Gazer F735g – перший реєстратор з роздільною здатністю Quad HD, модулем Wi-Fi, GPS, а також інноваційним магнітним кріпленням з передачею живлення.
16 листопада 2017

Gazer F735g - перший реєстратор з роздільною здатністю Quad HD.

Компанія GAZER, виробник інноваційної електроніки для автомобіля, презентувала свою чергову новинку - незвичайний у технічному та дизайнерському сенсі відеореєстратор з роздільною здатністю Quad HD з WDR та кутом огляду 140 ° Gazer F735g.

Компанія GAZER, виробник інноваційної електроніки для автомобіля, презентувала свою чергову новинку - незвичайний у технічному та дизайнерському сенсі відеореєстратор з роздільною здатністю Quad HD з WDR та кутом огляду 140 ° Gazer F735g.

Перше, що впадає у вічі коли береш даний гаджет в руки це його футуристичний дизайн без кнопок і екрану, а також магнітне кріплення з можливістю подачі живлення на реєстратор, завдяки чому реєстратор можна легко зняти і повісити на місце одним рухом руки. Все керування та налаштування відбувається за допомогою мобільного телефону через спеціальний додаток Gazer Viewer. Підключення до смартфону відбувається через вбудований модуль Wi-Fi.

Ключові переваги

 • Запис у роздільній здатності Quad HD з WDR та кутом огляду 140°
 • Вбудований Wi-Fi модуль та можливість підключення другого реєстратора
 • Додаток «Gazer Viewer» для iPhone та Android
 • Інноваційне магнітне кріплення з передачею живлення
 • GPS модуль з аналітикою поїздок та стилю водіння
 • Підтримка карт пам'яті до 128 Gb, безперервний відео ряд
 • Бездротовий пульт збереження фото та відеофрагментів
 • G-сенсор, режим паркування та Time-Lapse
 • Унікальний дизайн та відмінна ергономіка
 • Quad HD зйомка з функцією WDR

Головна цінність будь-якого відеореєстратора – це якість запису. Автомобільний відеореєстратор Gazer F735g здійснює відеозйомку з роздільною здатністю Quad HD (2560x1440p). Широкий кут огляду 140°, 6-шарова скляна просвітлена лінза з апертурою F1.8, матриця розміром 1/3” забезпечують високу деталізацію та якість картинки, щоб максимально розкрити можливості 2K роздільної здатності запису.

Функція WDR є на сьогоднішній день однією з найбільш популярних в автомобільних відеореєстраторах. При різких перепадах освітлення (при виїзді з тунелю, русі авто проти світла та ін.) ця технологія дозволить уникнути «сліпих» ділянок на відео. Об'єкти, які під час зйомки були надто засвічені або навпаки - потрапили в тінь, завдяки технології WDR на відеозаписах залишаться чіткими та інформативними.

Вбудований Wi-Fi модуль та підключення другого реєстратора:

 • Відеореєстратор Gazer F735g оснащений модулем Wi-Fi для роботи з мобільною програмою Gazer Viewer, яку можна завантажити з App Store або Play Маркет. Усі можливості для налаштування відеореєстратора, роботи з відеозаписами та фотографіями, збереження та редагування відеороликів, перегляду звітів про ваші поїздки доступні у вас на смартфоні. Поділитися фото чи відео фрагментом вашої подорожі в соціальних мережах чи месенджерах тепер дуже просто – ви можете зробити це одразу ж із салону авто.
 • Відеореєстратор Gazer F735g підтримує пару з відеореєстратором Gazer F720 по мережі Wi-Fi. Ця функція об'єднання двох відеореєстраторів у загальну мережу дозволяє зручно використовувати пристрої як двоканальну бездротову систему і переглядати потокове відео з обох реєстраторів у режимі «Малюнок у картинці» синхронно. При цьому використовується бездротовий пульт екстреного запису, при натисканні якого створюються два скріншоти та два відеофрагменти тривалістю 10-30 секунд на обох реєстраторах одночасно. У той самий час кожен із реєстраторів робить запис своєї карти пам'яті незалежно від іншого, а тривалість архівних записів не зменшується з допомогою використання двох каналів.

