Новий модельний ряд сумок-холодильників від компанії Mystery
27 травня 2017

Готуємось до літа купуємо авто холодильники.

Новий модельний ряд сумок-холодильників від компанії Mystery вже у продажу:

  • Друзі, ми раді повідомити про старт продажів ізотермічних сумок Mystery. Новинки представлені у двох дизайнах. Перші виконані у сіро-чорних тонах, другі – чорні з помаранчевими вставками.
  • Місткість моделей від 8 до 29 літрів.
  • Сумка-термос або ізотермічна сумка - це необхідний і дуже доступний аксесуар для перевезення та зберігання їжі, продуктів, напоїв, ліків і навіть дитячих пляшечок у певних температурних умовах.
  • Ізотермічні сумки від термоелектричних відрізняються відсутністю електричного елемента, що охолоджує. Ізотермічна сумка це, фактично, легкий, зручний, а головне зовсім недорогий термос, який дозволить зберегти в жарку походу ваші продукти прохолодними, а в зимовий час навпаки дозволить залишатися вашій їжі теплою. Цей ефект досягається завдяки вставці зі спеціального матеріалу типу фольги який тримає температуру всередині сумки.
  • Для максимального ефекту рекомендується використовувати спеціальні акумулятори (в комплект не входять). Так звані акумулятори холоду застосовуються для підтримки низької температури в ізотермічних контейнерах та сумках, а також у холодильниках та морозильних камерах при відключенні живлення. По суті це пластиковий контейнер із спеціальною рідиною. Правила використання дуже прості - помістіть акумулятор холоду в морозильну камеру приблизно на 8 годин до повного заморожування розчину.
  • Після цього відразу покладіть його в сумку з продуктами. Акумулятор холоду ефективно працює на охолодження, доки не розморозиться водний розчин. На сумку об'ємом 15 літрів рекомендується використовувати 2-3 аккумулятори для найкращого ефекту.
  • Завдяки такій сумці з акумуляторами холоду ваші продукти та прохолодні напої залишатимуться холодними навіть після 5 годин перебування у прогрітій на сонечку машині або на пляжі. Мало того, ви навіть зможете перевезти заморожені продукти, наприклад, заморожені ягоди або м'ясо з села, не боячись, що вони розстаються і потечуть через 5 годин на дорозі.
  • Всі моделі пошиті із зносостійкого, водонепроникного матеріалу на основі полімерів, що легко миється, а багатошарова термоізоляція дозволяє зберігати продукти тривалий час. Сучасний яскравий дизайн, поряд з якісними матеріалами, роблять ці сумки-термоси дуже привабливими та незамінними при поїздках загород та виїздах на природу.
  • Усі 8 моделей вже доступні для замовлення.