Незабаром розпочнеться продаж нового покоління автомобільних CD/USB ресиверів KENWOOD формату 1DIN.
18 листопада 2017

Компанія KENWOOD ставить завдання з досягнення найвищої точки в дизайні та технології. Кожен дизайн не тільки чудовий, а й технологічно високо функціональний. Як приклад, роз'єм USB та гнізда AUX на передній панелі закриваються зсувними дверцятами для зручності та підсвічуються для естетики. Іншою особливістю дизайну є «ефект емоційного підсвічування», який реагує на дію користувача або звук. Моделі, сумісні з відтворенням звуку через Bluetooth, та моделі, що підключаються до iPod за допомогою одного. кабелю також є частиною нової лінійки пристроїв. Корпорація Kenwood представляє справді інноваційні ресивери. Вони зроблені лише для вас.

До оновленої лінійки моделей автомагнітол Kenwood формату 1DIN увійшли кілька ресиверів базового рівня та кілька моделей з більш розвиненим набором функцій, що включають звуковий процесор з можливістю поканального підключення акустики та затримками, Bluetooth з розширеними можливостями та підтримку Hi-Res Audio.

Базовими в новій лінійці є моделі Kenwood KDC-120UR/UG/UB. Вони мають фіксовані кольори підсвічування кнопок, які легко визначити за останньою літерою в індексі моделі – Kenwood KDC-120UR має червоне підсвічування (Red), Kenwood KDC-120UG – зелене (Green), а Kenwood KDC-120UB – синю (Blue).

 • У їх оснащення вже входять підтримка lossless-формату FLAC (у базових моделях – роздільною здатністю до 48 кГц/16 біт) та робота з Android-смартфонами (MSC/AOA 2.0). Встановіть на смартфон програму Kenwood Music Control, яка дозволяє в тому числі створювати плейлисти "за настроєм", або програму Kenwood Music Play, щоб керувати відтворенням прямо через ресивер. Обидві програми доступні на Google Play абсолютно безкоштовно.

 • Важливою особливістю нових ресиверів є технологія Dark Current Consumption. У режимі Standby головний пристрій споживає менше 1мА, а це означає, що ви можете бути спокійними за збереження акумулятора навіть під час тривалої зимової стоянки. У аналогічних моделей інших виробників струм споживання у такому режимі зазвичай становить щонайменше 7 мА.

 • Традиційно особливу увагу приділено підсвічуванню передньої панелі та якості символьних екранів. У ресиверах використовуються висококонтрастні 13-символьні VA-матриці (Vertical Alignment), які добре читаються навіть під кутом і при яскравому сонячному освітленні і показують себе набагато краще, ніж "точкові" екрани. Світлодіоди OSRAM з кутом розсіювання 120 градусів дають рівномірне, яскраве, але не засліплююче підсвічування кнопок. Передбачена можливість регулювання яскравості для денного та нічного режимів.

 • Гнучко настроїти звучання можна за допомогою параметричного 3-смугового еквалайзера. Такий еквалайзер дозволяє не тільки вибирати центральні частоти регулювання з 12 можливих варіантів, а й змінювати ширину регулювання кожної зі смуг. Окремо передбачена система посилення басів Bass-Boost, яка дозволяє коректніше налаштовувати звучання нижніх частот, не торкаючись основних налаштувань еквалайзера. З функцією тонкомпенсації комфортний тональний баланс зберігається за будь-якої гучності.

 • Для підключення окремих підсилювачів передбачена одна пара лінійних виходів, які можна перевести або в широкосмуговий режим (наприклад, для підключення підсилювача фронтальної акустики) або включити в меню ФНЧ, що настроюється (для підключення підсилювача сабвуфера).

ДЛЯ ПІДВИЩЕНИХ ВИМОГ:

 • Модель Kenwood KDC-152R орієнтована для тих, хто вибирає недорогий головний пристрій для більш розвиненої системи з окремими підсилювачами. Вона має не одну, а дві пари лінійних виходів.

 • Модель Kenwood KDC-172Y також має дві пари лінійних виходів, проте орієнтована на тих, хто приділяє особливу увагу естетиці передньої панелі. У цій моделі використовується дворядковий дисплей, а колір підсвічування кнопок можна гнучко налаштовувати. Додатково в комплекті до цього ресивера йде ІЧ-пульт дистанційного керування.

 • Для власників смартфонів та плеєрів Apple ми рекомендуємо модель Kenwood KDC-220UI. Її функціональне оснащення майже аналогічне до оснащення базових ресіверів, проте вона підтримує пряме управління відтворенням з iPhone або iPod при його підключенні до USB. Колір підсвічування передньої панелі – налаштований.

