Pioneer випустив першу серію магнітол із караоке!
22 листопада 2017

Огляд новинок від Pioneer Гучною новиною у сфері авторозваг безперечно стане нова функція - караоке. Pioneer підхоплює тренд співу, що набирає популярність, в автомобілі випуском відразу трьох моделей з підтримкою караоке - DEH-S3000BT, DEH-S5000BT і MVH-S300BT.

Компанія Pioneer представляє нове покоління автомобільних головних пристроїв (DEH-S5000BT, DEH-S3000BT, DEH-S2000UI, DEH-S100UB, DEH-S100UBG, DEH-S100UBA, DEH-S100UBB) та цифрових медіаресиверів (M0 -S100UB, MVH-S100UBG, MVH-S100UBA та MVH-S100UBW).

Караоке у новій формі:

 • Тепер караоке у машині стало реальністю. Як це працює? Все дуже просто! Підключіть мікрофон через AUX, активуйте його, утримуючи кнопку «Пошук», та насолоджуйтесь.
 • Тепер ваш голос передаватиметься через динаміки автомобіля під акомпанемент улюблених треків. Щоб досягти ідеального балансу вашого голосу та композиції, відрегулюйте чутливість мікрофона щодо звучання мелодії.
 • Як джерело можна використовувати будь-який цифровий носій: смартфон (у тому числі передача Bluetooth), USB, CD або жорсткий диск.
 • Хоча режим караоке розрахований насамперед на пасажирів, а не на водія, йому точно не доведеться нудьгувати в дорозі. Будь-яка далека дорога або втомлива пробка під вокальний супровід пасажирів перетвориться на захоплюючу подорож, а щоб водій теж сповна насолодився співом – влаштуйте музичну вечірку на природі. Крім того, завдяки можливості підключення мікрофона автомагнітоли Pioneer можуть бути використані при проведенні екскурсій по місту.
 • Безумовно, нове покоління автомобільних ресіверів Pioneer примітне не лише караоке, але й багатим розширеним функціоналом.
 • Широкі можливості підключення смартфонів
 • Bluetooth-з'єднання. Нові моделі (DEH-S5000BT, DEH-S3000BT та MVH-S300BT) оснащені модулями Bluetooth, які дозволяють здійснювати дзвінки та потокове відтворення музики із сумісних пристроїв. Вбудований Bluetooth-модуль дозволяє зберігати в пам'яті ресивера до десяти смартфонів і підключати до магнітола бездротовим протоколом відразу два смартфони одночасно. Це дозволяє користувачеві без обмежень підключати, наприклад, особистий та робочий смартфони без необхідності налаштовувати додатково. Висока якість звуку в режимі Handsfree забезпечується підтримкою Bluetooth модуля з протоколом HFP 1.6, що має розширений частотний діапазон передачі мови, що дозволяє чути співрозмовника максимально чітко. А протокол AVRCP 1.5.дає можливість завантажити медіатеку зі смартфона на головний пристрій і здійснювати базові дії (Play/Pause/Volume/FF/Random/Repeat).
 • USB Auto Pairing - при підключенні смартфона по USB, магнітола автоматично визначає, на якій платформі працює ваш пристрій - iPhone або Android - тепер немає необхідності вибирати цей параметр вручну (DEH-S3000BT сумісна тільки з пристроями на платформі Android). Тепер власники iPhone зможуть здійснювати бездротовий пошук за плейлистами, виконавцями, композиціями, жанрами та сумісними програмами потокового відтворення аудіо по Bluetooth, тоді як раніше ця функція була доступна тільки на флагманських 1DIN моделях.
 • USB-підключення. Підключивши iPhone, смартфон на платформі Android або портативний USB-накопичувач через USB, ви отримаєте доступ до базових функцій управління медіатекою безпосередньо з головного пристрою (Play/Pause/FF/Rev/Random/Repeat). При цьому інформація про треки, що програються, буде відображатися на екрані магнітоли. Media Transfer Protocol підтримується на смартфонах Android, починаючи з версії OS 4.1 (Ice Cream Sandwich).

