Новинка LED лампи Sho-Me G6.2 із стрічковим охолодженням.
13 травня 2017

Новинка LED лампи Sho-Me G6.2 із стрічковим охолодженням.

Новинка LED лампи Sho-Me G6.2 із стрічковим охолодженням.

  • Автомобільні світлодіодні лампи Sho-me G6.2 з діодами Philips Lumileds Z ES відрізняються простотою підключення та встановлення. Їх використання дозволить Вам зробити свій автомобіль стильним та сучасним, та забезпечить вашу безпеку в дорозі у будь-який час доби. Автомобіль буде видно навіть за яскравого сонячного світла!
  • Як джерела світла використовуються діоди Philips Lumileds Z ES, оснащені напівсферичними рефлекторами, що забезпечують потрібний світловий пучок. Діоди світять точково подібно до спіралі лампи розжарювання, тому штатна оптика сформує правильний світлотіньовий кордон.
  • Вибір світлодіодів Philips під час створення нового покоління ламп Sho-Me G6.2 не випадковий. Протягом 100 років компанія Philips залишається в авангарді автомобільного освітлення, впроваджуючи технологічні інновації, які згодом стають стандартом для всієї галузі. Сьогодні кожен другий автомобіль у Європі та кожен третій у світі оснащений світловим обладнанням Philips.
  • Корпус світлодіодної лампи Sho-Me G6.2 виготовлений з авіаційного алюмінію. Система охолодження включає пасивне охолодження: стрічкові охолоджуючі елементи (без вентилятора), що разом з енергоефективними діодами зі зниженим теплом виділенням при роботі дозволило відмовитися від використання вентилятора.