ЛЕГЕНДАРНИЙ "ТРИСОТИЙ" СТАЄ КРАЩЕ:

 • Особливо звертаємо увагу на модель Kenwood KDC-320UI. Вона прийшла на заміну бестселлеру 2016-2017 років - знаменитої "трьохсотої" моделі (Kenwood KDC-300UI). Kenwood KDC-320UI побудована на абсолютно новій, потужнішій платформі і тепер підтримує формат FLAC аж до роздільної здатності 24 біт/96 кГц (Hi-Res).

Велику увагу було приділено помехозащищенности апарату, повністю виключено можливість появи шумів та наведень.

 • Крім цього, Kenwood KDC-320UI оснащена вбудованим процесором (DSP), який, на відміну від Kenwood KDC-BT300UI, тепер не тільки має можливість поканального включення акустичних систем, але й можливість регулювання затримок. Характер звучання налаштовується 13-смуговим еквалайзером.
 • Будучи орієнтованим у тому числі і на складні системи з окремими підсилювачами, Kenwood KDC-320UI оснащений трьома парами 4-вольтових лінійних виходів.
 • Kenwood KDC-320UI підтримує технологію Rapid Charge (стандарт BC 1.2) – при підключенні по USB смартфону або плеєру цей пристрій може заряджатися струмом 1,5 Ампер
 • На сьогоднішній день Kenwood KDC-320UI, як і раніше, є одним з найдоступніших головних пристроїв серед усіх моделей з аналогічними можливостями.

ДЛЯ ТИХ, ХТО ВМІЄ ЕКОНОМІТИ ПРАВИЛЬНО:

 • Модель Kenwood KDC-BT520U побудована на цій же платформі, підтримує FLAC з роздільною здатністю аж до 24 біт/96 кГц (Hi-Res) і також містить вбудований процесор (DSP), але орієнтована на тих, хто не планує будувати систему з великою кількістю окремих підсилювачів.
 • KDC-BT520U
 • Ресивер має одну пару виходів RCA, до якої можна підключити, наприклад, підсилювач сабвуфера, для цього є всі необхідні фільтри. Поканальне підключення акустичних систем здійснюється до каналів вбудованого підсилювача.
 • Kenwood KDC-BT520U має вбудований модуль Bluetooth із розвиненими можливостями. До нього можна підключати одночасно до двох смартфонів у режимі hands-free та до п'яти (!) смартфонів у режимі відтворення музики (функція Kenwood Music Mix).
 • Підтримується профіль AVRCP1.5, що дає можливість навігації по медіатеці підключеного Bluetooth смартфона прямо з головного пристрою. А підтримка профілю HFP 1.6 дозволяє значно підвищити якість передачі мови в режимі hands-free – ви чутимете співрозмовника практично так само, як якщо б він сидів поряд з вами.
 • Крім цього, підтримується робота з додатком Kenwood Remote App. Це означає, що ви можете встановити цю програму на свій смартфон (вона доступна на Google Play і App Store абсолютно безкоштовно), підключити його по Bluetooth до головного пристрою та керувати налаштуваннями ресівера та відтворенням прямо зі смартфона. Продуманий інтерфейс з наочним відображенням всіх параметрів дозволяє легко налаштовувати складні функції навіть не маючи спеціальних знань.


Артикул: 1718207543
Опис Автомагнітола Blaupunkt Stockholm 400 DAB: Автомагнітола Blaupunkt Skagen 400 DAB BT – це цифровий медіа-ресивер, із вбудованим ...
Артикул: 1712240271
Опис Автомагнітола JVC KD-T822BT: Автомагнітола JVC KD-T822BT Приймач Bluetooth® з переднім Aux та USB/DSP з DTA та 13-смуговим ...
Артикул: 1712062353
Опис Автомагнітола CYCLON DECKER MDR-110 BT: Автомагнітола DECKER MDR-110 BT з хорошим звучанням, 2 виходи для підключення сабвуфера, ...
Артикул: 1711986979
Опис Бездискова MP3 магнітола Cyclon MP-1086 BA: Бездискова магнітола MP3 з FM тюнером, Bluetooth. Фіксована передня панель, слот USB, слот ...
Артикул: 1711985701
Опис 1 Din Магнітола CYCLON MP-1028: 1 Din Магнітола з тюнером FM. Підтримка керування через мобільний додаток CarRadio (Android/IOS), ...
Артикул: 1707563516
Опис Автомагнітола Blaupunkt Essen 200 DAB BT: Автомагнітола Blaupunkt Essen 200 DAB BT – це багатофункціональний пристрій з можливістю ...
Артикул: 1707562574
Опис Автомагнітола Blaupunkt Nurnberg 200 DAB BT: Автомагнітола Blaupunkt Nurnberg 200 DAB BT – це високоякісний аудіо-пристрій для ...
Артикул: 36323
Опис Медіа-ресивер Celsior CSW-2401MD: Бездисковий MP3/SD/USB/FM програвач Знімна передня панель Пульт керування на кермо USB/TF для формату ...