Визначний функціонал:

 • Advanced Remote Control App 2.0 (ARC):
 • Остання версія оновленої програми Pioneer ARC працює як зі смартфонами на базі iOS, так і на базі Android. Вона дозволяє повністю розкрити потенціал вашої магнітоли – керувати відтворенням музики, перемикатися між джерелами звуку (FM, Bluetooth Audio, USB тощо), запускати сумісні зовнішні програми, а також налаштовувати колір підсвічування ресивера та керувати налаштуваннями звуку прямо з екрана смартфона. І все це – через зручний та простий інтерфейс програми на смартфоні – користувачі можуть використовувати звичні рухи управління: торкання, перегортання тощо.
 • Розширені аудіоналаштування, такі як поканальне налаштування звуку, керування тимчасовими затримками, кросовер, також можна легко керувати за допомогою програми Pioneer ARC. Інтерфейс побудований таким чином, щоб відображати максимум інформації у зручній та інтуїтивно зрозумілій формі.
 • В оновленій версії програми з'являється нова можливість, яка дозволяє легко перемикатися між великою кількістю підключених Bluetooth смартфонів, таким чином, отримавши доступ до медіатек пристроїв. При цьому дзвінки можна приймати лише з двох телефонів одночасно.
 • AOA 2.0 Support for Android:
 • Протокол Android 2.0 АОА (Android Open Accessory Protocol 2.0) дозволяє власникам Android-пристроїв відтворювати музику зі смартфона, у тому числі із зовнішніх сумісних додатків, а також комфортно керувати треками з фронтальної панелі ресивера. Протокол підтримується Android-пристроями, починаючи з версії OS 4.1, які мають бути підключені через кабель USB.

Покращені аудіоналаштування:

 • Dynamic Bass Enhancer – Посилення басу за рахунок додавання додаткових низькочастотних гармонійних коливань у звуковий сигнал та збільшення амплітуди цих коливань щодо оригінального сигналу.
 • 13-смуговий графічний еквалайзер
 • Функція Quick Charge для Android, що дозволяє швидше заряджати Android-смартфони струмом до 1,5A.
 • Формат FLAC (усі крім DEH-S2000UI). Нові моделі дозволяють насолодитися найвищою якістю звучання завдяки підтримці lossless-формату FLAC

Артикул: 1718207543
Опис Автомагнітола Blaupunkt Stockholm 400 DAB: Автомагнітола Blaupunkt Skagen 400 DAB BT – це цифровий медіа-ресивер, із вбудованим ...
Артикул: 1712240271
Опис Автомагнітола JVC KD-T822BT: Автомагнітола JVC KD-T822BT Приймач Bluetooth® з переднім Aux та USB/DSP з DTA та 13-смуговим ...
Артикул: 1712062353
Опис Автомагнітола CYCLON DECKER MDR-110 BT: Автомагнітола DECKER MDR-110 BT з хорошим звучанням, 2 виходи для підключення сабвуфера, ...
Артикул: 1711986979
Опис Бездискова MP3 магнітола Cyclon MP-1086 BA: Бездискова магнітола MP3 з FM тюнером, Bluetooth. Фіксована передня панель, слот USB, слот ...
Артикул: 1711985701
Опис 1 Din Магнітола CYCLON MP-1028: 1 Din Магнітола з тюнером FM. Підтримка керування через мобільний додаток CarRadio (Android/IOS), ...
Артикул: 1707563516
Опис Автомагнітола Blaupunkt Essen 200 DAB BT: Автомагнітола Blaupunkt Essen 200 DAB BT – це багатофункціональний пристрій з можливістю ...
Артикул: 1707562574
Опис Автомагнітола Blaupunkt Nurnberg 200 DAB BT: Автомагнітола Blaupunkt Nurnberg 200 DAB BT – це високоякісний аудіо-пристрій для ...
Артикул: 36323
Опис Медіа-ресивер Celsior CSW-2401MD: Бездисковий MP3/SD/USB/FM програвач Знімна передня панель Пульт керування на кермо USB/TF для формату ...