Нова серія Z від Pioneer
27 січня 2018

Функціональні можливості автомагнітолу серії Z від Pioneer. Широкі можливості налаштування аудіо та відео джерел, інтуїтивний інтерфейс, простота управління підключеними Bluetooth пристроями та багато іншого.

Просто підключіть ваш смартфон до нового пристрою серії AVH-Z та отримайте доступ до програм Apple CarPlay™, Android Auto™ та Waze™. Ви також можете відтворювати музику та відео з вашого смартфона в набагато вищій якості, ніж будь-коли.

Підключення смартфонів:

Нова лінійка магнітол дає можливість підключити смартфони на ОС: IOS та Android та користуються функціями телефону прямо на екрані магнітоли. Все, що вам потрібно буде тільки підключити ваш смартфон до магнітола.

 • Просто підключіть ваш iPhone для автоматичного запуску Apple CarPlay.

 

У цьому режимі вам будуть доступні:

 • Карти

Просто скажіть Siri®, куди Ви хочете поїхати, або оберіть напрямок з історії попереднього запиту.

 • Музика

Ви можете насолоджуватися музикою, що зберігається на смартфоні або з iTunes® Radio.


 • Повідомлення

Створюйте, прослуховуйте та відповідайте на повідомлення за допомогою Siri.


 • Android Auto 

 

Це спеціальний інтерфейс, який розроблений для комфортного використання функцій смартфона в автомобілі.

Карти

 • Дозвольте Google Картам стати Вашим путівником у дорозі. Легко дістатися туди, куди Вам потрібно, якщо у Вашому розпорядженні безкоштовна навігація з голосовими підказками, інформація про ситуацію на дорозі в режимі реального часу та багато іншого.


 • Музика
  Ваші улюблені мелодії – завжди з Вами. Отримайте доступ до улюбленої музики та слухайте її в потоковому режимі, використовуючи такі програми, як Google Play Music та інші.


 • Голосове управління
  Просто вимовте команду. Передова технологія розпізнавання мовлення дозволяє контролювати все за допомогою Вашого голосу – швидко та легко.

  Якість звуку

  Розроблено для отримання звучання преміум-класу

  Pioneer застосовує свій багаторічний професійний досвід у сфері технологій та інженерії до аудіокомпонентів нових AV-ресиверів. Вони мають оптимізовану компоновку друкованої плати для цілісності аудіосигналу та ряд компонентів аудіофільського класу для створення неперевершених вражень від прослуховування музики.

  Звукоінженери Pioneer з величезною увагою підійшли до процесу удосконалення схемотехніки, ретельно підбирали деталі та провели багаторазову перевірку за допомогою критичного слухання для того, щоб зробити тонке налаштування всіх елементів та підвищити якість звучання нових мультимедійних систем. Результатом стала неперевершена якість звуку та неймовірна музичність.
  Нові AV-ресивери відрізняються оновленим компонуванням друкованої плати. Звукові доріжки ізольовані від джерела живлення, а також інших схем обробки незвукових сигналів для захисту звукових даних від індукованих шумових перешкод, а також з метою підвищення цілісності сигналу.
  Високоякісні аудіокомпоненти:
  PMLCAP (Полімерний багатошаровий конденсатор)
  Новий конденсатор PMLCAP дозволяє відтворювати широкий діапазон середніх частот із неперевершеною точністю, надаючи звуку яскравого забарвлення.

  Елементи з низьким опором
  Вони дозволяють знизити рівень шумів у блоці живлення магнітоли.

  Смоляний електродний конденсатор
  Завдяки низькому ESR (еквівалентному послідовному опору) та низькій індуктивності ці конденсатори запобігають спотворенню сигналу та скорочують кількість перешкод.

  Новий інтерфейс користувача

  Широкі можливості налаштування аудіо та відео джерел, інтуїтивний інтерфейс, простота управління підключеними Bluetooth пристроями та багато іншого.

  Управління Bluetooth-пристроями
  Мультимедійна система відображає всі підключені до неї смартфони Bluetooth® одним списком.
  Можна легко перемикати між ними одним натисканням на екран.

 • Персоналізація розташування іконок
  Розташування іконок програм та джерел можна легко змінити, переміщуючи їх так, як це робиться на звичайному смартфоні. Налаштуйте меню мультимедійної системи, як Вам більше подобається!
 • Персоналізація оформлення
  Налаштуйте екран під себе, вибравши один із п'яти варіантів кольорового оформлення та семи заставок. Налаштуйте підсвічування, підібравши один із 112 відтінків. Це дозволить AV-ресивер ефектно поєднуватися з приладовою панеллю Вашого автомобіля.


Підтримує велику кількість цифрових форматів, що зберігаються на USB-накопичувачах.
Нові мультимедійні системи тепер можуть відтворювати відео у форматі Full HD (1080P) з файлів, закодованих у різних цифрових форматах, з USB-накопичувачів.

На даний момент до покупки доступний Pioneer AVH-Z5000BT та Pioneer AVH-Z1000DVD.

Сподіваємося, що решта представників нової серії вже скоро з'явиться у продажу!


Артикул: 1695129719
Опис Універсальна магнітола CYCLON C9-007: Універсальна магнітола CYCLONE C9-007 під керуванням операційної системи Android 10 - це втілення ...
Артикул: 1695055286
Опис Універсальна магнітола CYCLON C9-004 13 DSP GSM: Універсальна магнітола CYCLON C9-004 під керуванням операційної системи Android 10 - це ...
Артикул: 1695054351
Опис Універсальна магнітола CYCLON C9-004 (1600X720): Універсальна магнітола CYCLONE C9-004 під керуванням операційної системи Android 10 ...
Артикул: 1695045891
Опис Мультимедійна станція CYCLON NEXTONE 902 CPL (2X32): Мультимедійна станція Nextone 902 під керуванням операційної системи Android 10.0 - ...
Артикул: 1695044825
Опис Універсальна магнітола CYCLON C9-003 CPL (3x32): Універсальна магнітола CYCLONE C9-003 під керуванням операційної системи Android 10 - це ...
Артикул: 1695043350
Опис Мультимедійна станція CYCLON C9-002 (1X32): Мультимедійна станція під керуванням операційної системи Android 10.0 – це втілення ...
Артикул: 1695042086
Опис Мультимедійна станція CYCLON C9-001 (1X32): Мультимедійна станція під керуванням операційної системи Android 10.0 – це втілення ...
Артикул: 1695040720
Опис Універсальна магнітола CYCLON MP-7086A V3: Універсальна магнітола Cyclone MP-7086A V3 під керуванням операційної системи Android 10.0 - це ...