Нова серія Z від Pioneer
27 січня 2018

Функціональні можливості автомагнітолу серії Z від Pioneer. Широкі можливості налаштування аудіо та відео джерел, інтуїтивний інтерфейс, простота управління підключеними Bluetooth пристроями та багато іншого.

Просто підключіть ваш смартфон до нового пристрою серії AVH-Z та отримайте доступ до програм Apple CarPlay™, Android Auto™ та Waze™. Ви також можете відтворювати музику та відео з вашого смартфона в набагато вищій якості, ніж будь-коли.

Підключення смартфонів:

Нова лінійка магнітол дає можливість підключити смартфони на ОС: IOS та Android та користуються функціями телефону прямо на екрані магнітоли. Все, що вам потрібно буде тільки підключити ваш смартфон до магнітола.

 • Просто підключіть ваш iPhone для автоматичного запуску Apple CarPlay.

 

У цьому режимі вам будуть доступні:

 • Карти

Просто скажіть Siri®, куди Ви хочете поїхати, або оберіть напрямок з історії попереднього запиту.

 • Музика

Ви можете насолоджуватися музикою, що зберігається на смартфоні або з iTunes® Radio.


 • Повідомлення

Створюйте, прослуховуйте та відповідайте на повідомлення за допомогою Siri.


 • Android Auto 

 

Це спеціальний інтерфейс, який розроблений для комфортного використання функцій смартфона в автомобілі.

Карти

 • Дозвольте Google Картам стати Вашим путівником у дорозі. Легко дістатися туди, куди Вам потрібно, якщо у Вашому розпорядженні безкоштовна навігація з голосовими підказками, інформація про ситуацію на дорозі в режимі реального часу та багато іншого.


 • Музика
  Ваші улюблені мелодії – завжди з Вами. Отримайте доступ до улюбленої музики та слухайте її в потоковому режимі, використовуючи такі програми, як Google Play Music та інші.


 • Голосове управління
  Просто вимовте команду. Передова технологія розпізнавання мовлення дозволяє контролювати все за допомогою Вашого голосу – швидко та легко.

  Якість звуку

  Розроблено для отримання звучання преміум-класу

  Pioneer застосовує свій багаторічний професійний досвід у сфері технологій та інженерії до аудіокомпонентів нових AV-ресиверів. Вони мають оптимізовану компоновку друкованої плати для цілісності аудіосигналу та ряд компонентів аудіофільського класу для створення неперевершених вражень від прослуховування музики.

  Звукоінженери Pioneer з величезною увагою підійшли до процесу удосконалення схемотехніки, ретельно підбирали деталі та провели багаторазову перевірку за допомогою критичного слухання для того, щоб зробити тонке налаштування всіх елементів та підвищити якість звучання нових мультимедійних систем. Результатом стала неперевершена якість звуку та неймовірна музичність.
  Нові AV-ресивери відрізняються оновленим компонуванням друкованої плати. Звукові доріжки ізольовані від джерела живлення, а також інших схем обробки незвукових сигналів для захисту звукових даних від індукованих шумових перешкод, а також з метою підвищення цілісності сигналу.
  Високоякісні аудіокомпоненти:
  PMLCAP (Полімерний багатошаровий конденсатор)
  Новий конденсатор PMLCAP дозволяє відтворювати широкий діапазон середніх частот із неперевершеною точністю, надаючи звуку яскравого забарвлення.

  Елементи з низьким опором
  Вони дозволяють знизити рівень шумів у блоці живлення магнітоли.

  Смоляний електродний конденсатор
  Завдяки низькому ESR (еквівалентному послідовному опору) та низькій індуктивності ці конденсатори запобігають спотворенню сигналу та скорочують кількість перешкод.

  Новий інтерфейс користувача

  Широкі можливості налаштування аудіо та відео джерел, інтуїтивний інтерфейс, простота управління підключеними Bluetooth пристроями та багато іншого.

  Управління Bluetooth-пристроями
  Мультимедійна система відображає всі підключені до неї смартфони Bluetooth® одним списком.
  Можна легко перемикати між ними одним натисканням на екран.

 • Персоналізація розташування іконок
  Розташування іконок програм та джерел можна легко змінити, переміщуючи їх так, як це робиться на звичайному смартфоні. Налаштуйте меню мультимедійної системи, як Вам більше подобається!
 • Персоналізація оформлення
  Налаштуйте екран під себе, вибравши один із п'яти варіантів кольорового оформлення та семи заставок. Налаштуйте підсвічування, підібравши один із 112 відтінків. Це дозволить AV-ресивер ефектно поєднуватися з приладовою панеллю Вашого автомобіля.


Підтримує велику кількість цифрових форматів, що зберігаються на USB-накопичувачах.
Нові мультимедійні системи тепер можуть відтворювати відео у форматі Full HD (1080P) з файлів, закодованих у різних цифрових форматах, з USB-накопичувачів.

На даний момент до покупки доступний Pioneer AVH-Z5000BT та Pioneer AVH-Z1000DVD.

Сподіваємося, що решта представників нової серії вже скоро з'явиться у продажу!


Артикул: 35980
Опис Мультимедіа 2-DIN Baxster BMS-B1501 Carply/AndroidAuto: Універсальний 2-DIN мультимедійний пристрій з яскравим 7” екраном, який ...
Артикул: 35981
Опис Мультимедійний центр Baxster BMS-B1509 Carply/AndroidAuto 9: Другий мультимедійний пристрій із серії BMS-B від компанії Baxster з яскравим ...
Артикул: 1712331108
Опис Мультимедіа 2-DIN Celsior CSW-7025М (без приводу): Фіксована передня панель 7.0" TFT сенсорний екран підтримує 1080P USB/TF слот ...
Артикул: 39845
Опис Мультимедіа 2-DIN Celsior CSW-7024М (без приводу): Celsior CSW-7024M Фіксована передня панель 7.0" TFT сенсорний екран підтримує 1080P ...
Артикул: 1712242446
Опис Автомагнітола JVC KW-M27DBT: Розмір екрана Ширина 6,8 дюйми (діагональ) Сенсорне управління Так Тип панелі Ємнісний з печаткою ...
Артикул: 1712141693
Опис Автомагнітола Pioneer SPH-EVO950DAB-UNI: Pioneer представляє свою нову автомобільну магнітолу, що поєднує передові технології та ...
Артикул: 1711980896
Опис Універсальний головний пристрій EasyGo G10 10 inch: Універсальна мультимедійна система EasyGo G10 10 inch Штатна мультимедійна система ...
Артикул: 1711980364
Опис Універсальний головний пристрій EasyGo F50 10 inch: Універсальна мультимедійна система EasyGo F50 10 inch. Штатна мультимедійна система ...