Додаток «Gazer Viewer» для смартфонів на базі iOS та Android:

 • Для роботи з відеореєстратором Gazer F735g використовується додаток Gazer Viewer, який можна завантажити з App Store або Play Маркет. На екрані вашого смартфону ви можете стежити за відеозаписом у реальному часі, налаштувати відеореєстратор та перевірити картку пам'яті, зберегти відеозаписи на смартфон, поділитися відеозаписами чи фото у соціальних мережах Instagram, Twitter, Facebook, а також у месенджерах та Google Drive. Фрагменти відео, а також фотографії, які були зроблені під час натискання кнопки бездротового пульта, завантажуються в смартфон автоматично при відкритті програми, і ви зможете використовувати їх для публікацій у зручний для вас час. Ще однією особливістю програми є наявність відео- та фоторедактора, що надає можливість редагування та нарізки відеофрагментів, додавання музики, візуальних ефектів, субтитрів та ін.

Інноваційне магнітне кріплення з передачею живлення:

 • Відмінною особливістю відеореєстратора Gazer F735g є інноваційне швидкознімне магнітне кріплення, яке дозволяє миттєво встановлювати та від'єднувати реєстратор без найменшого зусилля. Ви зможете легко зняти реєстратор, залишаючи автомобіль на парковці. При цьому реєстратор надійно закріплений під час руху та фіксує задане положення.
 • Кабель живлення відеореєстратора приєднується до кріплення, а передача живлення реєстратор здійснюється через магнітний роз'єм. Саме кріплення фіксується на лобовому склі автомобіля за допомогою знімного майданчика на 3М скотчі, що дозволяє зняти кріплення з лобового скла, наприклад, для встановлення в інший автомобіль. Дизайн кріплення виконаний у стилі самого реєстратора та органічно впишеться у салон сучасного автомобіля.

GPS модуль та аналітика поїздок:

 • Gazer F735g оснащений GPS-модулем, який вбудований у кріплення реєстратора. GPS-приймач зафіксує координати місцезнаходження та поточну швидкість в момент зйомки, яка також буде відображена на відео у вигляді титрів. У мобільному додатку ви зможете переглянути маршрут руху автомобіля та його швидкість на карті Google, а також отримати багато додаткової інформації про ваші поїздки, стиль водіння і навіть спортивні досягнення.
 • Відеореєстратор зафіксує всі ваші поїздки, в рамках кожної з них ви зможете переглянути кількість різких прискорень та гальмування із зазначенням швидкості початку та закінчення дії, кількість різких поворотів з фіксацією швидкості їх проходження. Вам буде доступна максимальна та середня швидкість руху, загальна висота підйому в метрах, максимальна та середня висота над рівнем моря. Також буде зафіксовано найшвидше прискорення 0 – 60 км/год та 0 – 100 км/год та мінімальний гальмівний шлях 60 – 0 км/год та 100 – 0 км/год. Всі ці дані можна вивести в одну таблицю та поділитися інформацією у соціальних мережах чи месенджерах. На основі цих даних формується оцінка вашого стилю водіння за шкалою 100 балів, і ви можете вдосконалювати ваші навички та майстерність.

Підтримка карт пам'яті об'ємом до 128 Гб:

 • Ви можете не турбуватися про тривалість відеозаписів, які зберігає відеореєстратор F735g з підтримкою карток пам'яті до 128 Gb стандарту microSDXC. Навіть у роздільній здатності Quad HD реєстратор збереже більше 26 годин відео, що зазвичай складає близько двох тижнів поїздок. Якщо вам необхідно отримати ще глибший архів до 37 годин поспіль, достатньо переключити роздільну здатність запису в налаштуваннях реєстратора в режим HD.
 • Усі файли відображаються в програмі як безперервна часова шкала, не поділяються на окремі файли. Давно в минулому навіть теоретичні перепустки між роликами, жодного моменту запису не може бути втрачено. У мобільному додатку ви можете вибрати початок і закінчення часу, щоб завантажити цей відрізок відео у вигляді окремого файлу на ваш смартфон.

Бездротовий пульт та збереження фото та відеофрагментів:

 • Прекрасна ідея зберігати важливі та цікаві моменти на вашому шляху втілилася у відеореєстраторі F735g. Для цього в комплекті реєстратора Gazer F735g передбачений елегантний бездротовий пульт зі спеціальною липкою прокладкою-кріпленням, який можна закріпити практично на будь-якій поверхні салону автомобіля і так само легко зняти без будь-яких слідів або пошкоджень як самої поверхні. Пульт також має можливість кріплення на ключницю або брелок.
 • У потрібний момент ви зможете миттєво здійснити фотографію та зберегти відрізок відео тривалістю 10-30 секунд (залежно від налаштування), причому половина цього відео буде до моменту натискання, а друга половина – після моменту натискання кнопки пульта. Всі такі фото та відео фрагменти будуть автоматично завантажені на ваш смартфон при найближчому відкритті мобільного додатка Gazer Viewer, і ви зможете опублікувати або поділитись ними у будь-який зручний час.


