зв'язок порівняння сигналу після посилення і перетворення вихідним фільтром з вихідним сигналом. Коригування відхилень дозволяє досягти високої точності відтворення та мінімального фазового зсуву.