G-сенсор, режим паркування та Time-Lapse запис:

 • Відеореєстратор оснащений вбудованим G-сенсором, який реагує на різкі зміни положення по всіх трьох осях. У відеореєстраторі Gazer F735g цей датчик забезпечує збереження відеофайлів, отриманих при різких змінах швидкості чи напрямку руху автомобіля, а також у разі позаштатної ситуації. Під час спрацювання G-сенсора відеофайли переміщуються в окрему папку і не видаляються в процесі кільцевого запису. Вони завжди залишаються доступними для перегляду та збереження на смартфон доти, доки користувач не видалить їх у додатку.
 • Відеореєстратор F735g автоматично визначить, коли автомобіль зупинився та не рухається більше 10 хвилин. У такому випадку увімкнеться режим паркування, в якому відео ведеться в режимі Time-Lapse, зі швидкістю 1 кадр в секунду. Цього цілком достатньо, щоб фіксувати обстановку із припаркованого автомобіля, при цьому значно економиться місце на карті пам'яті та зберігається більше записів під час руху.


Унікальний дизайн та відмінна ергономіка:

 • Відеореєстратор Gazer F735g виконаний у стильному дизайні сучасних спортивних та преміальних автомобілів. Разом із кріпленням, бездротовим пультом та зарядним пристроєм реєстратор відмінно впишеться в інтер'єр автомобіля. Ви зможете розмістити бездротовий пульт у найбільш зручному місці, щоб вона завжди була під рукою для фіксації важливих чи цікавих подій ваших подорожей. Додатковий USB-роз'єм зарядного пристрою дозволить підключити кабель заряджання смартфона одночасно із підключенням реєстратора. Магнітне кріплення з передачею живлення надасть вам повну свободу дій, щоб без жодних зусиль знімати та встановлювати реєстратор однією рукою. А якщо знадобиться зняти і кріплення, без проблем – просто від'єднайте його від 3М майданчика. Все зроблено для вашої зручності та комфорту, щоб ви мали максимум інструментів та можливостей для фото- та відеозапису під час ваших авто подорожей.

Замовити в нашому магазині та переглянути більш детальні характеристики можна за посиланням.


Артикул: 35754
Опис Відеореєстратор Aspiring Expert 9 Speedcam, WI-FI, GPS, 2K, 2 cameras: Aspiring EXPERT 9 – новітній автомобільний відеореєстратор ...
Артикул: 1695033670
Опис Дзеркало-реєстратор Prime-X 055D 2K з камерою заднього виду AHD: Дзеркало-реєстратор Prime-X 055D 2K. Дзеркало Prime-X 055D 2K керується ...
Артикул: 1680606016
Опис Дзеркало заднього виду з відеореєстратором Phantom RM-44 DVR Full HD PHANTOM RM-44 DVR Full HD являє собою салонне дзеркало заднього ...
Артикул: 1680603013
Опис Дзеркало заднього виду з відеореєстратором Phantom RM-54 DVR Full HD PHANTOM RM-54 DVR Full HD являє собою салонне дзеркало заднього ...
Артикул: 1664981831
Опис відеореєстратора Falcon HD101-LCD WiFi Модельний ряд відеореєстраторів Falcon поповнився новинкою – реєстратором Falcon HD101 ...
Артикул: 1664980823
Опис 2-камерним реєстратором Falcon HD100-LCD: Модельний ряд відеореєстраторів Falcon поповнився новинкою 2-камерним реєстратором Falcon HD100 ...
Артикул: 33019
Опис Дзеркало-накладка заднього виду з 4K реєстратором Aspiring MAXI 4 SpeedCam: Дзеркало-накладка заднього виду з 4K реєстратором Aspiring ...
Артикул: 1657554972
Опис Автомобільний відеореєстратор Pioneer VREC-170RS: Одноканальний відеореєстратор, Full HD, 30 к/с, 139 °. Оповіщення про камери ...